muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #241
    Re: muhkLionu muljetamised

    Mängisin 3,3€ satelliite OPEM Omaha Hi-Lo 33$ turniirile.

    Kaks korda üritasin, mõlemal korral 3. koht (mingi 20-22 mängijat). Kaks esimest said pileti. Lohutuseks kolm eurot kasumit.

    Tekkis kiusatus siiski üritada OPEM-il täna seda turniiri mängida, eks näis, mis tunne õhtuks on.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #242
      Re: muhkLionu muljetamised

      Palun edaspidi blogida aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php

      Kui uus blog tehtud postitada oma blogisse aadress, peale mida panevad moded/adminnid teema lukku.

      Comment

      Working...