muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #76
    Re: muhkLionu muljetamised

    Ei ole minust nõuandjat. Olen oma aastalaguse ligi 500$ bankrolli praktiliselt 0- kulutanud. Hetkel pole online pokkeri jaoks mingit tunnetust. Käin õhtuti live turniire mängimas olympicus ja kuni seal upswing kestab rõhun rohkem live'ile.

    Olympicu tunriirid

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #77
      Re: muhkLionu muljetamised

      Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
      Eile Järve Casino turniiril osales Sky-plusi Kerttu.

      Mis mulje sellest jäi lugege tema blogist:

      kertujukkum.blogspot.com
      Suht hea jutt tal :)

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #78
        Re: muhkLionu muljetamised

        Palun räägi kuidas sa suutsid ühe kuuga 260 tundi mängida? :)

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #79
          Re: muhkLionu muljetamised

          Minu Olympicu Grand Slam stoori:

          - 3 kuud kogud punkte live turniiridel, et saada 20 parema hulka ja osaleda 12K garanteeritud freeroll finaalturniiril
          - vastavalt punktidele saad finaalturniiri algstäki suuruse
          - tänu heale jooksule saad enamvähem keskmise stäkiga alustada
          - peale kuut tundi mängu oled viienda stäkiga, 6 on alles jäänud, viis saavad rahadesse
          - leiad BB-il AK ja bigstäkiga button surub järjekordselt 4x BB panuse - insta all-in (~6xBB) ja call
          - leiad vastaselt parima käe, mille vastu oma AK-ga olla: K9o
          - loomulikult flopis 9 ja mullikohalt out.

          No ei aja tilti või?

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #80
            Re: muhkLionu muljetamised

            Äsja 11$ deepstäk turniiril:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #81
              Re: muhkLionu muljetamised

              pole paha

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #82
                Re: muhkLionu muljetamised

                Ossa rsk, Quad Aces vs Royal oli vist kuskil 2.x miljardit ühele tõenäosus, sellel teemal vist suht sama töenäosus ma arvan. Rohkem ei tohiks Sa seda elu jooksul näha :P

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #83
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  Väga jõhker :D
                  Quads ära kräkitud :D:D:D

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #84
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    Sweeeeeeeeet!!!

                    Comment

                    • MrT2inem
                      Jube Noob
                      • Dec 2009
                      • 132

                      #85
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Väga kena (Y)

                      Comment

                      • muhkLionu
                        Grinder
                        • Jan 2009
                        • 522

                        #86
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Ei biidi!!

                        Aru ei saa milles viga, aga kuidagi kohe ei ole õnnestunud cashis liikuda kõrgemale limiidile.

                        NL5 nagu justkui tuleb midagi. Aga nii pea kui NL10 laudadesse nina pistan kaotan kõik, mis seni kogutud.

                        Võrdluseks graafikud aasta algusest mõlema limiidi kohta:

                        See NL 5:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        ja siin NL 10:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Samal ajal statsid on võrreldavad mõlemal levelil:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Nii siis juhtuski, et lõin cashi laudadele mõneks ajaks käega ja tagasi SNG MTT juurde vahelduseks.

                        Mängin PS-is 1,4$ sisseostuga 90-man knockout turniiridel.
                        Siiani on upswing, peale 167 turniiri +129$ (ROI 67%).

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Muidu pole viga, aga peab varuma 4-5 h garanteeritult aega sessiooni jaoks.
                        Last edited by muhkLionu; 10.05.10, 15:47.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #87
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          miskit sa teed ikka päris valesti, kui sellise sampeli peale kaotad NL10s 5bb/100-le

                          mis mulle silma jääb vähese info põhjal

                          1. ole agressiivsem ehk beti raise rohkem ja check calli vähem
                          2. foldi 3 bettidele rohkem, ära setmine 100bb või alla selle stackide vastu - eriti OP.
                          3. cbeti rohkem. mul on see 65% ja see ka suht madal. palju sul success on?

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #88
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            3. cbeti rohkem. mul on see 65% ja see ka suht madal. palju sul success on?
                            49% mõlemal levelil.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #89
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              Tihti räägitakse fullringi biitimisel isegi 12/10 stiilis mängimisest. Seega tõmba veel tighhtimaks eriti ep>mp. Ma kardan, et sul punane joon jookseb veelgi madalamalt kui roheline. ja nagu öeldi c-beti rohkem. Või teine variant on agressiivsuse saamiseks lasta natuke 6maxi või HU-d. Peale seda on full ringi mängida hoopis teine asi. Muidugi enamustes kohtades on HU lauda alates NL50, kuid kui otsid leiad kindlasti koha ka kus on ntx HU NL10 lauad olemas.

                              edu igatahes ning kui asja jooksma saad, siis anna kindlöasti teada siin mida mängus muutsid.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #90
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                Calli preflop vähe, positsiooni mängi pre agressiivsemalt. Steal & 3bet.
                                Hakka 3bettidele rohkem foldima.
                                Ole KÕVASTI agressiivsem, betbetbet for value. Bet flop, bet turn, kui on valuet, siis bet river ka.
                                Liiga passiivne oled ehk ei võta madalal limiidil valuet.

                                Comment

                                Working...