[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #601
    Re: starving

    hetkel mingit korralikku rolli pole, seega nurun stake
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...take-NL30-6max

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #602
      Re: starving

      hakkasin nullist pihta, eks kõvasti motivatsiooni on vaja aga üritan läbi grindida ennast tagasi nl30-nl50sse.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #603
        Re: starving

        hetkel nl4 käsil, rb aitab kaasa õnneks ka veidi limiitides tõusmisele, võtsin ennast kõvasti tightimaks, nl4-10 jaoks vähemalt.


        mõned käed ka millele tahaks kommentaari
        Pacific $4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1660085
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BB): $5.67 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 252702
        UTG: $4.34 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 0, AF: 2.7, Hands: 187
        MP: $2.83 - VPIP: 27, PFR: 7, 3B: 1, AF: 5.3, Hands: 453
        CO: $3.65 - VPIP: 21, PFR: 6, 3B: 6, AF: 0.3, Hands: 237
        BTN: $4.00 - VPIP: 16, PFR: 10, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 211
        SB: $3.11 - VPIP: 29, PFR: 9, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 80

        Pre Flop: ($0.06) Hero is BB with Q A
        1 fold, MP raises to $0.08, 3 folds, Hero raises to $0.28, MP calls $0.20

        Flop: ($0.58) T 2 3 (2 players)
        Hero bets $0.32, MP calls $0.32

        Turn: ($1.22) K (2 players)
        Hero bets $0.69, MP calls $0.69

        River: ($2.60) 7 (2 players)
        Hero bets $1.95, MP calls $1.54 all in


        Pacific $4.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1660086
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (UTG): $4.12 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 252702
        CO: $0.80 - VPIP: 54, PFR: 17, 3B: 11, AF: 3.7, Hands: 65
        BTN: $1.88 - VPIP: 48, PFR: 10, 3B: 13, AF: 4.0, Hands: 21
        SB: $2.64 - VPIP: 13, PFR: 9, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 190
        BB: $2.03 - VPIP: 27, PFR: 7, 3B: 1, AF: 5.3, Hands: 453

        CO posts a big blind ($0.04)

        Pre Flop: ($0.10) Hero is UTG with A Q
        Hero raises to $0.20, CO calls $0.16, BTN calls $0.20, 1 fold, BB calls $0.16

        Flop: ($0.82) Q 7 8 (4 players)
        BB checks, Hero bets $0.56, CO folds, BTN calls $0.56, BB calls $0.56

        Turn: ($2.50) 3 (3 players)
        BB checks, Hero bets $1.87, BTN folds, BB calls $1.27 all in

        River: ($5.04) 6 (2 players - 1 is all in)




        Last edited by KristjanRawk; 28.02.12, 09:14.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #604
          Re: starving

          Mõlemad käed wp imo.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #605
            Re: starving

            arvan sama

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #606
              Re: starving

              väga standard

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #607
                Re: starving



                roll koos et nl6 minna, seda siis homme
                Last edited by KristjanRawk; 28.02.12, 21:57.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #608
                  Re: starving

                  just vaatasin seda, täitsa munnis

                  Comment

                  • wanapagan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 310

                    #609
                    Re: starving

                    Peab mune olema. Tõesti väga tegijad kujud
                    Edu järgmises limiidis

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #610
                      Re: starving

                      täna noppisin nl6st 1 bi ning täna linastus online ka film minust, mis tehti eelmine aasta simpel sessioni ajal. ütleme nii et enamik teksti, mida ma räägin, on ettekirjutatud. film rändas mööda maailma nüüdseks siis pea aasta aega juba, pea igas maailmanurgas näidati.

                      A short documentary film by Roman Neimann and Andzei Matsukevits.
                      Produced by Risto and Mario Kalmre.

                      Following the dream-come-true story of an aspiring local BMX-rider Kristjan Aasmäe, the short film brings out the contrasts between the world famous wintertime BMX- and skateboarding event Simple Session in Estonia and the country’s own BMX-scene.

                      The film was selected for the program of 2011 Bicycle Film Festival in 26 cities worldwide. The BFF 2011 events were attended by 225,000 bike lovers.

                      Simple Dream premiered at the Bicycle Film Festival in Tallinn on the 2nd of June and in New York on the 25th of June 2011.

                      The rest of the cities where the short was premiered were: London, San Francisco, Washington, Lisbon, Los Angeles, Minneapolis, Montreal, Portland, Vienna, Tokyo, Toronto, Amsterdam, Athena, Chicago, Liverpool, Miami, Paris, Sao Paulo, Sydney and Taipei.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #611
                        Re: starving

                        Nice vid. vaatasin lõpuni.
                        Endal oli ka kunagi hästi ammu BMX, lenksutiirust ja bunny hopist kaugemale ei jõudnud, selleks ajaks sai juba ratas õlleraha vastu maha müüdud :/. Põlve peal on siiamaani väike arm kui rambi pealt tegin mingit wannabe hüpet lühkarid jalas ja käed põrutasin ära vastu lenkse ning lendasin mõlema põlvega täiega asfaldisse.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #612
                          Re: starving

                          Äge video tõesti .

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #613
                            Re: starving

                            Tubli!

                            ca 10a tagasi sõitsin uisku mingi 2 hooaega,kuid teised huvid pressisid peale ja soiku ta jäigi :)

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #614
                              Re: starving

                              Wow. Vaatasin alles nüüd lõpuni (eile Pumper arvas et porr on ägedam).
                              Super hästi tehtud short! Nagu tõesti! Pead tegijatele suure backflipi tegema!

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #615
                                Re: starving

                                Sehr gut!

                                Comment

                                Working...