Re: muhkLionu muljetamised
Mängisin 3,3€ satelliite OPEM Omaha Hi-Lo 33$ turniirile.
Kaks korda üritasin, mõlemal korral 3. koht (mingi 20-22 mängijat). Kaks esimest said pileti. Lohutuseks kolm eurot kasumit.
Tekkis kiusatus siiski üritada OPEM-il täna seda turniiri mängida, eks näis, mis tunne õhtuks on.
Mängisin 3,3€ satelliite OPEM Omaha Hi-Lo 33$ turniirile.
Kaks korda üritasin, mõlemal korral 3. koht (mingi 20-22 mängijat). Kaks esimest said pileti. Lohutuseks kolm eurot kasumit.
Tekkis kiusatus siiski üritada OPEM-il täna seda turniiri mängida, eks näis, mis tunne õhtuks on.
Comment