[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #676
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Playerid on su peale kaevanud, et keegi eestlane korjab konstantselt neilt raha ära. Parem sinust lahti saada kui mitmekümnest fishist, kes omavahel break even mängivad.

    Comment

    • kvaliteet
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 122

      #677
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Algselt postitas hotcocacola

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      FYP

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #678
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Hotcoca räägi kas sulle Pacificust mingi aeg helistatud ei ole?

        Mulle igastahes helistati ükspäev ning räägiti pikalt mingisest sellisest süsteemist, et sebin sõpru pacificusse mängima ja siis saan mingit lisa rakebacki nende pealt jne.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #679
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Algselt postitas hotcocacola
          NONOH :D, pacific saatis mulle kirja :D
          ükspäev läxin live chati tiltima, et võiks saada mingit kindlat limiiti blokkida, lol.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          $5 selle peale, et Helmuti sünniaasta langeb kokku tshernobõli tuumakatastroofi aastaga või elas koldele ülimalt lähedal. Debiilne inimene ju. Milleks seda jama oli vaja, mis ta sulle kirjutas? Homo on w?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #680
            Re: Hotcocacola @ grinding

            ma ei tea, mix ta seda kirjutas, lol.
            ma ei palunud talt seda...ise olin ka üllatunud et wtf....

            aga ma mainisin talle chatis, et ma olen nii tildis ja palun ehk saate bannida mind nl200+ limiitidest mingi 1kuu. Ma olen väga klient ja genen kuus 2000-4000$ raket..ning kui ma busto olen, siis saate 0$..mõelge sellele.
            Kutt vist läks pabinasse, et ta jääb palgata , IRW

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #681
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Alustame reedest (4. detsember 2009). Otsustasime teha cash gamei minu juures. Kohale ilmusid igasugused donkid ja fishid: Simo, Kibena, Fuk...


              tegin sissekande sellest nvst :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #682
                Re: Hotcocacola @ grinding

                tänast grindi toetab:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #683
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Pacific poker, $0.50/1 Hold'em Tournament, 6 Players
                  Hand Converter by Pokerhand.org

                  Board:
                  dragbond (Button): $74.41
                  FishMobRep (SB): $120.55
                  Mrpaer (BB): $98.69
                  HERO (UTG): $158.13
                  Rebaseke (UTG+1): $124.19
                  Mats105 (CO): $109.90

                  Dealt to HERO 6 7

                  Pre-flop:
                  HERO raises to $3.50, Rebaseke calls $3.50, (1 folds), dragbond calls $3.50, (1 folds), Mrpaer calls $2.50

                  Flop: ($14.50) 9 8 5 (4 Players)
                  Mrpaer checks, HERO checks, Rebaseke bets $12, (2 folds), HERO calls $12

                  Turn: ($38.50) 6 (2 Players)
                  HERO checks, Rebaseke bets $28, HERO raises to $142.63, Rebaseke calls $80.69

                  River: ($289.82) 3 (2 Players)

                  Results:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #684
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    Hea et ta floppas seti ja arvas kindlalt,et ees on ise oleks sama moodi tripsiga lasnud kuigi AI puhul ilmselt mucki saatnud need 9sad,sest laud suht drawine siiski ja kui donk oli siis oleks ilmselt ta su esimese barreli ära callinud flopis ja turni AI!See minu arvamus

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #685
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      ma pikalt mõtlesin, et kas lajatan flopil (lootes kellegi flushile.....noo et pigem on flush, kui set)....või vaatan turni, ehk saadakse rida+flushdraw vms

                      jap, ma ise ka mõtlesin, et noo wtf, kuda ta sai callida sealse allin beti :O :S, vajab vaid paardunud riverit, kuigi seekord oli ta täiesti drawing dead :D

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #686
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        oskad PLO HU kohta häid videoid soovitada (peale sinu ja leitsi oma 8) ) ?!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #687
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          DCs ?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #688
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            ideaalne näide implied oddsidest, kui ollakse 150+bb deep!
                            suht sick tegelikult, mille vastas ma olin (eriti turnis).
                            River paardus..mõtlesin, et tra, kas tal oli sett ja tõmbas fullerisse...väga ei tahtnud uskuda, kuna ta oleks seda siis turnis nats teisiti mänginud...kuigi samas...kutt oli see sama 65/35 vend!
                            NICENICENICE!
                            Lõpetasin sessi...see oli vist üks parimaid sesse ever, kui mitte parim! Tegin NL100-200 segamini (suht võrdselt laudu, 4 ja 4). Profit +1050$ (Profiti ja EV joon on üksteise peal, mitte et lasin 10bi üle EV, lol....huhuuhuuu :D)


                            Pacific poker, $1/2 Hold'em Cash Games, 6 Players
                            Hand Converter by Pokerhand.org

                            Board:
                            louiethe5th (CO): $451.16
                            inunEzca (Button): $197
                            proutkk (SB): $207.25
                            HERO (BB): $353.90
                            CORNHOLIOOOO (UTG): $200
                            Jvends (UTG+1): $211.90

                            Dealt to HERO Q A

                            Pre-flop:
                            (2 folds), louiethe5th raises to $4, (1 folds), proutkk raises to $15, HERO calls $14, louiethe5th calls $12

                            Flop: ($48) K 3 J (3 Players)
                            proutkk checks, HERO checks, louiethe5th bets $24, (1 folds), HERO calls $24

                            Turn: ($96) T (2 Players)
                            HERO checks, louiethe5th bets $48, HERO raises to $126, louiethe5th calls $78

                            River: ($348) T (2 Players)
                            HERO bets $187.90, louiethe5th calls $187.90

                            Results:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #689
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              aaa...ning head nimepäeva mulle 8) 8) 8)

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #690
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                sry for OT, aga HAIGE!! :D


                                pst.. Hittimis träxxxxxxxx on mega

                                Comment

                                Working...