[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #751
    Re: Hotcocacola @ grinding

    reaalsuses ma loodan juba selle nädala lõpust vaba hing olla =)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #752
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Fear FM December Top40, track no. 35

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TgaT4va07IU&feature=related[/youtube]



      hakkame hittima!

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #753
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Algselt postitas hotcocacola
        reaalsuses ma loodan juba selle nädala lõpust vaba hing olla =)
        õige

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #754
          Re: Hotcocacola @ grinding




          issssssssssand jumal

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #755
            Re: Hotcocacola @ grinding

            vahepeal on ju mõnus tööl ka käia, no oleneb muidugi mis töö on, aga mingisugune kindel rutiin peab ka olema :) samas kui töö võtab liiga palju aega siis on kah jama

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #756
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Algselt postitas eddi
              vahepeal on ju mõnus tööl ka käia, no oleneb muidugi mis töö on, aga mingisugune kindel rutiin peab ka olema :) samas kui töö võtab liiga palju aega siis on kah jama
              täpselt, a nüüd töö asemel tahan trennis hakata regulaarselt käima...seega tuim
              ma pole väga jõusaali inimene, pigem tahaks jalkasse minna, aga rsk, alguses oleks vaja kuidagi kopsu treenida...türi...ei teagi mida teha...:P

              Comment

              • lepisto
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 172

                #757
                Re: Hotcocacola @ grinding

                mine klouniks lastetuppa, saad õhupalle puhuda

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #758
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Algselt postitas lepisto
                  mine klouniks lastetuppa, saad õhupalle puhuda
                  lol ;D. Ma soovitaks segupoisiks ehitusele, saad tsemendi kotte tassida. :)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #759
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    ROFL, pigem panka rahakotte vedama (endale nosebleederi rolli ehitama :D)

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #760
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      kui mingil määral palliga ikka ümber käia mõistad siis saad ugalatrenni tulla!

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #761
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        rofl, sellessuhtes et enne pokkerit olin ma suht tegija....96ndast 07ni sai mängitud väga tugevalt :P

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #762
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          Algselt postitas hotcocacola
                          täpselt, a nüüd töö asemel tahan trennis hakata regulaarselt käima...seega tuim
                          ma pole väga jõusaali inimene, pigem tahaks jalkasse minna, aga rsk, alguses oleks vaja kuidagi kopsu treenida...türi...ei teagi mida teha...:P
                          A mine siis tee talvel ikkagi saalis natuke kopse, siis kevadel ilusama ilmaga hea jalkasse minna.
                          Ma hiljuti alustasin jõusaalis käimisega, treener pani mu kui senise spordipõlguri kõigepealt esimesed 2 kuud puhtaeroobset värki tegema: sõudmine, ratas, lindil kõnd-jooks jms trenažöörid. Et kõigepealt veidi võhma juurde, siis alles muu meelepärane.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #763
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            jap, ma mõtlen täpselt sama (Y)

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #764
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              eile sai annelinna väljakul -15 kraadiga SK10mne vastu mängitud ja peaks ütlema et väga mõnus oli sellise ilmaga!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #765
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                ma mäletan, et omal ajal sai pidevalt talvel -15ga trenni tehtud...väga mõnus oli (Ainult sõrmed jäätusid) :D
                                Tra, tegelt tahaks, et -35 tuleks...ma tahaks seda huumorit näha :D

                                Comment

                                Working...