[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #166
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

    täna 24 bb/100 jooks siis
    Last edited by KristjanRawk; 14.05.10, 23:57.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #167
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

      mai siis poole peal ja praegu selline seis

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #168
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

        Paistab, et võid blogi pealkirja lõpust selle sulgudes oleva osa ära koristada.

        Comment

        • Rando
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 316

          #169
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

          Spets värk.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #170
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            PokerStars
            6 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG chirux ($3.21)
            UTG+1 Pokerscheibe ($4.15)
            CO VitaliaPavlu ($5.31)
            BTN montorro ($3.80)
            SB IKresh ($5.17)
            BB Hero ($5.47)

            Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is BB K K
            2 folds, VitaliaPavlu calls $0.05, 1 fold, IKresh raises to $0.30, Hero raises to $0.90, VitaliaPavlu folds, IKresh calls $0.60

            Flop: Q 10 4 ($1.85, 2 players)
            IKresh bets $1.10, $1.1 to Hero ($4.57)?

            vastas 20/15 tüüp, 201 kätt, ag 0,8

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #171
              Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

              kradi sitt päev täna, graafik on muud kui sujuv, aga 3 bi plussis.
              hommikul oli räige pohmakas ning päeval hakkas selg täiega valutama. wtf nagu lampi.
              vbla seepärast et pole ammu kõndind (auto mugavustega ära harjunud) ja eile sai koju kõnnitud laulukalt ihastesse ~9 km.
              läksin rattaga linna (muidu käin autoga) rattaga sõitmas, ja obv läks tagakumm puru :)
              ratta kaotasin ära, õnneks nüüd tuli välja et olin ühe sõbra juurde ratta jätnud :D
              ratta teema läheb kah enamvähem, ratas on muidu ****** ja katki
              üks 2 aastat vana klipp kah rattateema puhul
              [youtube]gJPax6CNRWc[/youtube]

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #172
                Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                raise
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #173
                  Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                  täna ei viitsi enam 4k käe peale 3 bi aint.. mõttetu ja igav päev, tegin sitta mängu palju täna, proovin järgmine kord vähem teha.
                  nl10 jaoks bi'd olemas kuid tahaks veel mingi aeg nl5's passida.
                  nl5 graff praegu:
                  Last edited by KristjanRawk; 16.05.10, 20:50.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #174
                    Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                    igast feile täna olnd, pokkerit pole eriti mänginud, õhtul nl10 shoti võtan
                    made my day
                    [youtube]EaIS7E_B9wQ[/youtube]

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #175
                      Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                      Ära ole nii kriitiline enda suhtes. Cheer up ja proovi järgmine kord paremini mängida.
                      Edu nl10s ise alustasin ka just möllamist selles limiiidis.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #176
                        Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                        elu siteim päev, võta veel mõni shot kõrgemale, istun nagu sitakott seal ja midagi ei julge teha. ja kui teengi siis tõmmatakse kott pähe :D
                        -5bi nl10s.
                        jooks sitt, mindset sitt, harjumatu kõik
                        tagasi nl5te ma arvan, otsustan homme.

                        flopp hea, betid, turni tuleb kohe sitt kaart ja siis hakatakse täie rauaga vastu andma. :S
                        Last edited by KristjanRawk; 20.05.10, 21:28.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #177
                          Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                          illustreerime kah, obv kaob non sd joon auku ning ma olen liiga passiivne.
                          aga kui pole kaarte millega mängida või vastane hitib paremini, siis mida ma teha saan, agrolt bustoks?
                          Last edited by KristjanRawk; 20.05.10, 21:38.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #178
                            Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            6 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG jannik_pro ($10.85)
                            UTG+1 Hero ($9.55)
                            CO jarek0901 ($10.10)
                            BTN hairylegs321 ($11.50)
                            SB SSf4-ken ($10.60)
                            BB baby00023 ($9.50)

                            Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG+1 Q Q
                            1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, hairylegs321 raises to $1, 2 folds, Hero calls $0.60

                            Flop: 10 9 6 ($2.15, 2 players)
                            Hero bets $1.40, hairylegs321 calls $1.40

                            Turn: K ($4.95, 2 players)
                            Hero ($7.15)?




                            $0.05/$0.10 Ante $0.02 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            5 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Denchik2010 ($7.14)
                            CO playyr ($39.07)
                            BTN ArlBsch ($25.52)
                            SB Hero ($9.76)
                            BB Artem 110488 ($10)

                            Pre-Flop: ($0.25, 5 players) Hero is SB 8 8
                            Denchik2010 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 1 fold, Denchik2010 calls $0.40

                            Flop: 3 2 8 ($1.20, 2 players)
                            Hero bets $0.70, Denchik2010 raises to $1.40, $0.7 to Hero ($8.56)?

                            tõstsin tema raise 3$ peale ning sain foldi talt, kuid antud olukorras mida te teeks? kas ka reraiseksite või calliksite?
                            Last edited by KristjanRawk; 21.05.10, 09:46.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #179
                              Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                              reraiseks ikka, ei hakka slowplayma siin

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #180
                                Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                                hommikune sess läbi, nüüd väike puhkus

                                Comment

                                Working...