muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #121
    Re: muhkLionu muljetamised

    Mõni meeldejäänud käsi.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #122
      Re: muhkLionu muljetamised

      Ja teine "iludus" täna:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #123
        Re: muhkLionu muljetamised

        3. päev
        hommikune virgutussessioon 45 min.

        Mängitud: 141 kätt, NL 5 FR
        Kasum: +2,09 $

        Bankroll: 103,24 $

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #124
          Re: muhkLionu muljetamised

          Kas sa kunagi ülessepoole ka plaanid liikuda?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #125
            Re: muhkLionu muljetamised

            Kõikse aeg plaanin, aga ei vea välja. Nii kui kõrgemale nina pistan, nii raha kaotan.
            Ei tea mis viga, omal ajal sai NL25 ja isegi NL50 regularina mängitud ja polnud häda midagi kuni tuli olude sunnil cash-out teha praktiliselt nullist alsutada ja enam ei lähe kuidagi.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #126
              Re: muhkLionu muljetamised

              Pokker on muutunud viimase aastaga. Pappi ei pritsi peale enam sellise hooga. Ja break even fishid enam ei teeni. Sama ka minu endaga juhtunud.

              Comment

              • Mäksu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 238

                #127
                Re: muhkLionu muljetamised

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                Pokker on muutunud viimase aastaga. Pappi ei pritsi peale enam sellise hooga. Ja break even fishid enam ei teeni. Sama ka minu endaga juhtunud.
                bs imo :/

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #128
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                  Pokker on muutunud viimase aastaga. Pappi ei pritsi peale enam sellise hooga. Ja break even fishid enam ei teeni. Sama ka minu endaga juhtunud.
                  Siis tuleks midagi ette võtta ja oma mängu arendada, mitte kurta kui raskeks kõik on läinud.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #129
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    Ma olen ainult 2 aastat mänginud ja pole tähele pannud, et mängud raskemaks on läinud, aga ilmselt on see sellest, et arenen kiiremini kui mängude tase. Loodan, et niipea mängude tase minust kiiremini ei arene.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • muhkLionu
                      Grinder
                      • Jan 2009
                      • 522

                      #130
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Ei tea kas mängude tase üldse areneb. Võimalik, et see lihtsalt muutub ajas. Kes selle ära tabab ja suudab kohaneda, selle EV on plussis, kes mitte, see jääbki kiratsema.

                      Ehk siis kunagi võis minusugune nitt vaikselt tiksuda ja profitid koguda, nüüd aga mitte.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #131
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                        Siis tuleks midagi ette võtta ja oma mängu arendada, mitte kurta kui raskeks kõik on läinud.
                        Ma ei ole imo midagi kurtnud. Kuu volüüm 10k kätt annab ka aimu mul muidugi palju aega pokkeriga tegeleda on.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #132
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                          Ei tea kas mängude tase üldse areneb. Võimalik, et see lihtsalt muutub ajas. Kes selle ära tabab ja suudab kohaneda, selle EV on plussis, kes mitte, see jääbki kiratsema.

                          Ehk siis kunagi võis minusugune nitt vaikselt tiksuda ja profitid koguda, nüüd aga mitte.
                          Mängud on arenenud, aga see ei pea tõesti tähendama, et mängud surnud on. Lihtsalt tuleb ajaga kaasa minna ja mängu arendada. Vanasti ei olnud ilmselt NL50s 4bet bluffiga midagi teha, aga praegu ilmselt (õigel ajal, õiges kohas!) juba on. Fish jääb ikka samaks ja viimasel ajal ma pole küll täheldanud, et neid nt. NL100s vähe oleks.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #133
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                            Preflop: Hero is MP2 with A, A
                            3 folds, Hero bets t80, MP3 calls t80, 2 folds, SB calls t70, BB calls t60

                            Flop: (t320) J, 5, K (4 players)
                            SB checks, BB bets t60, Hero raises to t160,
                            Miks nii vähe raisesid? 4way on ju.
                            Edasi oleks vist foldinud, 100% muidugi kui reg vastas oleks allini lükanud. Kui palju sel tasemel üldse vaatad, kes vastane on?

                            Comment

                            • muhkLionu
                              Grinder
                              • Jan 2009
                              • 522

                              #134
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              Küllap kavatsesin chipse kokku hoida. Kõrge raise ei hirmuta siin kedagi välja, kes masti või rea tõmbel on. Small-ball poker, või midagi sellist.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #135
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                                Küllap kavatsesin chipse kokku hoida. Kõrge raise ei hirmuta siin kedagi välja, kes masti või rea tõmbel on. Small-ball poker, või midagi sellist.
                                Kui keegi on mastitõmbel ja sa nii vähe betid, siis ta ei tee viga kui ta callib (loe: teeb +EV calli). Et ta teeks -EV calli, tuleks rohkem bettida. Kui pot on HU või ülejäänud raha ei pane sisse, siis MINIMAALSELT tuleks bettida 2x tema donkbet+0,5*pot (poti suurus, siis flopil enne panustamise algust). Sedasi kui ta otsustab drawi callida, maksab ta 25% kogupotist ja kuna FD tuleb ~20% kordadest, siis on see talle -EV.

                                Näiteks praegu. Pot on 320, tema donkab 60, sina MINIMAALSELT (rohkem võib ka panna ja väga tihti ongi soovituslik) raised 160+2*60=280. Kui ta tahab callida, siis ta peab juurde panema 220 ja kogupot tuleb 880. Ehk ta maksab 25% tulevasest potist.

                                Pole ime, et ei biidi kui valuebetida ei oska.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...