[ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

    Algselt postitas vsiu100
    küsimus ongi ju selles, et kui läbi põled?? minu lühike definitsioon "läbi põlemisele" - no profit.
    st. et kui tuleb algusest saati miinus/projekt jääb miinusesse(põhjused on ebaolulised), siis nn kulud kannab Cod?
    selle tõenäosus on suht väike obv, kui antud materjalidega tööd teha ja cod annab piisava BR-i ning õpetab.
    lihtsalt teoreetiline küsimus.
    Imo mindset ja see kõik on õpitav, aga kui tõesti peaks mingil põhjusel olukord lootusetu tunduma (inimene absoluutselt ei suuda oma tilti kontrollida, Imricu sündroom vms), siis jah, mina katan kulud ja jääb diil pooleli.

    Comment

    • Tohman
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 297

      #17
      Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

      Algselt postitas Toots_x
      * Töötada läbi mõned Codecci HU sessiooni hand-historid
      FYP, sry, ei suutnud kuidagi kahe silma vahele jätta

      Comment

      • Toots_x
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2009
        • 320

        #18
        Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

        Algselt postitas Tohman
        FYP, sry, ei suutnud kuidagi kahe silma vahele jätta
        Tänud. Ma kirjutasin seda ajaloo tunni ajal seega imestan, et üldse nii hästi hakkama sain. : )

        Täna tegin esimese sessiooni NL50 koos Codecciga.
        Kui Codecci ütles, et teeksin alguses esimesed paar kätt üksi prooviks siis võttis südame hüppama küll kui pot suuremaks kiskus või olukord keerulisemaks.

        * 15-20 min - Selline kõhklev tunne, küsisin palju asju üle, kontrollisin
        * 20 - 45 min - Hakkasin vaikselt ennast mugavamalt tundma, minu mõttekäik ühildus juba vaikselt Codecci omaga, polnud enam vajadust ABC asju üle küsida.

        Kokkuvõttes: Kaotasin küll ühe suure pot'i kuid nagu Codecci ütles, full house'i ei foldi mitte keegi. Mindsetile supper boost, palju enesekindlam ning vaatan nüüd pr1nnyraidingu videosi palju motiveerituma pilguga.

        Profit: $70.10
        Võibolla kommenteerib ka Codecci oma esimesi muljeid, kuid usun, et saame selle diiliga edukalt hakkama ning minust saab asja. : )

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #19
          Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

          Ilusti tehtud! ;D

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #20
            Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

            Sellistest koos tehtud sessidest tehtud videod oleks nuts!

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #21
              Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

              Parimat edu sulle.

              Comment

              • sawcrish
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 166

                #22
                Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                edu, usun et peagi NL100 juba käsil

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #23
                  Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                  kui viitsiksite jah seda ühist sessi filmida oleks väga super

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #24
                    Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                    ohoo, edu edu edu! :P

                    Comment

                    • speedi
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 295

                      #25
                      Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                      Oi, edu ja jaksu !

                      :o

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #26
                        Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                        Edu, hea coachi said

                        Comment

                        • Toots_x
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2009
                          • 320

                          #27
                          Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                          Viimasest ühissessioonist on möödas paar päeva, olen mänginud vahepeal iseseisvalt ~150-200 kätt.

                          29.01 :: -$25.40 - Otsustasin, et proovin ka iseseisvalt mängida. Mindset oli enamvähem, natukene häiritud eelnevatest MSN vestlustest kuid otsustasin siiski mängida. Sellest sessioonist alates olen koguaeg mõelnud kui valesti suutsin ma mängida ning kui palju vigu ma tegin, nii enam ei tohi.

                          **** Õppisin sellest ning nüüd suudan palju objektiivsemalt hinnata oma valmidust mängimiseks, tean millal mitte mängida.

                          31.01 :: +$27.50 - Puhanud, mindset A+. Püüan järgida Codecci poolt rõhutud sõnale bumhunt. Leidsin omale ideaalse vastase, oli küll shortstack kuid tableratings näitas viisakat miinust. Mängisin, ning suutsin suuremaid vigu vältida.

                          * Peamine eesmärk on pöörata tähelepanu oma mängu kvaliteedile, parem mängida 100 kätt ideaalselt kui 1000 kätt #"%"!#%.

                          Comment

                          • Dzuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 445

                            #28
                            Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                            Yup, bumhunt on meie leib ;D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                              FWIW, ei ürita mingit top bumhunterit välja koolitada, aga kui inimesel puudub praktika siis targem esialgu nõrgema opositsiooniga mängida, actioni saamine võtab nagunii sama kaua aega :P

                              Comment

                              • Dzuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 445

                                #30
                                Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                                Codecci, NL100 - NL1000, kus kõige rohkem bume kohtab? Sest nl100 võrreldes nl50, tundub nagu nl100 polegi bume :/

                                Comment

                                Working...