Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #121
    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Väga hea, positsioon on kasuks. :P

    No oled NL25-ga harjunud ka juba? :P
    OP ei teeks ma selliseid move vist never. Nl25 jah, suht kummaline oli see scared money tunne, sest 6maxi lasin ma nl25 stabiilselt , unibetis ka nl50 sai mängitud ja mingil määral olen ka nl100 lasknud ( siin küll kokku ainult 2-3k kätt). Hetkel aga jah on scared money tunne kadunud, vaikselt hakkavad statid ka kogunema ja see teeb mängu paremaks, regid ja fisihid kujunevad välja. NL25 shottide miinus on juba välja grinditud ja nüüd lasen juba pluss poolel, aga sample väike alles. Eks tasapisi muutub asi veel kodusemaks ja loodetavasti kasumi numbrid liiguvad taevasse.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #122
      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

      ainuke asi mis ma mõtlen.. kas preflopi raised ei peaks olema mitte 4x vastase tõste? ma ise tõstan alati 4x vahest ka 3,5x aga mitte kunagi alla selle..

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #123
        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        ainuke asi mis ma mõtlen.. kas preflopi raised ei peaks olema mitte 4x vastase tõste? ma ise tõstan alati 4x vahest ka 3,5x aga mitte kunagi alla selle..
        Ma kasutan tavaliselt bet pot nuppu ning seal siis liigutan tavaliselt hiirega, kas 0.25$ rohkem või vähem. Ise olen ka sellele mõelnud, et vb peaks mugavusest üle saama, aga kui ka käed olen üles pannud, siis see ei ole kellegile silma jäänud veana.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #124
          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

          Ma olen alati 3x pannud ja üle selle tundub raha põletamine. Puhtalt minu enda arvamus, ärge 100% kullana võtke.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #125
            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

            See käsi viis miskipärast rajalt välja.. sess jäi 300 käeliseks , aga õnneks nulli. Väike mindseti parandus nüüd.
            Deem ma olin nii kindel, et ees
            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            UTG+1 ($20)
            MP1 ($17.96)
            MP2 ($29.45)
            CO ($26.50)
            Hero (Button) ($25)
            SB ($38.32)
            BB ($44.21)
            UTG ($15.41)

            Preflop: Hero is Button with 8, 7
            1 fold, UTG+1 calls $0.25, 3 folds, Hero bets $1.25, 2 folds, UTG+1 calls $1

            Flop: ($2.85) 3, 6, 7 (2 players)
            UTG+1 checks, Hero bets $2, UTG+1 calls $2

            Turn: ($6.85) 7 (2 players)
            UTG+1 checks, Hero bets $5.50, UTG+1 raises $11, Hero raises $16.25 (All-In), UTG+1 calls $5.75 (All-In)

            River: ($40.35) 9 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $40.35

            Results:
            Hero had 8, 7 (three of a kind, sevens).
            UTG+1 had 6, 6 (full house, sixes over sevens).
            Outcome: UTG+1 won $38.34

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #126
              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

              Mingeid statte oli ka varem vastase kohta?

              Ma oleks ka ilmselt nii mänginud.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #127
                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                Nägin teda ülepaariga turnis samat minraise tegemas varasemalt. Ikka juhtub..

                Tegin täna märksa hullemaid move ja calle. Päev jäi küll plussi, kuid ei ole üldse oma mänguga rahul ja seepärast uurisin tänaseid käsi mingi tunnikese jagu HEM-is. Ennist üritasin ka mängida.. ei viitsinud, ei tahtnud, kaotasin alguses bluffiga ja siis tundsin ,et tilt peal vaikselt juba. Õnneks sattusin ühes lauas debiiliku otsa, kes kaotatud raha tagasi andis ja seejärel lauad kinni lendasid ka.

                Selline õlle isu on ..ja õlut ei ole !!!!!

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #128
                  Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                  -8 BI nl25 2 viimase päevaga. Võtan vist pausi nl25, mängin nl10 ja kui tunnen, et hiiter is coming siis nl25 tagasi.



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Üks minu täielik bullshit ka
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                  Hea fold?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  tra .. panin mingi 8 kätt üles, kui hakaksin ise spoilereid ülevaatama olid pooled mingid x käed..aah ei viitsi uuesti otsida ka.
                  Last edited by flipmachine; 29.04.10, 14:43.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #129
                    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                    no mai tea, mis floppi sa siis oleks tahtnud?
                    viiimane käsi

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #130
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      no mai tea, mis floppi sa siis oleks tahtnud?
                      viiimane käsi
                      AAA ..

                      Comment

                      • andreest6
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 68

                        #131
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        viimase käe puhul paneks vastase semi blufile mastiga...calliks igal juhul ära ja foldiks ainult siis kui ärtut näeks...nutsiga vaevalt ta sind potist välja tahab ajada

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #132
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
                          viimase käe puhul paneks vastase semi blufile mastiga...calliks igal juhul ära ja foldiks ainult siis kui ärtut näeks...nutsiga vaevalt ta sind potist välja tahab ajada
                          Minu mõttemaailm käis nii, et ta lootis, et ma cbetin, sest ma olin algupärane tõstja. Minule meenutas see ainult set-i liini.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #133
                            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                            Suurepärane run jätkub. Õnneks nl10 ei ole raske raha tagasi saada.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ja mina suutsin kuidagi endale rea välja vaadata .. kui käed avasime, imestasin veel terve minuti ,et mis just juhtus. Siis näppude peal rea kaarte arvestama hakates jõudis kohale

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                            Muud paska oli ka veel, aga küll möödub. Kahju ainult, et aprill FAIL on nüüd nl25 tõttu.
                            Last edited by flipmachine; 30.04.10, 11:06.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #134
                              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                              Peale AA käe foldiks kõik teised PF.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #135
                                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Peale AA käe foldiks kõik teised PF.
                                Mis statidega sa mängid muidu? sinu jutust on alati jäänud mulje, et sa oled ülimalt tight mängija, aga võitev.

                                Comment

                                Working...