[ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #1

    [ HUNL50 ] Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

    Praktiline kogemus HU'st on minimaalne, ning peaaegu, et olematu limiidis NL50.
    Codecci oli valmis võtma omale arvestatava riski ning suutsime omavahel kokkuleppida long-term diili mis sisaldab stake + coachingut.

    Diil - Stake & Coaching

    Pokkerituba: Full Tilt Poker
    Alustame: HU 50NL
    Kestvus: 100K kätt
    Eesmärk: Vähmalt 200NL
    Profit: 50/50

    Hakkan siia postitama erinevaid graafikuid, käsi, üldiseid edusamme ja põrumisi, kus saate kõike kommenteerida ja õpetussõnu jagada.
    Ei oskagi kohe esimese hooga pikemalt midagi huvitavat kirjutada, eks näitab aeg kuidas see päevik edasi arenema hakkab.

    Esimesed eesmärgid:
    * Vaadata ära Pr1nnyraiding S1 seeriad
    * [EDIT] Vaadata ära DOGISHEADSUP seeria
    * Töötada läbi mõned Codecci HU sessiooni hand-historid
    * Saavutada piisav enesekindlus, et NL50 laineid lööma hakata.

  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #2
    Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

    Soovin edu!

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #3
      Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

      soovin edu.
      kadedaks teeb selline diil :)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

        Ei ole kunagi varem coachinguga tegelenud, aga leidsin hea õpilas-kandidaadi ja mõtlesin, et miks mitte - tundub, et Tootsil potensiaali on, hea vaheldus tuimale grindile ja kindlasti annab enda mängule ka kõvasti juurde.

        Loodame, et saab asja :)

        Comment

        • forell
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 350

          #5
          Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

          good luck aga watch out, NL50 ehk kõige väiksemas limiidis ei mängita samamoodi kui NL1k+, aga Codecci ilmselt teab seda ja adaptite.

          PLZZ hästi tihti mingid graafikud jne.

          GL

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #6
            Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

            GL ja võiksid mõne videokese ka teha

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

              Huvitav projekt, edu!

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #8
                Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                GL , kadedaks teeb natsa jah selline coach :P

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                  aga mis siis saab kui toots läbi põleb? HU on ikka väga head mindseti vaja ju.

                  Comment

                  • Toots_x
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2009
                    • 320

                    #10
                    Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                    Algselt postitas variatsioon
                    aga mis siis saab kui toots läbi põleb? HU on ikka väga head mindseti vaja ju.
                    Kui diil jääb minust tulenevatel põhjustel katki siis kogu profit diili algusest saadik kuulub 90% ulatuses Codeccile.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                      Algselt postitas Toots_x
                      Kui diil jääb minust tulenevatel põhjustel katki siis kogu profit diili algusest saadik kuulub 90% ulatuses Codeccile.
                      küsimus ongi ju selles, et kui läbi põled?? minu lühike definitsioon "läbi põlemisele" - no profit.
                      st. et kui tuleb algusest saati miinus/projekt jääb miinusesse(põhjused on ebaolulised), siis nn kulud kannab Cod?
                      selle tõenäosus on suht väike obv, kui antud materjalidega tööd teha ja cod annab piisava BR-i ning õpetab.
                      lihtsalt teoreetiline küsimus.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #12
                        Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                        Algselt postitas vsiu100
                        küsimus ongi ju selles, et kui läbi põled?? minu lühike definitsioon "läbi põlemisele" - no profit.
                        st. et kui tuleb algusest saati miinus/projekt jääb miinusesse(põhjused on ebaolulised), siis nn kulud kannab Cod?
                        selle tõenäosus on suht väike obv, kui antud materjalidega tööd teha ja cod annab piisava BR-i ning õpetab.
                        lihtsalt teoreetiline küsimus.
                        Siis võtab Codecci konto jõumeetodil üle ja grindib selle kasumisse, mis tal üle jääb :)

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #13
                          Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                          nomerlot sellel pole ju mõtet... parem kannab 90% ulatuses oma tavakontole tagasi ja grindib oma kõrgemat stakesit edasi, sest need on ainult kopikad, mida hakkab Toots teenima Codecci jaoks, vähemalt nagu ma aru saan.

                          Good luck at the tables Toots!

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #14
                            Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                            Väga huvitav diil. Kindlasti kajasta aktiivselt, kuidas sul läinud on. Ja kirjuta oma Prantsuse võõrleegioni blogi ka edasi! :)

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #15
                              Re: Toots_x crushing HUNL - powered by Codecci

                              Algselt postitas seep
                              nomerlot sellel pole ju mõtet... parem kannab 90% ulatuses oma tavakontole tagasi ja grindib oma kõrgemat stakesit edasi, sest need on ainult kopikad, mida hakkab Toots teenima Codecci jaoks, vähemalt nagu ma aru saan.

                              Good luck at the tables Toots!
                              nomerloti poolt oli tegemist irooniaga ;D

                              Comment

                              Working...