Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #616
    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

    Ootaks paar arvamust veel ja siis ütlen :D

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #617
      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

      Oleneb UTGst, kui ta on mingi 20/16 tüüpi kutt, siis isoleeriks imo

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #618
        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

        Tüüp oli 54/12/3 ja 97 kätt.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #619
          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

          Well, me oleme ta rangest kuskil 45-55 suhtega maas, seega ma isoleeriks, et saada initsiatiivi. Üleüldiselt on laud üpriski loose või üpriski tight?

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #620
            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

            Algselt postitas seep Vaata postitust
            Well, me oleme ta rangest kuskil 45-55 suhtega maas,
            lol?
            mida see lause t2hendama peaks?
            et me oleme UTGst 45%-55% maas?
            mis kaartit tal need olema peaks millega me 99ga 45-55 seisus oleme?

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #621
              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

              Ma paneks ta UTG rangeks 8% umbes... ning PokerStove näitab 45-55. Ma ei usu eriti, et ta range seal kuskil 5-6% on

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #622
                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                mu arust peaksid sa seep ilma hudita edasi pokkerit mängima, sest sul l2ks ilma hudida piisavalt hästi(ei tea kuda hudiga l2heb), aga mu arust sa ajad mängu nl5 tasemel liiga keeruliseks sellist juttu ajades!

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #623
                  Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                  Laud oli üsna loose. Kuskil 28/9.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #624
                    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                    Hudiga läheb paremini ja stabiilsemalt. Isegi sita jooksuga suudan suht +i jääda. Ma pakun, et 6max hakkab külge, kus mäng on rohkem mängija vs mängija kui laud vs mängija.

                    EDIT: Sellise loose laua juures saad vast callereid 1-2 3betides, kuid sel juhul initsiatiiv oleks olemas. Sellise flopi puhul NL5s kui sa oled prf agressor siis sa ei saa mingit creditit oma flop cbetiga, seega parem sulle. Ning need mittemõtlevad kutid näevad siin überspotti bluffimiseks kui on 1-2 mängijat ainult flopis.

                    EDIT2: Ma ütleks nii palju, et minbet prf tasub mängida sama rangega nagu tavaliselt ikka ilma raiseta, võtta limperina teda, kui just vant ei ole 50/3
                    Last edited by seep; 21.02.10, 17:42.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #625
                      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                      Mis käelt sa lootsid turnis shovedes calli saada? 66-lt? No said siis :D

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #626
                        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                        Igatahes, üldjuhul oleks sarnaselt toimitud.
                        Käe lõpp siis oli selline:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #627
                          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                          Ma siiski jään arvamusele, et nii mängitud käsi toodab sulle kobedalt miinust.

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #628
                            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                            Nagu me näeme, siis fishide puhul HUD ei aita, nendel on selline sisetunne, oh nüüd on õige aeg oma J5o-ga raiseda UTG, Ma olen nii ootamatu, et tõmban kõikidele Isilduritele ka koti pähe...

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #629
                              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                              Seep, UTG panus jääb siin käes väga pisikeseks :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #630
                                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                                tead ma laseks selle käe turnil minna.

                                Comment

                                Working...