[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #856
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Algselt postitas hotcocacola
    btw, keegi oskab anda häid vihjeid, kuidas end premeerida (söök/tegevus/asjade ostmine vms), kui bankrolliks saab 20 000$? :) (kuni mingi 2000 EEK)

    Ma ostaks 2 kilo eest sushit :D

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #857
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Algselt postitas hotcocacola
      btw, keegi oskab anda häid vihjeid, kuidas end premeerida (söök/tegevus/asjade ostmine vms), kui bankrolliks saab 20 000$? :) (kuni mingi 2000 EEK)
      Stripikasse? :o

      Edit: Okei, osta mingi maal ? kui oled maali huviline.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #858
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Algselt postitas urmo1

        Ma ostaks 2 kilo eest sushit :D
        +1

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #859
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Algselt postitas vsiu100
          see, kes sealt sulle kingi müüb, loeb suure tõenäosusega ka seda foorumit:)
          aga ära raiska, grindid veel ja lähed venemaale MIG-29-ga lendama.....
          Ilmselt siis pokkerisõber, mis selgitab sellist alljärgnevat kingitust :)


          Aga Cocale seda ei soovitaks - suurt grindi premeerida home gamega tundub tobe.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #860
            Re: Hotcocacola @ grinding

            :D irw, jap, paneme kohe uue hooga edasi ning lendame bustosse, hahahhaa

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #861
              Re: Hotcocacola @ grinding

              2k eest saab suht normaalse yxöö reivida :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #862
                Re: Hotcocacola @ grinding

                jaaa tegin 3800€ sissekande triosse.
                tegin veits plo100 @5 lauda.
                tra alguses tuleb softiga harjuda...jube jube
                -2bi siis start...maximum olin -3,5.
                tra mida teha kui top set vs tema top2 ei tule ära ning ta saab flushi :(
                jube dongine :D.

                tegelt jooks oli jube kehv, üldse floppi hittimine...ei sette, drawsid ega midagi :/

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #863
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Vitsid mulle mingi 5 euri shippida triosse ? ma kannan sulle siis tilti või starsi, ma ei tea kus sul on.. 5 euri = 6.3 $
                  Trio madalad sngd on fishised, väga fishised. seal saab kähku üles ehitada BR..

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #864
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    oh jess, lõpuks saan sind ometi railida :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #865
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas mkva
                      Vitsid mulle mingi 5 euri shippida triosse ? ma kannan sulle siis tilti või starsi, ma ei tea kus sul on.. 5 euri = 6.3 $
                      Trio madalad sngd on fishised, väga fishised. seal saab kähku üles ehitada BR..
                      kui sa kannad 8$ starsi @ hotcocaEST (tartu) , siis kannan sulle triosse 5€, kui nõus saada ära ning saada mulle oma trio username

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #866
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Algselt postitas hotcocacola
                        kui sa kannad 8$ starsi @ hotcocaEST (tartu) , siis kannan sulle triosse 5€, kui nõus saada ära ning saada mulle oma trio username
                        tra sellised summad hakkavad nüüd siin liikuma, et ma kohe ei või....

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #867
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          :D:D:D highrollerite FIE-ärid :D

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #868
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            jah :D, andsin juba maksuametisse ka teda..

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #869
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              lol :D

                              eniveis ma kandsin ära.

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #870
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                btw, trios ei tööta pt3 jah ? või noh käsi imordib aga HUD ei tule lauda ?

                                Comment

                                Working...