Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #466
    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ täitsa alguses ehk NL2 ja 1-2 taalased HU-d...

    Türademaaaaaa ega pornot ei anna kaua oodata.


    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($1.61)
    MP2 ($4.66)
    MP3 ($5)
    CO ($5.45)
    Button ($10.59)
    SB ($2.50)
    BB ($4.15)
    UTG ($5)
    Hero (UTG+1) ($17.47)

    Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
    1 fold, Hero bets $0.20, 4 folds, Button calls $0.20, 1 fold, BB calls $0.15

    Flop: ($0.62) 6, 2, 8 (3 players)
    BB bets $0.40, Hero raises to $1, 1 fold, BB calls $0.60

    Turn: ($2.62) 9 (2 players)
    BB bets $2.95 (All-In), Hero calls $2.95

    River: ($8.52) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $8.52 | Rake: $0.56

    Results:
    BB had J, 8 (three of a kind, eights).
    Hero had K, K (two pair, Kings and eights).
    Outcome: BB won $7.96

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #467
      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ täitsa alguses ehk NL2 ja 1-2 taalased HU-d...

      Ei viitsi mina NL2 ikka. Liiga kaugel ära käinud, et NL2-st alustada. NL5 min. Üritan endale stake sebida NL5 jaoks, eks vaaatab mis saab.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #468
        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5

        No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        SB ($5.30)
        BB ($9.37)
        UTG ($10)
        Hero (MP) ($25.60)
        CO ($6.91)
        Button ($9.98)

        Preflop: Hero is MP with K, A
        1 fold, Hero bets $0.25, 1 fold, Button calls $0.25, 2 folds

        Flop: ($0.57) K, K, 9 (2 players)
        Hero bets $0.50, Button raises $1, Hero raises $2.50, Button raises $8.73 (All-In), Hero calls $6.73

        Turn: ($20.03) 5 (2 players, 1 all-in)

        River: ($20.03) J (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $20.03

        Results:
        Button had 9, 9 (full house, nines over Kings).
        Hero had K, A (three of a kind, Kings).
        Outcome: Button won $18.70

        Mis te sellest käest arvate? Button on 10/8 sample sada, aga foldi vist ei leia siin ikkagi eks?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #469
          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5

          Foldi kindlalt ei leia aga ma mõtlen, et äkki oleks parem flop callida. Positsioonil ma päris kindlasti calliks ta minraise, OOP natuke trickym. Reeglina see minraise on kas nuts (vähemalt tema arvates, kasvõi king trips) või siis miski nõrk käsi, kes tahab saada odavalt järgmist kahte kaardi/SD-d.

          Tahaks nagu callida. Kui turn blank check-raiseksin, kui mitte blank (poti, emand, kümme, poiss) siis check-calliksin turni.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #470
            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5

            Aitäh ranka. !

            Tegin 1.3k NL10. Panen siia suurimad kaotused ning kommentaarid.


            Minuarust WP. Mis teie arvate?

            KÄSI NR 1
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Blindivõitlus 40/25 dongiga, käsi üle 100. Kas AQs on piisavalt hea sellise liigutuse tegemiseks või peaks 4bet peale alla andma?

            KÄSI NR 2
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Miks ma sellises kohas foldida ei suuda? Vastas donk nagu kätt vaadates aru saab.
            KÄSI NR3
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Vastane ülimalt passiivne fish. Kurat ma ei leia õigel ajal seda fold nuppu, riveri call vist on puhas lollus?
            KÄSI NR4
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja taaskord blindivõitlus. Seekord vastane 16/12

            KÄSI NR5
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Nüüd teie kommentaarid palun :)
            Last edited by ingu; 07.11.10, 16:25.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #471
              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              Aitäh ranka. !

              Tegin 1.3k NL10. Panen siia suurimad kaotused ning kommentaarid.


              Minuarust WP. Mis teie arvate?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Blindivõitlus 40/25 dongiga, käsi üle 100. Kas AQs on piisavalt hea sellise liigutuse tegemiseks või peaks 4bet peale alla andma?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Miks ma sellises kohas foldida ei suuda? Vastas donk nagu kätt vaadates aru saab.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Vastane ülimalt passiivne fish. Kurat ma ei leia õigel ajal seda fold nuppu, riveri call vist on puhas lollus?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ja taaskord blindivõitlus. Seekord vastane 16/12

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Nüüd teie kommentaarid palun :)
              np aga kui paned viis kätt korraga siis ma ei viitsi ühtegi vaadata, sest kogu kommentaarium valgub räigelt laiali.

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #472
                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                Ma arvan, et nüüd sai tsipake parem käe number ette ja saab aru küll, mingit masskommimist siit nagunii ei tule.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #473
                  Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                  1. Checkiks prolly järgi riveril, kuna ainus arvestatav käsi, millelt reaalselt vast valuet saaks, oleks AJ. FD tuli samuti kokku.
                  2. Arvan, et suht wp, eriti seepärast et ta polnud isegi fullstack. Huvitaks palju tal fold to 3bet% on, aga sample vist liiga väike selle jaoks, kuigi samas kui ta varem on nt 3-4x foldinud 3betile, siis saaks rahumeeli muckida, sest üle flipi loota sealt eriti ei saa.
                  3. Vaataks palju riveri agg factor on, aga üldjuhul kipub sellises olukorras dongi poolt olema tugev käsi, kuna kardab, et checkid lihtsalt järgi.
                  4. Olles OOP, on muidugi raske teda käe peale panna, aga turnil see väike bet näitab nõrkust obv. Kui nii passiivne vastane on, siis ilmselt oleks tahtnud showdownile odavalt jõuda lihtsalt, ehk siis ise checkinud ja riveril c/c, kui peale K ülekaarte pole.
                  5. Fold 4betile, kuna sa ei biidi ju pmst ühtegi kätt, flippad 99-JJ vastu ja kõik.


                  Need siis minu, kui SH mängija mõtted. Huvitaks mis teised arvavad ka.
                  Last edited by fyte; 07.11.10, 16:54.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #474
                    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    Ma arvan, et nüüd sai tsipake parem käe number ette ja saab aru küll, mingit masskommimist siit nagunii ei tule.
                    äkki ma tahan arutada ainult kätt number kaks. aga siis tuleb teine vend paneb oma joru igale käele, kolmas vend tsiteerib teda, neljas vend oma nõu ning ongi kogu teema laiali. samal põhjusel käib ka üks käsi ühe teema kohta.

                    Sa ei pea panema kõiki viit korraga. salvestad kõik käed notepadi ära, täna paned esimese käe, kui selle kohta arutlus läbi siis paned järgmise järgmine päev jne.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #475
                      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                      No selge ranka, järgmine kord siis teeb teisiti :)

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #476
                        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                        Esimene päev siis NL10s ülepikaaja ja tulemused on head, aga mänguga vapsee rahul ei ole. Vabalt oleks võinud 3.5BI asemel +8BI olla.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #477
                          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                          19 käe jooksul 100% floppi piilunud tegelane. Kartsin 8 või overpairi, aga sisetunne ütles, et olen ees. Olingi :)

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          MP3 ($19.86)
                          CO ($10)
                          Hero (Button) ($10)
                          SB ($10.19)
                          BB ($21.62)
                          UTG ($10)
                          UTG+1 ($40.19)
                          MP1 ($10)
                          MP2 ($10)

                          Preflop: Hero is Button with 10, 10
                          1 fold, UTG+1 calls $0.10, 4 folds, Hero bets $0.40, 1 fold, BB calls $0.30, UTG+1 calls $0.30

                          Flop: ($1.25) 6, 8, 8 (3 players)
                          BB checks, UTG+1 bets $2.75, Hero calls $2.75, 1 fold

                          Turn: ($6.75) 4 (2 players)
                          UTG+1 bets $4.05, Hero raises to $6.85 (All-In), UTG+1 calls $2.80

                          River: ($20.45) J (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $20.45 | Rake: $1.36

                          Results:
                          Hero had 10, 10 (two pair, tens and eights).
                          UTG+1 had 9, 3 (one pair, eights).
                          Outcome: Hero won $19.09

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #478
                            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                            Räägi kuidas tableselectid ?
                            Mis vahe on esmapilgul NL5-l ja NL10-l ?

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #479
                              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Räägi kuidas tableselectid ?
                              Mis vahe on esmapilgul NL5-l ja NL10-l ?
                              NL5`s meeldib mulle teha uusi laudu. Hämmastav mis inimesi sinna HU-sse Sinuga tihti juhtub! Very easy money! Selline tunne, et tulevad ja tahavad Sulle raha lihtsalt ära anda. Pressivad mitte millegiga AI. No mitte alati nii, aga tihtipeale :) Lisaks võtan u. 10 lauda lahti VPIP järgi mis on täislauad, mängin 20-30 kätt ja siis hakkan vaatama mis jätan alles, mis sulgen. See käib NL10 kohta ka.

                              NL10 on ikka palju raskem. Mul seal ca 150k kätt. Winrate on väike aga siiski olemas :) '
                              NL10s on blindide võitlus minuarvates väga kõva. Fishe ka ikka tunduvalt vähem. Võrreldes aga Starsi ja FT NL10t tundub FTP kõvasti parem koht kus mängida.

                              Muide liikusingi hetkel tagasi NL5-te, mul oli cocaca stake andis 125$ NL5 jaoks ja teenisin 225 usd kasumit. See pooleks. Tänu väljamaksetele aga jäi mulle endale 60 USD millega üritan siis nüüd NL5s ennas üles ehitada.

                              Väike idee on üldse HU-dele üle minna kuni roll kasvab NL10 jaoks. Mõtlen seda veel.
                              Last edited by ingu; 09.11.10, 21:57.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #480
                                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

                                Täna NL5 - 4.5 BI alla 1k kilo käe.
                                Viskas see FR hetkeks üle ja tegin HU sessi :)

                                Last edited by ingu; 10.11.10, 14:26.

                                Comment

                                Working...