Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti
Raske mäng.. alustada nüüd AK foldimist btn-ilt ei ole ka mul plaanis. See ,et ma oleks tema cbetile flopis foldinud ei ole kindel ..arvatavasti oleksin tõstnud, sest tean ,et ta teeb seda pea 100% tihedusega. Mis sellest arvata ?
Raske mäng.. alustada nüüd AK foldimist btn-ilt ei ole ka mul plaanis. See ,et ma oleks tema cbetile flopis foldinud ei ole kindel ..arvatavasti oleksin tõstnud, sest tean ,et ta teeb seda pea 100% tihedusega. Mis sellest arvata ?
, A

, 8
Comment