muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #196
    Re: muhkLionu muljetamised

    23. päev


    Mängitud: 682 kätt, NL 5 FR
    Kasum: +5,21$

    Bankroll: 170.13 $

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #197
      Re: muhkLionu muljetamised

      muhklionu, mitu lauda ja kaua sa korraga lased NL5te?

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #198
        Re: muhkLionu muljetamised

        4-6 lauda korraga ja umbes 1h.

        Kui on rohkem aega (õhtuti) siis mängin MTT SNG-d 4-5 h sessid.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #199
          Re: muhkLionu muljetamised

          move up

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #200
            Re: muhkLionu muljetamised

            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
            move up

            senised üritused on kõik tagasilöögi andnud. Ei biidi.

            Comment

            • muhkLionu
              Grinder
              • Jan 2009
              • 522

              #201
              Re: muhkLionu muljetamised

              24. päev


              Mängitud: 682 kätt, NL 5 FR
              Kasum: -16,48$

              Bankroll: 153,65$

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #202
                Re: muhkLionu muljetamised

                25. päev


                Mängitud: 4 turniiri 4x 2,2$ turbo 180-man SNG
                Rahades: 2 (1x I koht)
                Sissemakse: -8,80$
                Väljamakse: 126,00$
                Kasum: +117,20$


                Bankroll: 270,85 $

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #203
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                  25. päev


                  Mängitud: 4 turniiri 4x 2,2$ turbo 180-man SNG
                  Rahades: 2 (1x I koht)
                  Sissemakse: -8,80$
                  Väljamakse: 126,00$
                  Kasum: +117,20$


                  Bankroll: 270,85 $
                  Palju õnne hittimise puhul! :)

                  Comment

                  • lypsja
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 270

                    #204
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Palju õnne hittimise puhul! :)
                    sa ise enam ei mängi??? kunagi olid usin päeviku pidaja :)

                    Comment

                    • muhkLionu
                      Grinder
                      • Jan 2009
                      • 522

                      #205
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Palju õnne hittimise puhul! :)
                      Tänud!

                      Nende turniiri hittimisega on mul tekkinud oma mõtted.

                      Levinud on tees, et selleks et turniiri võita peab võitma coinflippe.

                      Täpsustaks:

                      Selleks et turniiril rahadesse jõuda on vaja võita coinflippe, turniiri võitmiseks peab võitma 3-oudiseid.
                      A'la preflop all-in K8 v. KQ nagu mul oli vaja selle viimase turniiri võiduks riverisse 8 välja imeda headsupis.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #206
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                        sa ise enam ei mängi??? kunagi olid usin päeviku pidaja :)
                        Ma elasin viimased pool aastat Havail. Ning nüüd peaaegu juba talvel tulin tagasi Eestisse. Sellest ka minu mitte aktiivsus üldse pokkeris ning foorumis.
                        Hetkel ka käsil uues kodus põhjalik remont, mille tõttu ei ole võimalik suurt lauaarvutit pokkeri mängimiseks kasutada. Ning Pokerstarsis ei ole Maci jaoks tuge, siis olengi hetkel pühendunud vaid õppimisele.
                        Loodan detsembri lõpust jälle mängima hakata ning vallutada uuesti 6max rajad :)

                        Aga muhklionule ikka edu juurde! :)

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #207
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Ma elasin viimased pool aastat Havail. Ning nüüd peaaegu juba talvel tulin tagasi Eestisse. Sellest ka minu mitte aktiivsus üldse pokkeris ning foorumis.
                          Hetkel ka käsil uues kodus põhjalik remont, mille tõttu ei ole võimalik suurt lauaarvutit pokkeri mängimiseks kasutada. Ning Pokerstarsis ei ole Maci jaoks tuge, siis olengi hetkel pühendunud vaid õppimisele.
                          Loodan detsembri lõpust jälle mängima hakata ning vallutada uuesti 6max rajad :)

                          Aga muhklionule ikka edu juurde! :)
                          Sorry et siin risustan, aga mis valemiga on võimalik elada lihtsalt niisama pool aastat Havail? Töötasid või mida?

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #208
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            Et elu lill ei tunduks, tuli õhtuga pool hommikusest kasumist maha mängida:

                            25. päev


                            Mängitud: 13 turniiri 4x 2,2$ turbo 180-man SNG
                            Rahades: 1
                            Sissemakse: -28,6$
                            Väljamakse: 4,32$
                            Kasum: -24,28$

                            Mängitud: 690 kätt, NL 5 FR
                            Kasum: -34,68$


                            Bankroll: 211,75 $

                            Comment

                            • muhkLionu
                              Grinder
                              • Jan 2009
                              • 522

                              #209
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              26. päev


                              Mängitud: 1 turniiri 210FPP satellit
                              Rahades: 1
                              Sissemakse: -210FPP
                              Väljamakse: 11 T$
                              Kasum: 11T$

                              Mängitud: 66 kätt, NL 5 FR
                              Kasum: -3,12$

                              Pokerstrategy raha +68€ saabus PS kontole.

                              Bankroll 299,03 $

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #210
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                                Mängitud: 690 kätt, NL 5 FR
                                Kasum: -34,68$
                                Veidi karm kaotus ei ole?

                                Comment

                                Working...