[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #31
    Re: Kristjani stipendium.

    aitäh. lükkan tänase graafiku

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #32
      Re: Kristjani stipendium.

      tänane graafik siis, nl2st tahaks kunagi edasi liikuda.

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #33
        Re: [NL2 6max] Kristjan

        mis sind takistab siis? kui BR on 100$ siis liigu üles, kui vähekenegi enesekindlust on. alla liigu 75 pealt.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #34
          Re: [NL2 6max] Kristjan

          Igatahes midagi vahelduseks kah.
          Pole vist elu sees nii sitta päeva olnud. Kõik mis riverdada andis, riverdati ära minu vastu. Ükski low pocket ei pidanud. Flush õrritas aint drawidega jne. Juhe nii koos tänasest.. Homme liigun vast NL5. 5x sain enda vastu flop full housesid jne.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #35
            Re: [NL2 6max] Kristjan

            eilne swing jätkub nagu näha :S kõik tõmmatakse ära
            tänase päeva eesmärk siis sellest august välja ronida. nagu eile.
            Last edited by KristjanRawk; 26.02.10, 08:14.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #36
              Re: [NL2 6max] Kristjan

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              peale seda:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              ja peale paari minutit see ka:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by KristjanRawk; 26.02.10, 12:05.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: [NL2 6max] Kristjan

                SHOVE

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #38
                  Re: [NL2 6max] Kristjan

                  Lihtne shove koht ja mängi täisstäkiga.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #39
                    Re: [NL2 6max] Kristjan

                    Ise mõtlesin kah shoveda, kuid kuna 1$ pole tavaline bet nl5s ning kutist polnd käsi ka, ei osanud midagi peale hakata.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #40
                      Re: [NL2 6max] Kristjan

                      NL2 pole vist nagunii statse eriti vaja. seal igast donke ja raske midagi järeldada.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #41
                        Re: [NL2 6max] Kristjan

                        @kardaanirist, see nl5 praegu.
                        Mama, i'm coming home..

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #42
                          Re: [NL5 6max] Kristjan

                          aitab kah tänaseks vast. siiber juba sest swingist ja 6 lauaga grindimisest. vähemalt ei jäänud negi

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #43
                            Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                            mida valesti tegin ?

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            4 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            CO Hero ($8.27)
                            BTN passportuS ($9.12)
                            SB lewy313 ($5)
                            BB buboTN ($5.83)

                            Pre-Flop: ($0.07, 4 players) Hero is CO 8 8
                            Hero raises to $0.20, passportuS raises to $0.95, 2 folds, Hero calls $0.75

                            Flop: 5 4 8 ($1.97, 2 players)
                            Hero bets $1, passportuS raises to $2.20, Hero raises to $3.40, passportuS calls $1.20

                            Turn: 7 ($8.77, 2 players)
                            Hero goes all-in $3.92, passportuS calls $3.92

                            River: 2 ($16.61, 2 players, 1 all-in)

                            Final Pot: $16.61
                            Hero shows three of a kind, Eights
                            8 8
                            passportuS shows a straight, Ace to Five
                            3 A

                            passportuS wins $15.81 (net +$7.54)

                            Hero lost $8.27

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #44
                              Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                              Actid esimesena flopis, siis kasutaks antud olukorra check/raise üldse, sest ta betib seal 99%. Aga as played siis lükkaks flopil peale ta raise nupud sisse juba. Lisaks kui isegi flopil leadid välja, siis natuke rohkem imo. Või ku bettisid seetõttu nii vähe, et vastane raiseks siis on kõik väga hea. Kokkuvõttes - shove flopil ja saab vaadata juba edasi kuidas fish hitib.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #45
                                Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                                flopis kas c/r või siis kui leadid ise välja, siis 1,5 dollarit paneksin. kui ta nagunii paneb seal otsa, siis flopis kergem raha sisse saada.

                                Comment

                                Working...