[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #151
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Algselt postitas hotcocacola
    pole tükk aega midagi nii suurt hittinud :), preflop panin 2$, 2 calli, flopil allini (ta check-raises :D)
    omahas pole olnud siis viimasel ajal oversetimist?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #152
      Re: Hotcocacola @ grinding

      pole väga kaua omahat mänginud, see kuu korra teinud mingi 10min sessi @ plo50s , aga muidu nl50 @ pacific (6max)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #153
        Re: Hotcocacola @ grinding

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        eile tegin enda rekordpoti :)


        täna enda rekord graphi :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        tänane õhtu@ nl100 6max @pacific

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #154
          Re: Hotcocacola @ grinding

          nice1...
          mõtlesin et peaks ka korra pacificust läbi hüppama
          ei viitsi enam eriti starsis higistada

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #155
            Re: Hotcocacola @ grinding

            hyppa jah :D

            Comment

            • 0madis0
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 74

              #156
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Algselt postitas hotcocacola
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              eile tegin enda rekordpoti :)


              täna enda rekord graphi :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              tänane õhtu@ nl100 6max @pacific
              omg nice !!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #157
                Re: Hotcocacola @ grinding

                edit: eilne oli ka rekord rakeback per päeva kohta 75$ !!!!

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #158
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Korralikud.
                  Tahtsin ka seda küsida, palju käsi keskmiselt kuus tuleb Pacificus?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #159
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    ilusad! palju sa jah töö kõrvalt käsi kuus jaksad teha? 30k+?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      ma ei suuda mujale m2ngima minna kus ma 15+ lauda m2ngida ei saa.. hakkab igav ja ei jõua käsi oodata

                      6maxis muutun liiga loosek ja hakkan ise kinni k2si maksma :D:D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #161
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        ma pakun et ca 35k tuleb vähemalt käsi täis :P

                        tra ma ei saa aru, igat sessi ma alustan vähemalt -1 kuni -2lise sessiga ja siis peab end persest välja tooma :/
                        hetkel puhkus 3näd, seega saab rahulikult võtta :P

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #162
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          Algselt postitas hotcocacola
                          tra ma ei saa aru, igat sessi ma alustan vähemalt -1 kuni -2lise sessiga ja siis peab end persest välja tooma :/
                          Readid pole äkki paika loksunud? Ma ise üritan sessi alguses tagasihoidlikumalt võtta, sest endal oli sama jama.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #163
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            vabalt võib nii olla...aga no..rsk nüüd sain -44 peale ja taaskord JJ vs 55, flop 455, obv et tal 55 käes....APDsokfh a olen -144 taas:D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #164
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Kuidas mängida reaalselt sellist kätt ?
                              Nelikud on ühed raskemad asjad, mida mängida ja millega valuet võtta ??? ???

                              Miks ma riveril nii suure beti tegin? Ei tea isegi, lootsin näha AA-d, aga pärast mõtlesin et obv tal seda pole, kuna ta oleks turnis edasi lajatanud suure betiga.
                              Fakt on see, et tal mingi overpoket flopis oli.
                              Turnil tahtsin check-raiset teha.

                              Statsid:
                              Basmatch 30/25/2 , 250 käe peale.


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






                              Käsi nr. 2:

                              Kas oleksin pidanud panema 3nda bulleti ka?
                              Statsid:
                              I_Like_Bacon 13/9/1 , 103 kätt
                              olivier95880 34/1/0 , 102 kätt

                              Miks raisen. 6max, ja selline nitt blindil, obv et steal.
                              Kunn oli kyll scarycard, aga see poti...oli suht gay


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #165
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                Algselt postitas hotcocacola
                                Kuidas mängida reaalselt sellist kätt ?
                                Nelikud on ühed raskemad asjad, mida mängida ja millega valuet võtta ??? ???

                                Miks ma riveril nii suure beti tegin? Ei tea isegi, lootsin näha AA-d, aga pärast mõtlesin et obv tal seda pole, kuna ta oleks turnis edasi lajatanud suure betiga.
                                Fakt on see, et tal mingi overpoket flopis oli.
                                Turnil tahtsin check-raiset teha.

                                Statsid:
                                Basmatch 30/25/2 , 250 käe peale.


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






                                Käsi nr. 2:

                                Kas oleksin pidanud panema 3nda bulleti ka?
                                Statsid:
                                I_Like_Bacon 13/9/1 , 103 kätt
                                olivier95880 34/1/0 , 102 kätt

                                Miks raisen. 6max, ja selline nitt blindil, obv et steal.
                                Kunn oli kyll scarycard, aga see poti...oli suht gay


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                miks sa esimeses käes limp callid?

                                Comment

                                Working...