Re: harry ei saa hakkama
AQs pane ikka reraise sisse ja kui callitakse siis sellises flopis ma üldiselt lähen broke! AK insta fold riveril või juba turnis. Ckminraise ja seejärel nupud on ju nuts!! QQ PF nuppude sisse ajamiseks peab hea riid olema, et vant on tiltis või muidu agrofish, kes üle 30 käe oodata ei kannata lauas. Kuna vastas oligi mingi sinnapoole tegelinski siis 50-50, ma võibolla foldiks ikkagi. QJo - no pole sõnu. PF fold, Vinqubatorile olid easy money ju, ta on ikka tuntud regular. Kui tema re-raiseb siis QJo on fold kiiruse peale.
Samad sõnad!
Harry minu arvates kunagi väga ammu kui trios veel mängisin siis nägin sind ka seal ja kui õigesti mäletan siis sai sind ikka tühjendatud suht korralikult või vähemalt meenub, et sinu vastu sai ikka käsi oodatud. Sest pidevalt kui mina raisesin siis sa ju lausa pidid ka potti sisse fishima:D Mingi aeg suutsid kannatlik olla aga siis oli aeg hakata bluffima ja muid sigadusi tegema:P
Kui nüüd aga pokker on põhisissetulek ja soov primas fullringi mängida, tule unibeti. Seal on full ringi laudu küllaga. Ja tee omale põhitõed selgeks, millega PF raiseda, RAISET CALLIDA ja re-raiseda! Ära drawi, las teised teevad sinu eest seda.
AQs pane ikka reraise sisse ja kui callitakse siis sellises flopis ma üldiselt lähen broke! AK insta fold riveril või juba turnis. Ckminraise ja seejärel nupud on ju nuts!! QQ PF nuppude sisse ajamiseks peab hea riid olema, et vant on tiltis või muidu agrofish, kes üle 30 käe oodata ei kannata lauas. Kuna vastas oligi mingi sinnapoole tegelinski siis 50-50, ma võibolla foldiks ikkagi. QJo - no pole sõnu. PF fold, Vinqubatorile olid easy money ju, ta on ikka tuntud regular. Kui tema re-raiseb siis QJo on fold kiiruse peale.
Algselt postitas volde
Harry minu arvates kunagi väga ammu kui trios veel mängisin siis nägin sind ka seal ja kui õigesti mäletan siis sai sind ikka tühjendatud suht korralikult või vähemalt meenub, et sinu vastu sai ikka käsi oodatud. Sest pidevalt kui mina raisesin siis sa ju lausa pidid ka potti sisse fishima:D Mingi aeg suutsid kannatlik olla aga siis oli aeg hakata bluffima ja muid sigadusi tegema:P
Kui nüüd aga pokker on põhisissetulek ja soov primas fullringi mängida, tule unibeti. Seal on full ringi laudu küllaga. Ja tee omale põhitõed selgeks, millega PF raiseda, RAISET CALLIDA ja re-raiseda! Ära drawi, las teised teevad sinu eest seda.


Comment