uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #61
    Re: dongike üritab



    Alguses NL4, lõpus NL20, vahepeal NL10 (enamus). Mängin siis trio turbo laudades.

    Comment

    • junkman
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 156

      #62
      Re: dongike üritab

      kuidas niimoodi turnasid hitid? mis sisseostuga mängid?palju br kogunenud on ka ?

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #63
        Re: dongike üritab

        Algselt postitas junkman Vaata postitust
        kuidas niimoodi turnasid hitid? mis sisseostuga mängid?palju br kogunenud on ka ?
        Mm, ma ei teagi kuidas niimoodi hitin, mängin lihtsalt M-zone strateegia järgi, mis seal muud ikka, väike luckbox käib ka asja juurde.

        esimese 400$ võitsin PPde eest saadud piletiga turnalt
        teise 400$ võitsin 15$ buyin turnalt
        475€ võitsin 11€ buyin turnalt.

        Välja olen cashinud 300$ + 300$ + 120$ + 300$. Ja BR on 343€. Alustasin nullist freerollidega. :D



        Viimased 400 kätt täna.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #64
          Re: dongike üritab

          Nice! :D

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #65
            Re: dongike üritab

            Aitäh, Jennifer.



            Paarsada kätt hiljem :D NL20 vahepeal (euro laud so moar moneyz)

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #66
              Re: dongike üritab



              Veel üks kaheksas koht siis, krt finaallauas läksin pushimisega ahneks KJo surusin sisse 99 ja 66 vastas, coinflip ei tulnud ära.

              Praegu veel 3k GTD rebuy 6max turnal pos 6 of 33.

              Kes tahab railida siis fishieeeee on user.

              Edit: Out ässade vastu :( 16s koht, mincash. 62€
              Last edited by totaldonk; 26.03.10, 18:26.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #67
                Re: dongike üritab

                ohoh, hästi hittime

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #68
                  Re: dongike üritab



                  Väike turna hit ka jälle. Siiani pole ühtegi turniiri võitnud nii et tuleb edasi üritada

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #69
                    Re: dongike üritab

                    kuidas sa biidid neid,way too sick turnad on need ju

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #70
                      Re: dongike üritab

                      Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                      kuidas sa biidid neid,way too sick turnad on need ju
                      I seriously have no idea, I guess I'm lucky

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #71
                        Re: dongike üritab

                        Kas sul on oma strateegia vms selle turna jaoks ?
                        Või lihtsalt ABC-game?

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #72
                          Re: dongike üritab

                          No early ja mid phase on ju suht konkreetne. Early on tight ja väga agressive, mid phase veel tightim aga kui on hea koht varastamiseks siis varastan. Late on nagu turbo turnadel ikka, shove it in and pray.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #73
                            Re: dongike üritab



                            Huvitav kas scope converdib € to $ ?

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #74
                              Re: dongike üritab

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                              I seriously have no idea, I guess I'm lucky
                              saadab ühe sendi myyri13le ja siis hakkab nuppe vajutama
                              teemasse ka midagi:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by vonkartoffel; 03.04.10, 18:08.

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #75
                                Re: dongike üritab

                                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                                saadab ühe sendi myyri13le ja siis hakkab nuppe vajutama
                                teemasse ka midagi:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                sina oled see vend, kes kirub, et saatis myyrile sendid ära aga ikka kaotad. pole talle kopikatki saatnud endalgivähe

                                Comment

                                Working...