[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #226
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    PokerStars
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB mvl27 ($1.25)
    BB Hero ($3.39)

    Pre-Flop: ($0.03, 2 players) Hero is BB 8 8
    mvl27 raises to $0.04, Hero calls $0.02

    Flop: 8 6 4 ($0.08, 2 players)
    Hero bets $0.08, mvl27 calls $0.08

    Turn: J ($0.24, 2 players)
    Hero bets $0.20, mvl27 raises to $0.40, $0.2 to Hero ($3.07)?

    ei leia foldi, vastas 35/18/4.0 28 käega LAG

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #227
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

      Miks peaksidki foldi leidma. Lükka otsa

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #228
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
        $0.01/$0.02 No Limit Holdem
        PokerStars
        2 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        SB mvl27 ($1.25)
        BB Hero ($3.39)

        Pre-Flop: ($0.03, 2 players) Hero is BB 8 8
        mvl27 raises to $0.04, Hero calls $0.02

        Flop: 8 6 4 ($0.08, 2 players)
        Hero bets $0.08, mvl27 calls $0.08

        Turn: J ($0.24, 2 players)
        Hero bets $0.20, mvl27 raises to $0.40, $0.2 to Hero ($3.07)?

        ei leia foldi, vastas 35/18/4.0 28 käega LAG
        Pre oleks võinud reraisida + top setti foldida oleks vähe jabur

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #229
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

          ei leia foldi kirjutasin sellepärast et shovesin ning sain rahad sisse nupud taga olles.

          Comment

          • subtiiter
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 53

            #230
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

            kui said pähe siis standard cooler ja pole midagi : )

            edu

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #231
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

              pole aega jälle ammu olnud midagi teha, saabusin nädalaselt tripilt ning sai ka simpel sessioni suvisel võistlusel helsingis võisteldud ning edasi saadud simpel sessionile võistlema.

              loodetavasti järgmistel nädalatel saan jälle mängima hakata

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #232
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                made my day


                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                PokerStars
                6 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Hero ($4.93)
                UTG+1 Tino Brute ($4)
                CO leodnb ($4.25)
                BTN Pecker05 ($4.32)
                SB whitsinburg1 ($5.11)
                BB Victor Brum ($2.94)

                Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is UTG Q Q
                Hero raises to $0.20, 2 folds, Pecker05 raises to $0.50, 2 folds, Hero calls $0.30

                Flop: Q K 9 ($1.07, 2 players)
                Hero bets $0.55, Pecker05 raises to $1.60, Hero goes all-in $4.43, Pecker05 goes all-in $2.22

                Turn: K ($9.32, 2 players, 2 all-in)

                River: A ($9.32, 2 players, 2 all-in)

                Final Pot: $9.32
                Pecker05 shows a full house, Kings full of Aces
                A K
                Hero shows a full house, Queens full of Kings
                Q Q

                Pecker05 wins $8.28 (net +$3.96)

                Hero collects $0.61 (net -$4.32)

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #233
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                  ootan hiiterit, nl2 euro @ primas
                  enda paska mängu ka sees kõvasti, homme proovin veits teist stiili.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #234
                    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                    nüüd on selline be jooks, uuendan blogi ka vahepeal

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #235
                      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                      väga lahedad efektid, aga selle lennuki omale ma pihta ei saa. Ehk vihjad natukene? :D

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #236
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                        "püüab sääske" võib vihjeks ehk olla?

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #237
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                          oi tyri :D , soovitan sul nl 2es QQ+ shoveda pres, sest 40% kordadest keegi calib Ax või any pocket sind ja see on suht EV+ imo või vähemalt pres 5x bb tõsted

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #238
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                            nl2s olen üritanud jah mutte ka pf sisse lükata aga alati ei õnnestu nuppe sisse saada. :)

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #239
                              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                              Olen natuke käsi NL2es mänginud ja minu arvates see QQ pre shove värk küll väga hea pole. A noh mida mina üldse pokkerist tean.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #240
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (???)

                                Oleneb muidugi vastasest, kelle vastu, kui fish vastas, siis tavaliselt on seal äss räbal või kunn räbal ning nupud sisse saades oleme muttidega ikkagi ees. Regulari vastu ma ka mutte sisse saada ei taha, sest üldjuhul olen ise ka maas tast.

                                Comment

                                Working...