Re: donk reg [NL50 prima]
nl100 shot -570 sitaks äge run oli, lihtslat tõmmati runner runnereid mööda aanust ja crackiti minu käsi, jään siiski nl50sse praegu ja katsun õppida veel ja mingi 3k rolliga lähen võtan uue shoti
edit: augus tagasi!
nl100 shot -570 sitaks äge run oli, lihtslat tõmmati runner runnereid mööda aanust ja crackiti minu käsi, jään siiski nl50sse praegu ja katsun õppida veel ja mingi 3k rolliga lähen võtan uue shoti
edit: augus tagasi!



, A



Comment