Re: harry ei saa hakkama
tänud ingvar, asi ei ole selles, et tahan sinu vastu mängida, lihtsalt arvasin, et biidin seda limiiti nii hästi ja nüüd saan alles aru, et olen NL4 donk. aga hetkel, paari päevaga olen oma regu mängu pahupidi pööranud ja tõutali tseindst. vaatame mis edasi saab... kusjuures sinu nõudid ja tipid tulevad vist kõige rohkem kasuks, ma isegi ootasin, et sa midagi siia kirjutaksid.
tänud ingvar, asi ei ole selles, et tahan sinu vastu mängida, lihtsalt arvasin, et biidin seda limiiti nii hästi ja nüüd saan alles aru, et olen NL4 donk. aga hetkel, paari päevaga olen oma regu mängu pahupidi pööranud ja tõutali tseindst. vaatame mis edasi saab... kusjuures sinu nõudid ja tipid tulevad vist kõige rohkem kasuks, ma isegi ootasin, et sa midagi siia kirjutaksid.
Q 
5
(
Comment