Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #331
    Re: Jenny on the block

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #332
      Re: Jenny on the block

      fuck off partypokker. Elu sees ei mängi enam seal.

      AA versus 510 ja tüüp hitib endale kaks paari. GRRRRRRR

      Tänane mindset on nullitud, rohkem pokkerit täna küll ei tule >:( >:(

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #333
        Re: Jenny on the block

        Algselt postitas mkva
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        TÕSISELT?!

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #334
          Re: Jenny on the block

          Saad üle, pole hullu. Ma olen täna vähemalt kümme 2 oudist saanud ilma liialdamata. Pokker on lihtsalt sick mäng.
          Btw, I like your attitude :)
          Reminds me a little bit of myself :D

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #335
            Re: Jenny on the block

            Svenza...hoia oma nõksud vaka all :D

            Comment

            • 0ttt
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 444

              #336
              Re: Jenny on the block

              Algselt postitas teerajaja
              Ma soovitaks NL10 üsna ettevaatlik olla, tulevad juba suuremad muutused sisse võrreldes NL2, NL5. Mul endal selline tunne, et enam NL10 väga tagasi ei tahaks minna, pigem teeks NL5 :D
              +1, NL10 on kuidagi palju aggrom ja ebaloogilisem (maybe minujaoks ainult :D)

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #337
                Re: Jenny on the block

                Algselt postitas mkva
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                ROFL!!!!!!

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #338
                  Re: Jenny on the block

                  nl10 pole tegelt raske. peab ainult paarist asjast aru saama ja siis volüümi laskma
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #339
                    Re: Jenny on the block

                    Kas keegi oskaks siis ehk täpsustada, mis on nii suur vahe NL5 ja NL10l?

                    Millega tuleb arvestada? :)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #340
                      Re: Jenny on the block

                      pead agressiivsem olema.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: Jenny on the block

                        Algselt postitas Jennifer
                        Kas keegi oskaks siis ehk täpsustada, mis on nii suur vahe NL5 ja NL10l?

                        Millega tuleb arvestada? :)
                        SAMA! Saage aru, et kui roll olemas järgmiseks limiidiks ja rolli olete ehitanud eelnevas limiidis siis biidite pohhuilt ka järgmist limiiti. 0 vaheeeeeeeeetttttttttt.

                        Go & Crush.

                        Ok ma poodi, jube purhus ka juba keset hommikut.

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #342
                          Re: Jenny on the block

                          Usu jah purhus peaga inimese juttu!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #343
                            Re: Jenny on the block

                            vahet peaaegu ei olegi.. sõltuvalt mis keskkonnas mängid võib lihtsalt nite rohkem olla.. ja vahe vast selles, et NL2s ja NL5s aegajalt mingid donkid kes oma raha on peaaegu maha mänginud lähevad suvaliste kätega allini.. KT või 9Q.. siis NL10s juhtub seda juba oluliselt vähem..

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #344
                              Re: Jenny on the block

                              Algselt postitas Rage
                              vahet peaaegu ei olegi.. sõltuvalt mis keskkonnas mängid võib lihtsalt nite rohkem olla.. ja vahe vast selles, et NL2s ja NL5s aegajalt mingid donkid kes oma raha on peaaegu maha mänginud lähevad suvaliste kätega allini.. KT või 9Q.. siis NL10s juhtub seda juba oluliselt vähem..
                              Algselt postitas StripPoker
                              Usu jah purhus peaga inimese juttu!
                              Te mõlemad käige p***i! Mis kuradi keskkond? Vahet ei ole!

                              Ainukesed vahed on
                              a) 50NL ja 100NL <--- 100NL on lihtsam

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #345
                                Re: Jenny on the block

                                nl 4 ja 5 on nii et kui tuleb räme over bet või shove siis tasub seda reeglina uskuda , sest tyyp on järjekordselt oma 2 oudise ära tirinud vms ja sa võid rahus oma KK või AA maha visata , raskemaks muutub see siis kui hitid seti ja lauale tuleb flush riverisse ja tyyp shoveb siis 8/10 juhul on seal tyybil mingi K high või A high flush... või gut shotiga rida.... kui suudad häid kaarte raskes olukorras maha pannna siis säästad palju raha juba.

                                NL10 pigem vist rohkem hakkatakse trappima ja vähem tehakse mingeid over bette ja shove aga üldiselt kui oled endal nl 4 -5 rahad kokku grindinud siis ei tohiks probleemi olla. Ise olen kergelt shote võtnud nl 10 ja kohe kohe saan nl 4jas rahad ka kokku et edasi liikuda nl 10.

                                pealn trios (seal ka korralik donkland ikka) vahest ajab ikka vihale kui ahvid ära tirivad , aga jah enam neid sõimata ka ei saa, sest chat disabled trios... ja ega pole mõtet sõimata ka neid, sest reeglina maksavad kinni hiljem sulle mingi jama...

                                Comment

                                Working...