Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #436
    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

    tervist, selline küsimus nl25 kohta, mis statsid on kõige paremad selleks ning kas on tark olla eriti nit?
    Vahet pole kas oled LAG või TAG või NIT, kui mängida oskad vastava stiiliga.
    NL25s toidab korralik TAG play ilusti.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #437
      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

      Algselt postitas WIN Vaata postitust
      Vahet pole kas oled LAG või TAG või NIT, kui mängida oskad vastava stiiliga.
      NL25s toidab korralik TAG play ilusti.
      Jah. Nl2-NL400 töötab. Lihtsalt postflop ei pruugi õnnestuda...

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #438
        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25




        Minu NL5 Graph Lifetime.
        Kahju, et ülevaltpoolt pole midagi sellist näidata.
        Last edited by ingu; 15.09.10, 15:55.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #439
          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

          WOW Impressive! (Vau muljeltavaldav!)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #440
            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

            Level?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #441
              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

              Nope.

              Olgu või 0.0000000001NL aga selliseid graafikuid on niiiiiii ilus vaadata.

              EDIT: tahaks sellist kasvõi 50NL tho.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #442
                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                NL50-100 oleks väga väga ilus selline graafik tõesti .

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #443
                  Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                  see on nl5 ka väga väga impressiv graafik. kena vaadata

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #444
                    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                    loodan, et ingu ei pahanda, lisasin oma graafiku ka (NL10). Küsimus on selline, et kuidas ma punasele joonele nati lähemale saaks?
                    Last edited by Konso; 16.09.10, 11:27.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #445
                      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                      pead õppima käte pidamist.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #446
                        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                        Väga impressive punane joon.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #447
                          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          pead õppima käte pidamist.
                          Peab vist coachi otsima hakkama :D

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #448
                            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                            kui Starsis mängid, siis võid 1$ kasutajale KidPoker ka saata. pidavat aitama.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #449
                              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                              elame näeme :D

                              tegin kerge sessi, 1,3k käsi ja 13 taala alla EV nagu ikka

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #450
                                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL25

                                Ma ei kujuta ette palju mul omahas lifetime käsi on, ehk ca 20k, aga sellist kätt näen küll esimest korda

                                Comment

                                Working...