muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #46
    Re: muhkLionu muljetamised

    PTR-i grade, kui see üldse midagi loeb:

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #47
      Re: muhkLionu muljetamised

      irw.. minu hinne on C+ põhiline laks tuli sellest et ma olen flopis-turnis ja riveris rämedalt 21-33% agressiivsem kui võiks olla:-)

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #48
        Re: muhkLionu muljetamised

        Kuidas muidu NL5 6maxid üldse on?

        Regulare ja shorte seal vist väga palju ei liigu? :)

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #49
          Re: muhkLionu muljetamised

          On nii ühtesid kui teisi.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #50
            Re: muhkLionu muljetamised

            Aga tasemelt on kergem biitida 6maxi või full ringi?

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #51
              Re: muhkLionu muljetamised

              Jen ära hakka üldse leiutama ja üritama teist limiiti/ringi. Kui on tilt siis puhka natuke, et pärast jätkata samas limiidis mida enne probleemita biitisid. Muidu tõmbad tildiga ühe kaotuse ja läheb kogu roll.

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #52
                Re: muhkLionu muljetamised

                6-max on kindlasti lahtisem mäng. Kuna vastaseid lauas vähem, siis on lihtsam jälgida nende tegevust. Ka on laudade valik parem. Full ringis päevasel ajal nädala sees head mahlast lauda leida on raske, 6-maxis aga on pea alati selliseid, kus keskmine pot suur.
                Variatsioon on 6-max laudades muidugi suurem, nii et BRM-i seisukohalt tuleb olla rangem.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #53
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  Sul on õigus strip. Tuleb puhkus võtta, egas midagi muud! :)

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #54
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    Mina ka ei soovita limiiti vahetada tildi peale.
                    Ma olen paar korda full-ringis põrumise peale teinud 6max NL10 sesse. Ma graafikut ei julge näidatagi, väga ühtlaselt läheb joon alla. 2K käe kohta -19BB/100!

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #55
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Minul on 6max just olnud see, mis on mõnel korral downswingi aidanud seljatada ning pärast 6maxis mängimist Full Ringi naasedes on veel skillbox eriti võimas ja suured heaterid kohe tehtud! :)

                      Comment

                      • muhkLionu
                        Grinder
                        • Jan 2009
                        • 522

                        #56
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Jaanuar 2010 kokkuvõte:


                        NL10 leveliga ei saanud hakkama. Kuu jäi lõpuks plussi, aga tunne on halb, sest kuidagi ei leidnud oma mängu.

                        graafik selline:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Cash lauad tõid kokku vaid 55$ kasumit. sellest
                        NL2 +4$
                        NL5 +250$
                        NL10 -122$
                        NL50 HU -76$ (milleks mulle seda vaja oli, ei saa siiani aru!!)

                        Lisa tuli VIP stellari boonusest +50$

                        Kogutud VPP punktid sai muudetud Tournament moneyks.
                        Midagi aga ei hittinud kogu kuu jooksul kuni eilse päevani, kui mängisin ühe 4$ sisseostuga 180-man MTT SNG ja juhtumisi võitsin selle.
                        +216$ bankrollile lisaks.

                        Jaanuaris sai Live turniire enda kohta päris palju mängitud:
                        2tk Riia Olympicus (tulemusteta), 6 turniiri Tallinna Olympicu filiaalides (4x rahades), eile mängisin seda Pargi pühapäevast satelliiti ning kuna sealt juba enne vaheaega välja pudenesin, siis läksin Classicusse.

                        Classicus selgus, et pühapäeviti Omaha PL turniir hoopis, aga kui sai juba kohale tuldud, siis tuli osaleda. Pole live's puhast omahat mänginudki veel, paar korda vaid Dealer Choice variandis.
                        Osavõtjaid oli kasinalt, vaid viis mängijat kogunes. Võitsin selle turniiri mingi ime läbi. Huvitav oli see, et headsup sellel turniiril kestis tükimaad kauem kui kogu eelnev turniir.

                        Kokkuvõtteks tuli kasumlik kuu.

                        Comment

                        • muhkLionu
                          Grinder
                          • Jan 2009
                          • 522

                          #57
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          VPP punktide realiseerimisest:

                          Jaanuaris kogutud 6000 FPP (Goldstar ka ühtlasi) eest sai mängitud 30 korda 210FPP satellite turniiri.
                          Neist rahades 12 korda, mis teeb 132 T$ turniiriraha.
                          4$ buy-iniga turniiri võit tõi tagasi 216$ cashis.
                          28 T$ on veel realiseerimata.

                          Goldstaride monthly freerollilt (100K guar.) sai lisaks 25$ hititud.

                          Comment

                          • StripPoker
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 609

                            #58
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            Palju sa käsi tegid , et 3000 VPP teenida (mul su graafikut miskipärast ei näita ei firefox ega explorer...)

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #59
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              Algselt postitas StripPoker
                              Palju sa käsi tegid , et 3000 VPP teenida (mul su graafikut miskipärast ei näita ei firefox ega explorer...)
                              mina näen, seal on 123K kätt.

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #60
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                Palju sellest NL10 on? Tahaks isegi Goldstari kätte saada. Vaid viimase nädalavahetuse NL10 mänginud. Kas tasub veebruaris loota kui teha NL10 u 75 000 kätt või on sellest vähe?

                                Comment

                                Working...