uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #196
    Re: donk reg [NL50 prima]

    nl100 shot -570 sitaks äge run oli, lihtslat tõmmati runner runnereid mööda aanust ja crackiti minu käsi, jään siiski nl50sse praegu ja katsun õppida veel ja mingi 3k rolliga lähen võtan uue shoti

    edit: augus tagasi!
    Last edited by totaldonk; 08.11.10, 14:06.

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #197
      Re: donk reg [NL50 prima]



      ja sügavamale auku, väga äge jooks

      nonsd pole juba ammu sellist miinust näitanud
      Last edited by totaldonk; 12.11.10, 11:32.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #198
        Re: donk reg [NL50 prima]

        [YOUTUBE]t6FUR_nhGX8[/YOUTUBE]

        Midagi positiivset? :D:D lolololol trololololololo ohohohoh o

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #199
          Re: donk reg [NL50 prima]



          Saab sellest sitast ükskord välja ka või üldse ei saa :D

          Comment

          • Priito
            Jube Noob
            • Mar 2009
            • 121

            #200
            Re: donk reg [NL50 prima]

            Mul on viimase 8000 käe pilt täpselt samasugune primas. EV ja kasumi joone käärid on ainult tiba suuremad, ymbes -950 euri vist

            Küll üle elab :)

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #201
              Re: donk reg [NL50 prima]



              KERIVITTUNOH, kerivittuuuuuuuu!


              1.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              vastas standard 6maxi reg. kui debiilselt see käsi minu poolt mängitud on? väga onju? tra ma ütlen

              2.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Vastas 36/9/2 vaal.. mis teeksite riveril?

              3.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              vastane on loff reg, arvasingi et tal on flushdraw ja võtan safe turni ja katsun turnil nupud sisse, sain muidugi maasika omale turni aga võta näpust laku parem tutti.

              4.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Standard, liigagi.. keri tead ka kuhu

              4.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              vastas on 60/10/1 vaal.. fold/call? mis on siin õigem ise arvan, et call kuigi ta käsi on (vähemalt 1 kaart) on täiesti tagurpidi imo aga ta on ju vaal :(:(

              5.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              vastas 25/14/2 gay reg..

              mai tea noh 1030 euri alla EV see kuu running good vä, nonsd paneb jumala miinusesse, kes teemat on lugenud siis see on täiesti ebatavaline minu puhul, varem oli ta skyrocket ja parandasin oma mängu (vähemalt tundsin, et parandasin) ja siis ta oli BE või kergelt laskuv aga nüüd on ta ju lausa liumägi paari krdi künkaga. wtf toimub noh

              edit: unustasin igal pool panna resultid.
              Last edited by totaldonk; 18.11.10, 11:10.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #202
                Re: donk reg [NL50 prima]

                2. käes paneks flopil natuke rohkem, turnis ja riveris jälle vähem, ehk siis 80,60 ja 40% potist. Riveri raise peale vast foldiks ära, baluga jms.

                4. Kui tal AF on 1, siis potbeti peale foldiks ära.

                5. Bet-fold oleks äkki parem liin, betiks mingi $11 ja shove peale foldiks.

                Minu kui rakeback pro viis kopikat.:)

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #203
                  Re: donk reg [NL50 prima]

                  1. b-f turn, b-f river
                  2. b-f river
                  3. std
                  4. std
                  5. b-f river ~$13. C-f on ka päris hea, aga ainult seetõttu, et Q hittis.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #204
                    Re: donk reg [NL50 prima]

                    grindin juba nl20s ja ei beadi seda kah..

                    vaatasin igast huvitavaid asju hemis, Preflop Cards , all in preflop = true

                    See kuu siis AK'ga -310€ ning QQ'ga -50€, i flip good ?

                    ja veel nii räigelt setuppe ka mõtlen primast ära minna :(

                    edit: vaatasin veel see kuu (50k kätt) mis seisus olen AA'ga 3bet pottides -68€. FML :D
                    Last edited by totaldonk; 24.11.10, 11:09.

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #205
                      Re: donk reg [NL50 prima]



                      Purple Lounge lifetime graafik, alguses mängisin kuidagi teistmoodi kui hetkel, olen nitiks muutunud :( ja täiega sooviks kelleltki nl50 6max võitvalt regularilt free coaching sessi või ühissessi või tema mängu railida mikogos näiteks. Ideaalis on praegu nonsd joon breakeven-kergelt kaotav.Hetkel on tunne nagu ei beadiks nl20etki, kuigi viimased ~20k eelmine kuu nl20s ja winrate 3.xx bb/100, mis on ju kohutavalt vähe tegelikult?

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #206
                        Re: donk reg [NL50 prima]

                        MISSIOON: PÜÜA KINNI EV-JOON



                        See kuu siis siiani, enamasti nl20. miski 2k kätt nl40t kah.

                        EV-jooneni ~920€ to go.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #207
                          Re: donk reg [NL50 prima]

                          Päevik avatud, tuld! : P

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #208
                            Re: donk reg [NL50 prima]

                            Vahepeal olen siis nl50st liikunud nl100, kus alustasin vägeva heateriga, millele järgnesid standard be run ja downer ka järgi veel. :D

                            1st aprillist on plaanis panna volüümi juurde, et rake racelt skoorida midagi.

                            Graph märtsist siis:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #209
                              Re: donk reg [NL50 prima]

                              Hea areng toimunud.

                              Palju rakeracelt juurde loodad saada?

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #210
                                Re: donk reg [NL50 prima]

                                Rakeracelt loodaks saada kuskil 500$ kanti, idee poolest ei oleks väga raske ka sinna 1k$ kanti jõuda aga ei suuda vist mängida nii palju.

                                Comment

                                Working...