[6max] r3o päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #1

    [6max] r3o päevik

    mängin 99% ajast 6max cash game.
    Pokker on alati olnud hobi.

    Limiidiks põhiliselt 25nl, aga kui on häid laudu+hea tunne siis ka 50nl või 100nl.
    Last edited by r3o; 28.09.10, 11:43.
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #2
    Re: r3o movin on up

    Praegune esimene eesmärk on 10nl-is võita vähemalt 200$ ja siis liikuda 25nl 6max.
    Aasta esimese kahe päeva graafik starsis on selline

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #3
      Re: r3o movin on up

      Ohhoo, ma pole ainuke, kellel graafikud ainult ülespoole sel aastal jooksevad! Keep up the good work!:D

      Comment

      • r3o
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 260

        #4
        Re: r3o movin on up

        esimese käe kohta ütleks, hea et ma ikka nl10 mängin hetkel mitte kõrgemal

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        BB ($4)
        Hero (UTG) ($10)
        MP ($10.40)
        Button ($2.90)
        SB ($5.15)

        Preflop: Hero is UTG with 7, 7
        Hero bets $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB calls $0.20

        Flop: ($0.90) 3, A, 3 (3 players)
        SB checks, BB checks, Hero bets $0.50, SB raises to $1, BB calls $1, Hero calls $0.50

        Turn: ($3.90) 7 (3 players)
        SB bets $3.85 (All-In), BB calls $2.70 (All-In), Hero calls $3.85

        River: ($14.30) J (3 players, 2 all-in)

        Total pot: $14.30 | Rake: $0.70

        Results:
        SB had 9, A (two pair, Aces and threes).
        BB had 3, 3 (four of a kind, threes).
        Hero had 7, 7 (full house, sevens over threes).
        Outcome: BB won $11.45, Hero won $2.15


        -----------------------------------------------------------------
        teine huvitav käsi
        vastane 27/22/2
        attempt to steal 50%, 3-bet 17

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        MP ($14.30)
        Button ($12.10)
        Hero (SB) ($10.30)
        BB ($10.15)
        UTG ($4.95)

        Preflop: Hero is SB with 6, 6
        2 folds, Button bets $0.40, Hero raises to $1, 1 fold, Button calls $0.60

        Flop: ($2.10) 4, 9, 5 (2 players)
        Hero bets $1.20, Button raises to $4.40, Hero raises to $9.30 (All-In), Button calls $4.90

        Turn: ($20.70) K (2 players, 1 all-in)

        River: ($20.70) A (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $20.70 | Rake: $1

        Results:
        Button had 2, 2 (one pair, twos).
        Hero had 6, 6 (one pair, sixes).
        Outcome: Hero won $19.70

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: r3o movin on up

          teises käes. miks tood välja PF statistika post flop olukorras? see aita ju sind üldse

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: r3o movin on up

            tee nüüd ometi normaalse suurusega 3bet kui sa tahad üldse sellise käega seda teha. ja flopi mäng on küll väga uljas. pidi ikka hea riid olema. milleks nl10 sellist metat vaja teha on.

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #7
              Re: r3o movin on up

              Algselt postitas ESTPatrick
              teises käes. miks tood välja PF statistika post flop olukorras? see aita ju sind üldse
              pmst pre flop statistika alusel saab öelda, et ta varastab palju, mis teeb 66-e suhteliselt heaks käeks. 3-bet on üleüldine, mitte pre flop.
              Mul hudis polegi palju statte kohe näha, mille alusel otsuseid teen. Üldpildilt oli, et vastane on agressiivne + 3-bettija + blindi varas.

              Mis statte sa siin vaataks lisaks?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: r3o movin on up

                mai tea mis hudi sa kasutad kas HEM või PT aga kui statside peale vajutada siis avaneb mustmiljon lisastatsi ja seal on ka postflop agro asjad olemas, näiteks Flop Agg Frequency, mis näitab kui agressiivne vastane on, kõik mis on üle 40% võib öelda et on väga agressiivne minu hinnates alla selle bluffib optimaalselt.

                Comment

                • r3o
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 260

                  #9
                  Re: r3o movin on up

                  kaks kätt sama mängija vastu. Krooniline 3-bettija
                  36/36/3 (80 kätt)
                  3-bet 17, flop agg freq 57%

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  Button ($10.80)
                  Hero (SB) ($10.20)
                  BB ($18.45)
                  UTG ($6.25)
                  MP ($6.70)
                  CO ($3.95)

                  Preflop: Hero is SB with 9, 9
                  2 folds, CO calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.40, BB raises to $1.20, 1 fold, Hero calls $0.80

                  Flop: ($2.50) 6, 8, 10 (2 players)
                  Hero checks, BB bets $2, Hero raises to $9 (All-In), BB calls $7

                  Turn: ($20.50) K (2 players, 1 all-in)

                  River: ($20.50) 10 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $20.50 | Rake: $1

                  Results:
                  Hero had 9, 9 (two pair, tens and nines).
                  BB had A, Q (one pair, tens).
                  Outcome: Hero won $19.50
                  ----------------------------------------------------------------------------------------------
                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  UTG ($10)
                  Hero (MP) ($19.50)
                  Button ($9.85)
                  SB ($8.80)
                  BB ($3.60)

                  Preflop: Hero is MP with 10, 10
                  UTG bets $0.40, Hero calls $0.40, Button raises to $1, 3 folds, Hero raises to $4, 1 fold

                  Total pot: $2.55 | Rake: $0

                  Results:
                  Hero didn't show 10, 10.
                  Outcome: Hero won $2.55

                  Comment

                  • r3o
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 260

                    #10
                    Re: r3o movin on up

                    plaanid on selleks et neid muuta
                    Jätan 10nl ja liigun 25nl. 200$ täis ei tulnud, aga põhiline eesmärk veidi mängukindlust taastada on tehtud. Üks põhjus üles liikumiseks on ka 10nl mängu iseloomus. Suurt erinevust 25nl-iga ei ole. Võiks arvata, et 10nl-is on veel enamikul rahast suva, aga siiski langes laudades keskmine vp/ip pidevalt alla 20 ja lauad täitusid pidevalt nittidega.
                    Panen oma statsid ka üles. Proovisin veidi loosemat mängu, kui seni. Kui keegi statsides mingit suurt leak-i näeb siis kommenteerige. Aga veidi peab arvestama ka seda, et mind 10$ buy-in väga pingsalt mõtlema ei pannud.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: r3o movin on up

                      Algselt postitas r3o
                      36/36/3 (80 kätt)
                      3-bet 17, flop agg freq 57%
                      Huvi pärast muidu vaata, mitu korda ta 3beti nende 80 käe jooksul teinud on, et sa sellise "3bettija" kohta 17% saad ja sellest järeldusi teed...

                      Comment

                      • r3o
                        FPP Pro
                        • Apr 2009
                        • 260

                        #12
                        Re: r3o movin on up

                        Algselt postitas pastilaa
                        Huvi pärast muidu vaata, mitu korda ta 3beti nende 80 käe jooksul teinud on, et sa sellise "3bettija" kohta 17% saad ja sellest järeldusi teed...
                        ca 14 korda. Sa ilmselt vihjad et see on vähe? 80 kätt on muidugi vähe tõesti. Oleks pidanud ilmselt positsioonide kaupa panema (praegu pole statid enam kätte saadavad). Aga mind hakkas häirima just see, et ta minu mp ja lp tõsteid hakkas 3-bettima usinalt. Seal oli see protsent suurem kui 17.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: r3o movin on up

                          Algselt postitas r3o
                          ca 14 korda. Sa ilmselt vihjad et see on vähe? 80 kätt on muidugi vähe tõesti. Oleks pidanud ilmselt positsioonide kaupa panema (praegu pole statid enam kätte saadavad). Aga mind hakkas häirima just see, et ta minu mp ja lp tõsteid hakkas 3-bettima usinalt. Seal oli see protsent suurem kui 17.
                          80 käe jooksul 14 korda 3bettinud ja 3bet 17% - su arvud ei klapi. Pakun, et ta on ühe korra 3bettinud, et selline % tuleks.

                          Comment

                          • r3o
                            FPP Pro
                            • Apr 2009
                            • 260

                            #14
                            Re: r3o movin on up

                            Algselt postitas pastilaa
                            80 käe jooksul 14 korda 3bettinud ja 3bet 17% - su arvud ei klapi. Pakun, et ta on ühe korra 3bettinud, et selline % tuleks.
                            jah seda % ei saa tõesti nii otse võtta. Aga rohkem kui 1x oli. Käsi kus ise ei osalenud ei jälginud nii täpselt, aga mind oli ta eelnevalt vähemalt 2x 3-bettinud.

                            Aga kas sa arvad 99-ga sellisel flopil lükkamine on -ev, kui meid paar korda on 3-bettitud? Või foldiksid pre ja jääksid paremaid kaarte ootama (või 4-betiksid?)?
                            As played, mis flopil teeksid? Mis turnil teeks?

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #15
                              Re: r3o movin on up

                              Algselt postitas pastilaa
                              80 käe jooksul 14 korda 3bettinud ja 3bet 17% - su arvud ei klapi. Pakun, et ta on ühe korra 3bettinud, et selline % tuleks.
                              80 käe jooksul on tal ilmselt olnud 14 korda võimalus 3bettida ja ta on 2 korda seda kasutanud - seega 2/14=~14% äkki nii? sample on tõesti nii väike, et üks extra 3beti või 1 3bet vähem muudab % drastiliselt.

                              Comment

                              Working...