Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #76
    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Naljakas jutt siin, aga milline micro aastaid tagasi oli?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #77
      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Naljakas jutt siin, aga milline micro aastaid tagasi oli?
      Selline, et 70% rahvast ei ajanud näpuga tabelist järgi ning ei teadnud preflop rangedest ja equityst mitte midagi :)

      Tänapäeva micro on way teistsugune minuarust. :) Sellest ei saanudkui muud moodi aru kui vaatad vanu screenshotte, ala royalitest jne, lauad on ikka hoopis teistusugsed VP on kordades kõrgem. :)

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #78
        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

        Maanteeamet teatab,
        et Teie juhiluba nr ETxxxxxx on valmis
        ning selle saab kätte Tartu büroost.
        Juhiloale järele tulles tuleb kaasa võtta vahetamisele kuulunud juhiluba.

        VIIMAKS, MA NAASEN ELLU! :D

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #79
          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

          palju õnne :D

          Loodame, et rullnokk pole :)

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #80
            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

            Kiirus mulle meeldib, aga seda siiski mõistlikus koguses, päris ehtne rullnokk ei ole seega :D. Pealegi mul on load 2.a olnud :D, aga nüüd sünnipäeval kaotasid kehtivuse ja ei tulnud varem pähe ka, et vahtralehe aeg lõppeb sünnipäeval. Igatahes nüüd läheb jälle sõitmiseks !!!!

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #81
              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

              Tegin siis täna veits 6max, viimati juhtus seda 30k FR kätt tagasi. Asi oli lihtne silmasin donki ( sedapuhku mitte ennast), sain käe ja ajasin nuppe .. ja õnneks ta maksis. Take 2 raames sai esimesed 5päeva ka läbi 4 siis veel.
              Eile tegin selle kuu esimesed MTT-d..early A ja B , A-lt langesin AQ vs AQ pf all inn ja B-s jõudsin kuhugi top 100 kanti.

              Saaks vaid öelda,et terve kuu on sellises rütmis liikunud.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #82
                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
                Eks võita saab muidugi mitme erineva stiiliga aga NL 10 FR IMHO on profitit oluliselt lihtsam mingi 12/9 v isegi 11/8 nittides. GL!
                +111

                Võtsin sind kuulda ja ikka märgatavalt kergem on mängida NIT-i, kui sooritada nl10 vastastega metat, kus nad ise ka ei saa aru, mida nad teevad.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #83
                  Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                  Alguses ei saa vedama, pärast pidama. Eile tegime live 1/1 ja oioioi kui hea live see oli. Vahepeal olid stäckid 300-500bb deep , selline meta andmine käis, eelkõige vast seetõttu ,et mängisin sõpradega, kellega koos sai pokkerit pm alustatud. Kõik tunnevad kõigi move ja mingi 4bet-5bet action pf tuima, sest mõlemad mängijad teadsid ,et vastasel ei ole midagi mõistlikku käes ja mäng oli über deep. Seda peab kordama.. !!! (Y) (Y)
                  Last edited by flipmachine; 10.04.10, 17:06.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #84
                    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                    See dude mõtles,et võtab veel time ja siis peale 10 sek mõtlemist tundus hea call olevat. gg!

                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    UTG ($12.24)
                    UTG+1 ($8.10)
                    MP1 ($9.06)
                    MP2 ($10.11)
                    Hero (CO) ($10.60)
                    Button ($4.94)
                    SB ($4)
                    BB ($3.52)

                    Preflop: Hero is CO with A, K
                    UTG calls $0.10, 2 folds, MP2 calls $0.10, Hero bets $0.60, 3 folds, UTG calls $0.50, MP2 calls $0.50

                    Flop: ($1.95) 5, A, 4 (3 players)
                    UTG bets $3, 1 fold, Hero raises $10 (All-In), UTG calls $7

                    Turn: ($21.95) A (2 players, 1 all-in)

                    River: ($21.95) 10 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $21.95

                    Results:
                    UTG had 6, K (one pair, Aces).
                    Hero had A, K (three of a kind, Aces).
                    Outcome: Hero won $20.49


                    Kuu ise ei ole nii roosiline..plussi tagasi ma end sõudsin, aga probleem on NON SD joonega. 15 000 käega -25 BI non showdownist ei saa olla normaalne ja usun, et see mu kasumi ka ära sööb. Aga olenemata sellest on NL25 roll olemas, aga ma veidi ootan veel, proovin oma leake odavalt NL10-s parandada.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #85
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      Weak-tightide värk.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #86
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                        Weak-tightide värk.
                        Seleta palun täpsemalt.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #87
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          Weak Tight: a conservative player who plays passive and timidly

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #88
                            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                            Vaatasin eile High stakes öösel ära. Ma ei teagi ..saade kestab 40 min, mina istusin arvuti taga 2.5h et saaks selle ära vaadata. Love my internet (Y)

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #89
                              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                              :D Huvi pärast või tahtsid õppida ka midagi? Kuigi high stakes on ikka tase omaette...
                              Ise tegin ka 5h-se sessi (:S) öösel ja vaatasin veel trigiano õppevideosid. :D Täielik pokkeriöö.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #90
                                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                                HSP on mulle meelelahutus.. tilti ajab vaid veidi :D ,et 40 minutilise seriaali jaoks pean 2.5h arvuti taga olema ja pidevalt laadima laskma, kontrollima, et nett poleks ära läinud, et laadimine ei peatuks jne jne . Minu rekord sess kunagi vältas üle 7h jutti ..lollipeaga sai hommikul kell 8 mõeldud,et teeks veidi, aga kiirelt -3BI ja otsustasin ,et enne ei jäta kui 0 tagasi .. vähemalt sai siis rake genereeritud :P - Raunsz congatz nl10 jõudmise puhul ka (Y).

                                Tänase õhtu pühendan staketud turnale(turnadele)
                                Last edited by flipmachine; 13.04.10, 14:21.

                                Comment

                                Working...