[6max] r3o päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #46
    Re: [NL25-NL50 6max] r3o movin on up

    ja tänane sessioon kokkuvõttes. So fkng great

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • r3o
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 260

      #47
      Re: [NL25-NL50 6max] r3o movin on up

      rääkige nüüd kui halvasti see käsi mängitud oli.

      sb on 70/9/1
      Flop afq 38, armastas teha pot size bette, nii et iseenesest see midagi ei näita

      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      Hero (BB) ($84.53)
      UTG ($25)
      MP ($26.45)
      Button ($27)
      SB ($79.32)

      Preflop: Hero is BB with 10, Q
      2 folds, Button bets $0.90, SB calls $0.75, Hero calls $0.65

      Flop: ($2.70) K, J, 8 (3 players)
      SB bets $2.70, Hero raises to $7.10, 1 fold, SB raises to $24, Hero raises to $74.70, SB raises to $78.42 (All-In), Hero calls $3.72

      Turn: ($159.54) Q (2 players, 1 all-in)

      River: ($159.54) 6 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $159.54 | Rake: $2

      Results:
      SB had A, A (one pair, Aces).
      Hero had 10, Q (one pair, Queens).
      Outcome: SB won $157.54

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #48
        Re: [NL25-NL50 6max] r3o movin on up

        nh wp

        Comment

        • r3o
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 260

          #49
          Re: [NL25-NL50 6max] r3o movin on up

          ühtlasi sai ka täis 100k kätt 50nl 6-max-is.
          Selline tore graafik

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #50
            Re: [NL25-NL100 6max] r3o

            bankroll koos, et mängida 100nl ja aeg-ajalt võtan ka seal shotte.
            Päevikuga pidamisega üritasin jälgida oma progressi. Kuna nüüd on eesmärk saavutatud siis jääb postitusi siia vähemaks.
            Praeguseks olen ma ka natuke oma eesmärke muutnud. Kui enne tahtsin jõuda nl100 ja jätta selle oma põhilimiidiks siis enam sellist plaani pole. Mängin nl25 - nl100 vastvalt sellele kuidas on laudu ja tuju. Viimastel kuudel olen ka laisemaks muutunud ja kui varem mängisin kuus 6-max-is ikka ca 30k käsi siis nüüd tundub, et motivatsiooni jätkub vaid 10 - 15k jaoks. Sellest tulenevalt peaks ilmselt kolima ka mõnda püsiva rakeback-iga saiti mitte vip levelite süsteemiga. Live turniire ja igasugu satikaid plaanin ka rohkem mängima hakata.
            Last edited by r3o; 29.05.10, 09:48.

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #51
              Re: [NL25-NL100 6max] r3o

              Vahel tuleb päris huvitavaid käsi nii et teen ühe posti üle pika aja (kogu mu raha lauas oli tulnud pmst selle sama mängija käest)

              Hand converted by PokerTracker 3

              BTN: $52.46
              SB: $29.36
              Hero (BB): $115.24
              UTG: $29.59
              CO: $38.49

              SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

              Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q 4

              fold, CO raises to $0.50, fold, fold, Hero calls $0.25

              Flop: ($1.10, 2 players) 4 4 9
              Hero checks, CO bets $8.90, Hero calls $8.90

              Turn: ($18.90, 2 players) 6
              Hero checks, CO bets $29.09, Hero calls $29.09

              River: ($77.08, 2 players) 7

              CO shows T K (One Pair, Fours)
              Hero wins $75.08

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #52
                Re: [NL25-NL100 6max] r3o

                Mis su FTP projektist saanud on? :D

                Comment

                • r3o
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 260

                  #53
                  Re: [NL25-NL100 6max] r3o

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Mis su FTP projektist saanud on? :D
                  busto loomulikult
                  Järelduseks võib öelda, et kolm buy-in-i on liiga vähe

                  Comment

                  • r3o
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 260

                    #54
                    Re: [6max] r3o päevik

                    Väike update minu tegemiste kohta.
                    Kevadel kukkus mu volume kõvasti ja seega ei sobinud enam mängida mõnes VIP süsteemiga toas. Kolisin ühte püsiva rakebackiga saiti, mille võib kvalifitseerida urkasaidiks.

                    Kuna suurt summat ei tahtnud eriti kanda sinna siis kandsin sellise rolli, millega saaks nl25 probleemideta mängida.

                    Graafik on nl25 kohta alates aprilli keskpaigast.. nagu näha olen olnud ikka väga laisk. Nüüdseks kogunenud mingi arvestatav hulk käsi nii et on mõtet graafikut ka vaadata vahepeal. Loodan ennast nüüd jälle parandada volume osas, kui ilmad ebameeldivamaks pöörduvad.

                    Graafik peaks meeltmööda olema punase joone fännidele :P
                    Kui kedagi statid huvitavad siis selle sampli peal olen 21/16/3 (PTBB/100: 4,66)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • rainer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 383

                      #55
                      Re: [6max] r3o päevik

                      punane joon on tõesti ilus :)

                      Comment

                      Working...