[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Collapse
X
-
-
-
Re: Hotcocacola @ grinding
irw, einoh, mix ma peaks hääli ostma :D ?!?!
need kes tahavad, hääletavad enivei....
:P
Comment
-
Re: Hotcocacola @ grinding
tra päev algas ilusti, -2bi @ nl100, mõlemal korral oli käes A5s, flop 55x....esimesel korral tõmmati mast, teisel korral 44 vastu runner runner rida...mmmmm kui fucking hea
Comment
-
-
Re: Hotcocacola @ grinding
Ei tea kas see Triobeti Weekly Rake Race algas 00.00 või 01.00st...igaxjuhux hetkel loen minuteid ja stardin 01.00. Kavatsen teha terve nädala väga hardgrindi. Lülitada telefonid, telekad välja. Tuua snussi ja mahla.
gl to me.
Eesmärk tuimalt top3! Eesmärk on teenida pühapäeva lõpuks 12 000 PPd, ehk maksta 2400$ raket! (turbo NL100-200)
Loodetavasti osalevad selles races samad inimesed, mitte mingisugused uued skandi-vaalad :D.
12 000 PPd nädalaga...saab raske olema, aga kui grindida turbolaudades, vahel ka plod...siis peaks olema see saavutatav :)
Comment
-
Re: Hotcocacola @ grinding
hittingträx
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4TEb8DET-Po[/youtube]
Comment
-
Re: Hotcocacola @ grinding
ei suuda turbo-nittidelt raha välja võluda...umbes et näen nl100s vaeva...fishid lahkuvad.
siis saan nl200s bvbs KK vs AA...ja bi läinud, no wtf is this shit
proovin õnne plo100s.
hr imre leibold on ka lauas
Comment
-
Comment
TC

Comment