[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #346
    Re: [NL10 6max] KristjanRawk

    ?? :D

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #347
      Re: [NL10 6max] KristjanRawk

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Full Tilt
      SB ($10.62)
      BB ($11.60)
      UTG ($9.85)
      UTG+1 ($18.65)
      Hero ($19.71)
      BTN ($30.62)

      Dealt to Hero 7 A

      fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero calls $0.30, fold, fold, fold

      FLOP ($0.70) 8 3 4

      UTG+1 checks, Hero bets $0.45, UTG+1 raises to $1.50, Hero ???

      vastase kohta inffi pole, 20 käe peale 25/5

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #348
        Re: [NL10 6max] KristjanRawk

        25/5 ja callid pre sellise käega? Ma viskaks insta mucki, ainult agrodonkide vastu mängiks seda IP. Flopis ilmselt calliks, kuna ta on OOP ja mingi osa ajast võib tal seal õhk olla ning otsustab alla anda.
        Olenevalt turni beti suurusest calliks/foldiks. Nii deepide stackidega on flopil implied oddsid olemas kenasti.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #349
          Re: [NL10 6max] KristjanRawk

          lekin räigelt nonsd pealt, tänasest tegin mängus veits muudatusi, ehk paraneb,
          ei steali piisavalt ning blinde ei kaitse ka üldse, laudade arv kah 6 pealt 4 peale.
          Last edited by KristjanRawk; 01.11.10, 10:49.

          Comment

          • mehumble
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 175

            #350
            Re: [NL10 6max] KristjanRawk

            Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $0.10(BB) Full Tilt
            SB ($10.62)
            BB ($11.60)
            UTG ($9.85)
            UTG+1 ($18.65)
            Hero ($19.71)
            BTN ($30.62)

            Dealt to Hero 7 A

            fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero calls $0.30, fold, fold, fold

            FLOP ($0.70) 8 3 4

            UTG+1 checks, Hero bets $0.45, UTG+1 raises to $1.50, Hero ???

            vastase kohta inffi pole, 20 käe peale 25/5
            Ise esiteks kui mängiks seda kätt, siis 3betin preflop ja foldin 4betile. Arvan, et väga raske on sul seda kätt kasumlikult mängida kui sa callid. Antud flopil check järgi, vastane võib sellisel flopil lihtsalt c/r lihtsalt ülekaartidega, kuna on ebatõenäoline, et ka sina seda tabasid. Samuti mis halvemad käed sind callivad ja kas sinu A üldse audina lugeda saab ?
            Masti tõmmata oleks ka -EV Imo kuna on ebatõenäoline, et vastane selle sulle kinni maksab.

            10NL ei pea seda nonsd joont jälgima. Ainult siis tuleks pilk peale visata kui see otse kuristikku jookseb

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #351
              Re: [NL10 6max] KristjanRawk

              asi ongi selles, et kuristikku jookseb, sd joon jookseb üles ning tulemus on be, täna olen nonsd joont rohkem be poole saand juba, ainult käed ei taha vastu pidada. :(

              Comment

              • mehumble
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 175

                #352
                Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                Mõtle, et teed micros oma sita jooksu ära ja hakkad kõrgemaid limiite vallutama.
                Pane oma statsid üles siia. Ehk jookseb joon alla sellepärast, et c-betid valesid boarde ja annad seejärel turnil alla kui käsi paremaks ei lähe ? Ehk teed liialt palju oop mängu ?

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #353
                  Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                  see cbeti probleem võib olla küll, sest flopis/turnis olen mõnikord täiesti kokku jooksnud küll
                  oop üritan väga vähe mängida, mängin piisava sample ära siis lükkan nl10 statid üles.
                  Last edited by KristjanRawk; 01.11.10, 17:31.

                  Comment

                  • mehumble
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 175

                    #354
                    Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                    selge, ehk siis leian ka hemist oma 10NL 6m statsid sulle siia võrdluseks lükata

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #355
                      Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      FullTiltPoker
                      4 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      CO indeec-ru ($10)
                      BTN PepsiGoesCrazy ($30.01)
                      SB Airshov ($9.90)
                      BB Hero ($10.40)

                      Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Hero is BB A Q
                      1 fold, PepsiGoesCrazy raises to $0.35, 1 fold, Hero raises to $1.10, PepsiGoesCrazy calls $0.75

                      Flop: 10 2 7 ($2.15, 2 players)
                      Hero bets $1.10, PepsiGoesCrazy calls $1.10

                      Turn: Q ($4.45, 2 players)
                      Hero bets $2.80, PepsiGoesCrazy raises to $5.60, Hero goes all-in $8.20, PepsiGoesCrazy calls $2.60

                      River: 5 ($20.85, 2 players, 1 all-in)

                      Final Pot: $20.85
                      Hero shows
                      A Q
                      PepsiGoesCrazy shows
                      Q Q

                      PepsiGoesCrazy wins $19.85 (net +$9.45)

                      Hero lost $10.40

                      ma ei tea, ma ei oska mängida, sitalt mängitud
                      fold to 3bet vastasel 70%, 31/20 tüüp, steal 45%, fold to flop cbet 69%

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #356
                        Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                        tänane graaff kaa, ilge spew:



                        eilne graff



                        nonsd joones on muutus sees, aga sd joon on be...
                        täna läks ta 13 bb /100 alla, eile 26 bb/100

                        ma nüüd ei teagi kuidas jätkata, vaatame mis homne päev toob.
                        Last edited by KristjanRawk; 01.11.10, 20:45.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #357
                          Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                          väikse sample peale statsid kah:

                          Comment

                          • mehumble
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 175

                            #358
                            Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                            Preflop oled üleliia tight mängid 15/13 ava ennast kõvasti rohkem buttonilt ja co pealt. c-beti järgi paistab jah, et annad alla kergelt turnil. Uuri milliseid floppe c-betida ja milliseid järgi checkida. Kui cbetid flopil double-barrel peaks olema üsna tavaline. Steali protsent 23 on liialt väike... ürita see üle 30 saada

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #359
                              Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                              MP ja utg pealt võiks mõni pügal % rohkem olla. Aga see 5% more loose preflop ei kaota neid postflop leake ära, kust tegelikult see raha kaob.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #360
                                Re: [NL10 6max] KristjanRawk

                                võtan paar pügalat sc'd mängu ning stealima olen rohkem hakanud, nüüd uurin veel cbeti ning peaks asja korda saama. viimases sessis oli steal ~30
                                Last edited by KristjanRawk; 02.11.10, 06:13.

                                Comment

                                Working...