Re: Hotcocacola @ grinding
Daamid ja härrad! Nüüdseks olen olnud natukene alla 24h @ Triobetis....NING...vaadake seda ilu! Oeh, lausa mõnus on vaadata ja mõelda, et Pacis ega FTPs pole juba kuid midagi nii ilusat näinud :D
VOL.1
VOL.2
Daamid ja härrad! Nüüdseks olen olnud natukene alla 24h @ Triobetis....NING...vaadake seda ilu! Oeh, lausa mõnus on vaadata ja mõelda, et Pacis ega FTPs pole juba kuid midagi nii ilusat näinud :D
VOL.1
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
VOL.2
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
TC
, J
, J 

Comment