muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #211
    Re: muhkLionu muljetamised

    Suht standard. Istusin ühe teise fishi vasakul käel (kellel näitajad olid u. sellised VPIP-85/PFR-40). Paraku see muudkui hittis.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #212
      Re: muhkLionu muljetamised

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      Sorry et siin risustan, aga mis valemiga on võimalik elada lihtsalt niisama pool aastat Havail? Töötasid või mida?
      Igasuguseid võimalusi on ju
      Mul oli mingisugune summa kokku korjatud ning koha peal töötasin ka restoranis :P

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #213
        Re: muhkLionu muljetamised

        26. päev


        Mängitud: 30 turniiri:
        7x 1,4$ 90-man, 20x 2,2$ turbo 180-man, 2x 2,2$ 90-man, 1x 4,4$ 90man SNG
        Rahades: 2
        Sissemakse: -63$
        Väljamakse: 46$
        Kasum: -17$

        Bankroll: 294,08 $
        Last edited by muhkLionu; 27.11.10, 05:42.

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #214
          Re: muhkLionu muljetamised

          27. päev


          Mängitud: 77 turniiri:
          3x 1,4$ 90-man, 74x 2,2$ turbo 180-man SNG
          Rahades: 9
          Sissemakse: -166$
          Väljamakse: 94$
          Kasum: -72 $

          Bankroll: 220,58 $

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #215
            Re: muhkLionu muljetamised

            28. päev


            Mängitud: 35 turniiri:
            28x 1,4$ 90-man, 5x 2,2$ 90-man SNG, 1x 4,4 180-man SNG
            1x 3,3$ MTT
            Rahades: 13
            Sissemakse: -58$
            Väljamakse: 108$
            Kasum: +50$

            Bankroll: 270 $

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #216
              Re: muhkLionu muljetamised

              Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
              27. päev
              74x 2,2$ turbo 180-man SNG
              wow, muidu ikka vähem teind ju, panid esimest korda elus red bulli?

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #217
                Re: muhkLionu muljetamised

                turbodega on selline maht päeva jooksul vabalt tehtav. Täituvad kiiresti ja kestavad ka lühikest aega (arvestades, et pooltest kukud juba esimese tunni jooksul välja). Samaaegselt vast 12-14 turniiri käisid korraga.

                Kvaliteet, nagu näha pole aga just eriti hea sellise mahu juures, seega jätsin need turbod selleks korraks kõrvale ja pühapäeva veetsin tavatempo turnadega. Ja läks tunduvalt paremini.

                Comment

                • muhkLionu
                  Grinder
                  • Jan 2009
                  • 522

                  #218
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  29. päev


                  Mängitud: 9 turniiri:
                  9x 2,2$ turbo 180-man SNG
                  Rahades: 0
                  Sissemakse: -19$
                  Väljamakse: 0$
                  Kasum: -21 $

                  Bankroll: 249 $

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #219
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    30. päev


                    Mängitud: 13 turniiri:
                    7x 1,4 90-man SNG, 3x 2,2 $ 90 man SNG , 3x 2,2$ turbo 180-man SNG
                    Rahades: 5 (1x III)
                    Sissemakse: -23$
                    Väljamakse: 47$
                    Kasum: +24 $

                    Bankroll: 273 $

                    Comment

                    • muhkLionu
                      Grinder
                      • Jan 2009
                      • 522

                      #220
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Novembris sai bankroll kasvatatud 71$ -> 273 $ e. siis +200$ ümmarguselt.

                      Plaanis oli rohkem kasumit teenida (+280$), aga cashis sai liiga palju kaotatud, muidu oleks võinud peaaegu rahulegi jääda.

                      Detsembriks plaanin samas tempos jätkata, v.a. et rahalaudu ei mängi. Kui ikka ei tule sealt midagi, siis ei tule.

                      Seega jätkan 1-2 $ sisseostuga 90-180 mängijatega SNG -de mängimist.
                      Aasta lõpuks sean eesmärgi bankroll 500$ peale kasvatada.

                      Comment

                      • muhkLionu
                        Grinder
                        • Jan 2009
                        • 522

                        #221
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Et omale väike moraali boost anda, siis postitan siia MTT SNG-de all-time graafiku:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • muhkLionu
                          Grinder
                          • Jan 2009
                          • 522

                          #222
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          31. päev


                          Mängitud: 18 turniiri:
                          12x 1,4 90-man SNG, 4x 2,2 $ 90 man SNG , 2x 2,2$ turbo 180-man SNG
                          Rahades: 3 (1x II)
                          Sissemakse: -30$
                          Väljamakse: 25$
                          Kasum: -5 $

                          Bankroll: 268 $

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #223
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                            Et omale väike moraali boost anda, siis postitan siia MTT SNG-de all-time graafiku:
                            väga ilus

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #224
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              kuidas kommenteerid grand slam liiga mullipoisi staatust? Kas ikkagi ei ole liiga nit või rigged setupid?

                              Comment

                              • muhkLionu
                                Grinder
                                • Jan 2009
                                • 522

                                #225
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                32. päev


                                Mängitud: 16 turniiri:
                                12x 1,4 90-man SNG, 4x 2,2 $ 90 man SNG

                                Rahades: 5 (2x II)
                                Sissemakse: -26$
                                Väljamakse: 71$
                                Kasum: +45 $

                                Bankroll: 313 $

                                Comment

                                Working...