[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #241
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

    be jooks lõppes ja hakkas jäülle sitt jooks, varsti bust ka arvatavasti, pole raha rohkem sisse lükata, enamik potid tõmmatakse ära. ei tunne et mängiks valesti, käed ei pea ja sitt jooks on peal. tuleb läbi grindida, kuid varsti pole enam midagi millega grindida.
    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Moaarrrr (€2)
    UTG+1 Hero (€2.33)
    CO Angus (€2.10)
    BTN csucoppa (€1.78)
    SB k6nk (€1.92)
    BB PriitT (€0.80)

    Pre-Flop: (€0.05, 6 players) Hero is UTG+1 A 10
    [Moaarrrr posts €0.02]
    Moaarrrr checks, Hero raises to €0.08, Angus calls €0.08, csucoppa calls €0.08, k6nk calls €0.07, PriitT calls €0.06, Moaarrrr folds

    Flop: K 6 J (€0.42, 5 players)
    k6nk checks, PriitT bets €0.10, Hero calls €0.10, Angus raises to €0.70, 1 fold, k6nk folds, PriitT goes all-in €0.62, Hero goes all-in €2.15, Angus goes all-in €1.32

    Turn: J (€5.41, 3 players, 3 all-in)

    River: 8 (€5.41, 3 players, 3 all-in)

    Final Pot: €5.41
    PriitT shows
    K J
    Hero shows
    A 10
    Angus shows
    6 6

    PriitT wins €2.48 (net +€1.68)
    Angus wins €2.60 (net +€0.50)

    k6nk lost €0.08
    Moaarrrr lost €0.02
    Hero lost €2.33
    csucoppa lost €0.08
    Last edited by KristjanRawk; 31.08.10, 11:35.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #242
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

      Mis asi on be ja sitt jooks nl2s ? Sellest sõltumata isegi peaksid sessioonid suuremas lõikes plussi jääma arvestades mängijate taset.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #243
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

        peaks loomulikult jääma, aga kui joosta mingi alla ev joone koguaeg siis väga ei saa midagi.
        loogiliselt peaks minul kah nüüd joppama hakkama nagu longrun, aga veel pole see hakanud.
        pole veel üheski toas näinud sellist hittimist vastaste poolt. ei tunne et valesti mängin või ei oska. vahel ofk tuleb väike tilthoog või viga sisse aga üldjuhul saan nupud sisse nii et vastane on maas ning siis lõpuks saab oma asjad riveris turnis kokku ja läind.
        ei süüdista kedagi, tuleb läbi grindida.
        Last edited by KristjanRawk; 31.08.10, 13:51.

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #244
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

          Koli starsi tagasi ja hakka tight passive robot stiili kütma, et roll uuesti üles saada....it wöööörrkkkssss.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #245
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

            Pole 21, seega stars jääb varsti suletuks ja seepärast ka kolitud saigi.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #246
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

              $0.01/$0.02 No Limit Holdem
              PokerStars
              5 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG angel686 ($1.30)
              CO stringone ($1.93)
              BTN raz888 ($1.45)
              SB ZavMax ($3.85)
              BB Hero ($2.17)

              Pre-Flop: ($0.03, 5 players) Hero is BB Q Q
              angel686 calls $0.02, 3 folds, Hero raises to $0.10, angel686 calls $0.08

              Flop: 8 J J ($0.21, 2 players)
              Hero bets $0.14, angel686 raises to $0.34, $0.2 to Hero ($1.93)?

              Comment

              • Rando
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 316

                #247
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                No kui ta alguses limpis ja siis callis raise, ilmselt siis luckis tal. Kuigi rea tõmme on ka võimalus kuid seda ma ei usu hästi. Mis tal oli? 9T,JT,J9,JQ,88? No 88 võib ka olla tglt kuigi pigem sellega raisetakse juba alguses? Eeldan, et sul oli rohkem kui üks laud lahti ja ma oleks sellises kiires situatsioonid re-raise otsa pannud. Ehk siis erilist võimalust ei ole kas fold või nupud.
                Ei tea kas mu mõttekäik õige muidugi.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #248
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                  mina ei oska nl2 üldse kommenteerida, seal võib any2 card olla alati ? :D
                  ise ple nl2 mänginud.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #249
                    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                    call, reevaluate turn

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #250
                      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                      $0.01/$0.02 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      5 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Eremenko Jr1 ($0.66)
                      CO vrocksteady ($3.10)
                      BTN Hero ($2.57)
                      SB Donatan ($1.14)
                      BB sasch761 ($2)

                      Pre-Flop: ($0.03, 5 players) Hero is BTN A 3
                      Eremenko Jr1 calls $0.02, vrocksteady raises to $0.05, Hero calls $0.05, Donatan calls $0.04, 1 fold, Eremenko Jr1 calls $0.03

                      Flop: 4 Q 2 ($0.22, 4 players)
                      Donatan checks, Eremenko Jr1 checks, vrocksteady bets $0.15, Hero calls $0.15, Donatan folds, Eremenko Jr1 folds

                      Turn: 8 ($0.52, 2 players)
                      vrocksteady bets $0.35, Eremenko Jr1 says "OMFG u didnt have nothining", Hero calls $0.35

                      River: 2 ($1.22, 2 players)
                      vrocksteady bets $0.99, Eremenko Jr1 says "nathing*", Hero goes all-in $2.02, Eremenko Jr1 says "afaf", Eremenko Jr1 says "f", Eremenko Jr1 says "F", Eremenko Jr1 says "<FFF", Eremenko Jr1 says "F", Eremenko Jr1 says "FF", Eremenko Jr1 says "F", Eremenko Jr1 says "FF", vrocksteady calls $1.03

                      Final Pot: $5.26
                      vrocksteady shows two pair, Kings and Deuces
                      K K
                      Hero shows a flush, Ace high
                      A 3

                      Hero wins $5 (net +$2.43)

                      Eremenko Jr1 lost $0.05
                      vrocksteady lost $2.57
                      Donatan lost $0.05


                      oleks pidand turnil rohkem valuet võtma? või oli käik õige? ehk oleks ta ära hirmutanud?
                      vastas 27/6/ 1.5 agro tüüp 80 käega

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #251
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                        turn fine imo, ei pea alati otsa lükkama kui flushi kokku saame.
                        riveril said stackid ka sisse kenasti, eesmärk täidetud.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #252
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                          $0.01/$0.02 No Limit Holdem
                          PokerStars
                          5 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG ceerte222 ($2.11)
                          CO doylerules01 ($2.70)
                          BTN Hero ($2.10)
                          SB Pizpit ($3.08)
                          BB laxdad2727 ($2.69)

                          Pre-Flop: ($0.03, 5 players) Hero is BTN 10 A
                          ceerte222 raises to $0.08, 1 fold, Hero calls $0.08, Pizpit calls $0.07, 1 fold

                          Flop: Q J K ($0.26, 3 players)
                          Pizpit checks, ceerte222 bets $0.14, Hero raises to $0.46, Pizpit folds, ceerte222 calls $0.32

                          Turn: J ($1.18, 2 players)
                          ceerte222 checks, Hero ($1.56)?

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #253
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                            kütab sisse nuh, pohhui kui foldib

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #254
                              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                              kolisin http://kristjanrawk.tumblr.com/

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #255
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                                sitaks kõvad pildid!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...