Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #991
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    Mitte kõige paremini ei läinud täna päeval:

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #992
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Pole ju buy-innigi kaotanud :D

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #993
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Ma mängin ikka võidu peale, nii et ses suhtes läks küll halvasti :/

        Comment

        • SALMOSA
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 48

          #994
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Täitsa võimalik, aga mulle tundub, et € laudades on palju rohkem passiivseid fishe. Ning eriti palju on neid just päeval, kui Euroopa mängijad sees :)
          Minu arvamus on selline, et fishe ei tohiks otsida kui mängime arenemise nimel. Tuleb otsida lihtsalt lauad, kus on palju aktiivseid mängijaid, stackid 50BB min ja neid üle mängida. Mõtleva mängija vastu on juba teine tera mängida kui fishi, kes loobib raha tuulde top paariga mida ta ei suuda foldida.

          Ise mängin ka starsis, oli halb sess FR lauas ja mõtlesin hakata 6Maxi mängima. Võtsin paar päeva pokkerist vabaks, õppisin teooriat, lugesin mis kätte sain ja alustasin pisikese BR nl5 eile. Lauad on väga kalased, kuid leidus ka mõni natuke mõtlevam mängija. Mängisin ise esimese sessi +6BI, 20BTBB/100

          Ma arvan, et ei tasu üldse mõelda selle peale, kas mängijad on kalased või mitte vähemalt micro limiitides, tuleb enda kallal tööd teha ja vaadata kuidas vastane raha tuulde loobib.

          Aga jaksu sulle sinu üritustes ja ära liiga endale tee

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #995
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            Mida sellise käega teha?

            Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 632706
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            BB: $5.71
            UTG: $1.58
            CO: $5.56
            BTN: $9.48
            Hero (SB): $5.30

            Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with A A
            UTG calls $0.05, CO calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.35, 2 folds, CO calls $0.30

            Flop: ($0.80) K K 2 (2 players)
            Hero bets $0.55, CO raises to $1.10, Hero raises to $4.95 all in, CO calls $3.85

            Turn: ($10.70) 4 (2 players - 1 is all in)

            River: ($10.70) 5 (2 players - 1 is all in)

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #996
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              standard minu meelest, oleks samamoodi mänginud.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #997
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Seal nl5 pigem, kui villianil on K siis ta calliks flopi ja turnil kütaks otsa vms. Sellised minraised on tõmbed ja 88+ paarid.

                Mina vähemalt panin sellist asja tähele seal

                E: kui villian callib ja turnis tuleb üle siis me prolly beat

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #998
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Ta näitas mulle ette K3o.
                  Kui sain flopis reraisi, olin üsna kindel, et vastas peab olema mingisugune K, aga uhkus vms lihtsalt ei lubanud ju AA maha panna. Järgmine kord pean rohkem sisetunnet usaldama! :)

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #999
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    niipea kui PF K-rääbisega callib, hitib kohe seti. Skill game, selle vastu ei saa.

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #1000
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      niipea kui PF K-rääbisega callib, hitib kohe tripsi. Skill game, selle vastu ei saa.
                      FYP

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #1001
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Kuidas edasi läheb ka? Või puhkad veits?

                        Mis su username on muidu?

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #1002
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          Ma arvasin, et teen oma 1000ndakst postituseks midagi kasulikku, aga jääb vast ära :D
                          Hetkel läheb üsna hästi.
                          Kogu graafik siis NL5 euro laudest. Vähe käsi, kuna mängin 4 lauda korraga:)
                          Last edited by Jennifer; 14.04.10, 09:49.

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #1003
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            Veits alla EV joone siis:

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #1004
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Varsti saab juba randa ja päevitama :P:P:P

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #1005
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                mingi eit oled v

                                Comment

                                Working...