[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #76
    Re: [NL5 6max] KristjanRawk

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG lyabc0826 ($5)
    UTG+1 mooie lotus ($1.30)
    CO Hero ($7.39)
    BTN RENS99 ($5)
    SB DoktorZZ ($9.73)
    BB truevalkyrie ($5)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is CO Q 10
    1 fold, mooie lotus calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, truevalkyrie raises to $0.45, mooie lotus folds, Hero calls $0.20

    Flop: Q Q 10 ($0.97, 2 players)
    truevalkyrie bets $0.50, Hero raises to $1, truevalkyrie calls $0.50

    Turn: 7 ($2.97, 2 players)
    truevalkyrie checks, Hero bets $0.85, truevalkyrie calls $0.85

    River: 7 ($4.67, 2 players)
    truevalkyrie checks, Hero bets $2.60, truevalkyrie goes all-in $2.70, Hero calls $0.10

    Final Pot: $10.07
    truevalkyrie shows four of a kind, Sevens
    7 7
    Hero shows
    Q 10

    truevalkyrie wins $9.62 (net +$4.62)

    mooie lotus lost $0.05
    Hero lost $5



    jaa, oleks pidanf preflop foldima ning tean et kui flopis oleks 2 $ peale raisenud oelks ta foldima ehk saanud aga kes teab.

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #77
      Re: [NL5 6max] KristjanRawk

      Lol vahet pole ju. Sa siin ei taha elusees saada villianit foldima. See et villian väga harv juhuse endale kokku tõmbas see ei tohiks sellisele arvamusele viia ju eh?

      Mul oli hiljuti umbestäpselt samasugune situatsioon aga mul käes AA ja flop tuli AKK ja villian sai riveris royali kokku..

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #78
        Re: [NL5 6max] KristjanRawk

        Aga reaalselt oleks ju õige olnud vist ikkagi preflop foldida?

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #79
          Re: [NL5 6max] KristjanRawk

          Ma ei tea ju mida sina villianikohta teadsin, et millega ta sind minraiseb. Enamasti teevadki nad seda 22-99 ja anyway sul on ju positsioon. Ma ei tea, aga mina seal poleks foldinud pre kohe kindlasti...

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #80
            Re: [NL5 6max] KristjanRawk

            0,2 callida ainult... Nii väikse 3beti peale callin ma alati.

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #81
              Re: [NL5 6max] KristjanRawk

              Algselt postitas M6niste Vaata postitust
              0,2 callida ainult... Nii väikse 3beti peale callin ma alati.
              Good to know lol

              Tgelikult oli see bad beat kuigi su sizing on paigast ära, need käed ei ole halamist väärt pead mingi muu leaki leidma endale üles

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #82
                Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                Kui ees on raise 0.15 (nl5) või 0.2 kas siis KQs / KQo call või fold?

                Comment

                • pukkmaster
                  Jube Noob
                  • Sep 2009
                  • 126

                  #83
                  Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                  fold.ranka tabel...

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #84
                    Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                    tagasi nl2te.. ei oska üldse mitte midagi mängida..
                    tänane sess kah -20$.. terve see kuu -20$. kuu alguses olin 80$ plussis, ebareaalne.
                    abi vaja kuskilt.
                    vbla peaks tuba vahetama üldse. ft'sse ei saa, kuhu veel minna, reik oleks hea.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #85
                      Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                      tagasi nl2te.. ei oska üldse mitte midagi mängida..
                      tänane sess kah -20$.. terve see kuu -20$. kuu alguses olin 80$ plussis, ebareaalne.
                      abi vaja kuskilt.
                      vbla peaks tuba vahetama üldse. ft'sse ei saa, kuhu veel minna, reik oleks hea.
                      toa vahetus sind ei aita, kui nl5 ei biidi.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #86
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                        egas biitimisest ei rääkind, kuigi biitida võiks küll midagi.
                        lihtsalt, stars oma riveritega ja üldse kah kopa ette viskand.
                        Last edited by KristjanRawk; 19.04.10, 18:48.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #87
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                          egas biitimisest ei rääkind, lihtsalt. stars kopa juba kah ette viskand.
                          see on arusaadav ..

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #88
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                            Ei ole arusaadav.
                            Ma olen starsis 170K kätt mänginud ja ei saa aru starsi riveri jutust (või üldse suvalise toa kaardijooksu jutust)
                            Kui ütlete, et Starsis liiga nitised lauad või et otsese RB puudumine sakib, siis ma ei vaidle vastu.
                            Aga see pidev riveri siunamine... äkki mängid lihtsalt sitasti - kas ei suuda tugevat kätt maha panna või siis mindset ei talu suckoute vms. Ja siis on hea kaardijooksu kaela ajada.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #89
                              Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                              Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                              Kui ees on raise 0.15 (nl5) või 0.2 kas siis KQs / KQo call või fold?
                              Call või fold või raise. Vastavalt olukorrale.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #90
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                                tean isegi et see tegelikult nii pole, et riverid mingid imelikud, aga kui päevast päeva saad iga natsa aja tagant mõne sellise siis paha küll.

                                Comment

                                Working...