[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #271
    Re: Hotcocacola @ grinding

    tra kyll ;D mul hakkab hale, kui ma vaatan neid käsi uuesti ja uuesti


    tra vahepeal saab teha ikka nii idiootseid liigutusi, et halb hakkab



    natukene viimasest 4000 käest veel:

    AA | 20x | 6,3$
    KK | 13x | -12$
    QQ | 21x | 210$

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #272
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Tegin pokerstrategy.com quizi ära ja lasin 50$ pacificusse kanda. Suht hästi maksti kinni, kasum jäi 4h sessi peale NL20-s 80$ ja mõtlesin supportist küsida palju veel boonuse vabastamiseks mängima peab. Sain vastuseks, et 5000-st punktis on ära tehtud 7.3 punkti. Kurat oli mul seda boonust vaja just Pacificust võtta, tundub räigelt fishine koht olevat. Nüüd ei ole mõtet enda pappi ka sisse kanda, sest võite ei saa enne välja kanda kui see ulmena tunduv 5000 punkti pole ära tehtud....faaak. Öeldi, et ei saa boonust canceldada ka kuidagi. Any ideas, mida teha annab?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #273
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Tegin õhtul elu pikima sessi...oeh ;D 2500 kätt on minu jaoks raske katsumus. Õnnex saab suure rakebacki kah juuurde ;D
        algus oli kusine, siis mõtlesin, et ei lõpeta ära, sest tahan 1500 kätt ära teha ja vaadata siis tulemusi.....


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #274
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Algselt postitas 50CandyJoe
          Tegin pokerstrategy.com quizi ära ja lasin 50$ pacificusse kanda. Suht hästi maksti kinni, kasum jäi 4h sessi peale NL20-s 80$ ja mõtlesin supportist küsida palju veel boonuse vabastamiseks mängima peab. Sain vastuseks, et 5000-st punktis on ära tehtud 7.3 punkti. Kurat oli mul seda boonust vaja just Pacificust võtta, tundub räigelt fishine koht olevat. Nüüd ei ole mõtet enda pappi ka sisse kanda, sest võite ei saa enne välja kanda kui see ulmena tunduv 5000 punkti pole ära tehtud....faaak. Öeldi, et ei saa boonust canceldada ka kuidagi. Any ideas, mida teha annab?
          need kohad on mõttetud...sa lasid parema boonuse minema, sa ei saa vist enam rakebacki kah seal saidil !!!!!!
          mis sulle see närune 50$ ikka annab...jääb parem kümneid-sadu+ kordi rakebacki saamata
          teha ei anna midagi, 5000 punkti tähendab seda, et pead maksma (vist) 2500$ raket. NL20s sa jäädki seda maksma :D
          samas aga pushi edasi oma rolli seal. vaata mis saab :P


          ja pealegi....MILLE JAOKS SA ÜLDSE OSALED SELLISES PROMOS, KUI SA TAHAD Raha VÄLJA KANDA ?!?!?!?!?!??!?!? jeesus maria

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #275
            Re: Hotcocacola @ grinding

            Meeletu spewmonkeyfest käib pacificus.
            Natukene raskem on, aga pean vastu.

            Tegin ka rekord poti, 581 bb-ne pot ! TAKE THAT !!!!!!!
            Vastase statsid: (tema statsid: 24/21/5 @ 3,3k kätt)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Praegune sess jäi nats üle 5bi plussi.
            Lisan mõned eriti ulme käed:

            1.) http://www.pokerhand.org/?4612569 - sama vend...ulme! Aga ma ei saa aru sellest, vend istub enamjaolt alati 2-3 BI-ga lauas (multitableja)

            2.) http://www.pokerhand.org/?4612575 - ??? :o

            3.) http://www.pokerhand.org/?4612578 - kindlasti mitte see pole minu standard mäng. See oli tänase esimese sessi lõpus. Õrn tildipoiss, sest vend lihtsalt hakkas koguaeg 4bettima mind. Kuna flop oli soodne, siis seekord ma andnud alla. Lick that mfcker !!!!!!!!! :-*

            4.) http://www.pokerhand.org/?4612584 - see pot ajas mind tõsiselt tilti. Lihtsalt kui suurt valuet saab igal streedil võtta AHHH ?!?!?!?! Olin jummala kindel, et tal AK. River tuli maha, vaatan...ohh nuts....aaa ei...second. Mnja. Kutt oli lauas mega fish. 82/44/3 @ 157 kätt. Kahjuks peale seda kätt polnud kuti vastu peaaegu mitte ühtegi kätt/actionit :'( :'( :'(

            5.) http://www.pokerhand.org/?4612590 - sama vana spewmonkey. Samas, ma lootsin turnil väga, et risti tuleks ja laud ei paarduks. Aga kuna ta tegi fastmucki @ mu AI betile riveris, siis ma ei osanud küll välja mõelda, mis pasaga ta 2 bulletit tulistas...aaa ja obv et tema vastu sellisel flopil, turnil taskukaarte maha ei pane !!!!!!!! (tema statsid: 24/21/5 @ 3,3k kätt)

            6.) http://www.pokerhand.org/?4612610 - saksa spewmonkey, kellelt ma sain eelmise rekord poti (ehk mäletate). Selle lohvi vastu mängin ka natukene teistmoodi. Flopil olin valmis nupud sisse panema...õnnex nii ei läinud. Küll aga tahtsin riveril valuet võtta (arvasin, et tal mingi JJ-QQ ?!?!?!), min raise tuli insta otsa ja noh..ma ei tea, insta call tuli ka...Krt, kus vend üritas tricky playd minu vastu teha. v**djas




            oli veel igasuguseid käsi, aga need olid parimad actionid



            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #276
              Re: Hotcocacola @ grinding

              LOL @ NL100 HU

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #277
                Re: Hotcocacola @ grinding

                täitsa lõpp mis tegelased ja veel sellises limiidis

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #278
                  Re: Hotcocacola @ grinding




                  regular fight !!!!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #279
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    Neid imelisi tegelasi jagub isegi Starsi

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    BB ($100)
                    UTG ($121.95)
                    UTG+1 ($93.20)
                    MP1 ($134.50)
                    Hero (MP2) ($132.40)
                    CO ($56.50)
                    Button ($91)
                    SB ($113.10)

                    Preflop: Hero is MP2 with K, K
                    3 folds, Hero bets $3, 1 fold, Button raises to $10, SB calls $9.50, 1 fold, Hero raises to $30, 1 fold, SB calls $20

                    Flop: ($71) 3, 2, J (2 players)
                    SB checks, Hero bets $38, SB calls $38

                    Turn: ($147) 9 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $64.40 (All-In), SB calls $45.10 (All-In)

                    River: ($237.20) J (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $237.20 | Rake: $3

                    Results:
                    SB had 3, A (two pair, Jacks and threes).
                    Hero had K, K (two pair, Kings and Jacks).
                    Outcome: Hero won $234.20

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #280
                      Re: Hotcocacola @ grinding




                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #281
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        lol.
                        jarl0p on põhi äss. mees mängis AP-s NL10-NL200. imelik kuju. mängib alati mingi imeliku stackiga

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #282
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          LOL
                          ta jah viimasel nädalal tekkinud sinna
                          tuli nl100, mingi paar lauda full stackiga.
                          siis mingi aeg hakkas mid. stackima ennast ja passis mõnes lauas 50$ga.

                          mina mäletan teda triobeti ajast, mingi aasta+ tagasi, kui ta oli nl20 regular, lol



                          igastahes, hetkel, esmaspäeva hommikul on NL100 6max lauad nii nutsised.
                          Regularid, kes on nii hullult spewysed, et jube....mega agrod. Ma istun tasapisi ja väga vaixelt. Valin monstereid :D. Kahes lauas olen 6/6 @ 40 kätt , lol, teistes alla 10 ja mõnes 15/12 LOLLLL, 2 bi plussi

                          oi see on põnev sess ;D


                          edit: lõpetasin sessi siisi ~+1bi, kuna nett hakkas jupsima, kurat. Krt, tegelikult nende vendade vastu on väga ulme mängida :D

                          Comment

                          • QKulgur
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 484

                            #283
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            coca tee veel video kuidas maadled nenedega, pull on vaadata ja kuulata ;D

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #284
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Algselt postitas QKulgur
                              coca tee veel video kuidas maadled nenedega, pull on vaadata ja kuulata ;D
                              http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2070.0.html

                              Palun.

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #285
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                Olen teadlik sellest sellepärast kirjutasingi et tee Veel mõni :)

                                Comment

                                Working...