[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #121
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

    Soliidne, tahaks ka.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #122
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

      Nii, teen siis praeguse seisuga NL2'ga lõpparve, loodan et pikaks ajaks. :D
      Tänasest hakkan NL5te proovima. Lisan ka siis NL2 graffi ning statid. Enda arust on graff üsna swingine.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #123
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

        Esimene Nl5 sess tehtud, 4bi plussi, aga graafik on eriti nõme tänase päeva kohta, sain kohe alguses 3 bi up, siis langesin põmst 1 bi peale tagasi, mängisin käsi lollisti ning tilti ajas ka üks käsi. Kuidagi imelik on mängida, pole harjund nii suurte summadega, veits scared money tunne on, kuigi bi'sid küllalt. Harjumies asi ma arvan. Millegipärast tundub Nl5 kõvasti agrom. Jäin plussi aga pole mänguga rahul.
        Last edited by KristjanRawk; 08.05.10, 21:21.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #124
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

          Edu Sulle!

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #125
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

            Õppida Õppida Õppida !

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #126
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

              mõtlesin et vahetan päeviku pealkirja ka, kuna uues limiidis ja puha, aga hui. okei ainult -3 bi, aga tra mis kradi rollercoaster.. okei hititakse, aga nl5 nl2 kõrval ikka nitisem, või mulle tundub aint? üliagrod lauad, 5 nitti ühe fishi vastu.
              Last edited by KristjanRawk; 09.05.10, 10:28.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #127
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                Pane käsi ka, saad nõu. Reaalselt pole NL2 ja NL5 küll miskit vahet, kui veidi mängida.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #128
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                  ma saan aru et mängin valesti käsi aga et kuidas õigesti mängida, seda ei tea.
                  fold @ river? vastas vpip 91/24 tüüp.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  flopis peale reraise foldima siis?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by KristjanRawk; 09.05.10, 10:36.

                  Comment

                  • pukkmaster
                    Jube Noob
                    • Sep 2009
                    • 126

                    #129
                    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                    vb oleks isegi flopil ära visanud ja kui oleks callinud, siis oleksin turnil raisenud, aga unlucky veits

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #130
                      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                      Esimeses käes ma foldiks flopil.

                      Comment

                      • Dicer
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 92

                        #131
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                        Ma oleks mõlemad käed samamoodi mänginud i guess. Samas teine käsi suht kahtlane, mõlemad callivad ja vb paneks mucki. Esimene käsi on muidugi standard

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #132
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Esimeses käes ma foldiks flopil.
                          :o never ei foldi seal, fold on räme leak. ainult siis on fold hea kui tead et vastasel on monstrum ja hakkab pot panuseid lajatama

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #133
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            5 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG ronald2020 ($2.12)
                            CO Tomms90 ($1.65)
                            BTN Hero ($5.28)
                            SB BadBoy3030 ($4.02)
                            BB Fredron ($5)

                            Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is BTN Q A
                            1 fold, Tomms90 calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, Tomms90 calls $0.20

                            Flop: 10 8 J ($0.57, 2 players)
                            Tomms90 goes all-in $1.40, Hero calls $1.40

                            Turn: 6 ($3.37, 2 players, 1 all-in)

                            River: J ($3.37, 2 players, 1 all-in)

                            Final Pot: $3.37
                            Tomms90 shows two pair, Jacks and Threes
                            3 3
                            Hero shows a pair of Jacks
                            Q A

                            Tomms90 wins $3.22 (net +$1.57)

                            Hero lost $1.65

                            põmst flopis olin ma ikkagi ees niiet call oli õige? või vale?

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #134
                              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                              kui sa flipata tahad siis on ok

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #135
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                                nonoh? Ärme nüüd võta seda mis vastsel antud hetkel käes oli vaid floppi ja vastase tegutsemist.
                                Instafold minu meelest. Selline väga drawine board + sul vaid gutshot ja 2overit, puhtaid outse on sul tihti vähe. Antud olukorras saad parimal juhul flipi. Vend teeb üle 2xpoti suuruse beti..FOLD

                                Comment

                                Working...