Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #136
    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Tavaline TAG.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #137
      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

      Ma ei hakka mingeid graafikuid panema, sest kuu on mänguliselt miinuses, aga kokkuvõttes siiski plussis.

      Mai eesmärk:
      100k+ kätt NL10.
      Scoopil hittida soliidne summa.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #138
        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

        100k+ kätt, nice:), ja no scoopil võiks muisugi hittida:D

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #139
          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

          NL10 saab sellist asja veel teha.. kõrgemal säärase volüümi andmine tuleb vast kahjulikum kui kasulikum, mõttes oleks isegi 150k ära teha, aga eks paistab. Elu vajab ka samas elamist. Aga scoop jah .. mul telefonis 2h enne igat turniiri meeldetuletus ja kõigile eventidele, mis mängima pean, regatud.

          Edit: Päeviku pealkiri muutub uuest nädalast. Saan endale inimliku interneti !!!!!!
          Last edited by flipmachine; 01.05.10, 14:19.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #140
            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

            andke mulle 1 sess, kus sellist paska ei juhtuks, küll ma siis oleks häppi

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #141
              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

              Ma mõtlesin, et sain oma lolli jutu eest chat bani ..aga vot hoopis see

              The following chat was observed
              jah ..
              homme kolin kodust ära , siis korraliku neti taha jäädavalt
              täna peab veel hakkama saama
              mnjaa
              ma pole veel kätt näinud
              ohhajh
              sul hide peal ?
              ei näita ,et sees oled
              võtad ehk maha ?
              railiks

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #142
                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                Viimaste päevade suuremad kaotatud potid:

                Jah riveris olin biit, aga mul oli räme pohmakas.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ikka juhtub..
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mul ei ole sõnu ..panin vastase peale flopi ainult QQ või AA peale ja kui river tuli Q siis ei näinud enam kätt, mida ma oleks biitinud.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Suuremad võidetud potid :
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Selle käe teine pool on tegelane foorumist.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                See on vaeva nõudvam kui ma arvasin ..ei viitsi edasi otsida käsi

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #143
                  Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  See käsi küll kehvasti mängitud, pre flop ok, aga mis CALL se flopil olgu seal kas bet või nuppud. Turni check? Nupud sisse. River kah minumeelest easy call

                  Võiksid paar statsi kah visata vastaste kohta siis vb lihtsam arusaada, miks sa nii käitusid.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #144
                    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                    Algselt postitas H2O Vaata postitust

                    Võiksid paar statsi kah visata vastaste kohta siis vb lihtsam arusaada, miks sa nii käitusid.
                    See on easy shot.. ma olin rämedas pohmakas, juu siis tol hetkel paistis " õige " olevat träppia ja siis alla anda. Aga siiski praegult ka ei paista ainsatki kätt, mida ma biidiks riveris ja mida ta oleks saanud flopis callida.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #145
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      Hommikul oli veidi vaba aega ja kuna olin liiga väsinud ,et grindida, siis lasin ptr-is regulare läbi . Mida üllatust ..missshooter, allanaator, MenOnFire00 , brunsonallin, gert20 ja veel paljud teised regularid on nl10 miinuses. Pooled olid nl25 ka ainult miinust tootnud. Ja mina olin nad märkinud kui biitivad mängijad..

                      Ja veel staken kasutajat " pootsman" nl2 mängima. 40BI alguses, 50 000 kätt, kasum 50-50.

                      Comment

                      • kaardimaja
                        FPP Pro
                        • May 2010
                        • 281

                        #146
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                        See on easy shot.. ma olin rämedas pohmakas, juu siis tol hetkel paistis " õige " olevat träppia ja siis alla anda. Aga siiski praegult ka ei paista ainsatki kätt, mida ma biidiks riveris ja mida ta oleks saanud flopis callida.
                        Pohmakaga ei saa küll halba otsust vabandada:) siis lihtsalt ei mängi!
                        ja see riverbet oli nii lamp, et AA oli easy call ( eriti nii väiksele betile..)
                        Fropis oleks ma ka nuppe pannud..

                        edit: vaheta nimi ära oma blogil

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #147
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          Positsiooni on, kaarti on, miks ei beti? :S
                          Max mis sind biidib siin on 2 paari või set, rida ju nkn ei usu.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #148
                            Re: flipmachine aka

                            Võib vist öelda,et ei ole hea päev.. Kõik läks loomulikult nii nagu alati neil juhtudel , set-i vastas overset, mõtled,et mis kaart oleks riveris kõige hullem ja voilaa ..see ilmub sinna. AA ja KK saavad walki. Boonuste hooramisega on alati nii .. need ei lõppe hästi. Homme on uus päev..

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #149
                              Re: flipmachine aka Maamees, kes leidis interneti

                              Pole ammu kribanud.
                              Diil pootsmaniga sai läbi ning kujunes edukaks. 50k kätt ja kasum 126$ ehk siis minule kukkus 63$.


                              Juuni on alanud vaikselt , mingi 23k kätt tehtud ja 6bb/100 NL10 FR-is.


                              NL25-sse ei jõu ma vist iial, sest pm elatun nl10 teenistusest ( maksan üüri, ostan toitu, joon, käin väljas ), mis tähendab ,et iga kuu pean välja kandma mõnusa BR-i osa.
                              Turniire ei ole teinud, isegi mitte SNG-d juba kuu aega.

                              FT-s võitlen viimasel ajal eestlastest grinderitega, keda on üha rohkem ( maksapasteet, timpz, makareena ja veel)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #150
                                Re: flipmachine aka Maamees, kes leidis interneti

                                Mis nime all sa ise FTPs mängid? ja mingeid erilisi riide on eelpoolmainitud mängijate kohta sul avaldada?makareenat juba ahistasin tna suts!
                                Last edited by Owner85; 10.06.10, 10:21.

                                Comment

                                Working...