Re: [NL10 6max] KristjanRawk
täna oli hea sess, oleks veel parem olnud kui poleks 2 kätt vastasele ära tulnd, üks oli KK vs AA ning teine AK vs K9 K42 flopil, kus turni 9 viskas.

kohati sooviks et kaardid jooksma hakkaks ja ühe korraliku plusspäeva saaks nädalas ka ära näidata :)
täna oli hea sess, oleks veel parem olnud kui poleks 2 kätt vastasele ära tulnd, üks oli KK vs AA ning teine AK vs K9 K42 flopil, kus turni 9 viskas.

kohati sooviks et kaardid jooksma hakkaks ja ühe korraliku plusspäeva saaks nädalas ka ära näidata :)
J
K
6

Comment