[ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #46
    Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

    See on minu esimene ~1k milestone graph, mille olen mänginud täiesti iseseisvalt.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #47
      Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

      Algselt postitas Toots_x
      See on minu esimene ~1k milestone graph, mille olen mänginud täiesti iseseisvalt.
      päris kena ju :)
      keep up the good work

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #48
        Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

        Need käed mis panid. 1 betiks turni ja C/F riveril
        2 Tehku või kukerpalle preflop, see on HU ja ma lähen oma ässa või mutti hittima, rainbow flop ka veel, nii et iiizi shove
        3 Standard, vastane kasutas oma bluff liini, et sind trappida, ei foldi ka seda.

        Comment

        • Toots_x
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2009
          • 320

          #49
          Re: [ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

          Olen HU NL50 laudades võidelnud veebruari kuu algusest. Alguses oli väga scared money tunne kuna tegemist oli staketud rahaga ning kogemustepagas oli praktiliselt olematu.

          Nüüd kui möödunud on pool kuud oleme Codecciga jõudnud teha 2 sessiooni mis on olnud väga innustavad ning õpetlikud. Pärast viimast sessiooni tunnen ennast palju kodusemalt ja julgemalt. Siiani püüan tähelepanu pöörata kvaliteedile mitte kvantiteedile.

          Olen avastanud endal väga palju leake millele olen pööranud ühissessioone / käte analüüse tehes tähelepanu ning siinkohal suured tänud viitsimast ja arutlemast mkva'le, eddi'le, mcbethk'le ning loomulikult Codecci'le.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #50
            Re: [ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

            Nägin sind FT-s vastast ootamas. Korraks mõtlesin isegi paar bi annetada, aga ilmselt edge puuduks sinu vastu mängides ja kuna ma räiges miinuses sel kuul, siis matsin selle mõtte maha.
            Edu!

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #51
              Re: [ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

              edu limiitide crushimisel! tundub, et siiamaani diil töötab väga hästi :)

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #52
                Re: [ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                kuidas läinud on?

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #53
                  Re: [ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                  Mind huvitaks kaa mis sellest diilist saanud on?

                  Comment

                  Working...