Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti
OP ei teeks ma selliseid move vist never. Nl25 jah, suht kummaline oli see scared money tunne, sest 6maxi lasin ma nl25 stabiilselt , unibetis ka nl50 sai mängitud ja mingil määral olen ka nl100 lasknud ( siin küll kokku ainult 2-3k kätt). Hetkel aga jah on scared money tunne kadunud, vaikselt hakkavad statid ka kogunema ja see teeb mängu paremaks, regid ja fisihid kujunevad välja. NL25 shottide miinus on juba välja grinditud ja nüüd lasen juba pluss poolel, aga sample väike alles. Eks tasapisi muutub asi veel kodusemaks ja loodetavasti kasumi numbrid liiguvad taevasse.
Algselt postitas raunsz
Vaata postitust
, 7
, 6



Comment