Re: Jenny on the block
KKga ei ole alati kasulik minna all ini preflop. Ütleme nii, et sa oled BTN, 200bb deep, raised tavapäraselt, siis vastane reraiseb 30bb peale ja sul on vaja callida kas 26bb, või nuppe lükata. Antud juhul nuppude lükkamine oleks täiesti mõttetu. Ta callib sind flopis nkn maha, odavam on callida, kui A tuleb lauda siis alla anda, kui ei tule, siis peksta kõik välja mis vähegi võimalik. Kui tal siis on pocket ässad, no sitt lugu, ikka juhtub, aga see oli kindlalt odavam viis välja selgitada kui AI minna kohe!
KKga ei ole alati kasulik minna all ini preflop. Ütleme nii, et sa oled BTN, 200bb deep, raised tavapäraselt, siis vastane reraiseb 30bb peale ja sul on vaja callida kas 26bb, või nuppe lükata. Antud juhul nuppude lükkamine oleks täiesti mõttetu. Ta callib sind flopis nkn maha, odavam on callida, kui A tuleb lauda siis alla anda, kui ei tule, siis peksta kõik välja mis vähegi võimalik. Kui tal siis on pocket ässad, no sitt lugu, ikka juhtub, aga see oli kindlalt odavam viis välja selgitada kui AI minna kohe!

Comment