Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #316
    Re: Jenny on the block

    Ses suhtes, et naljasoont mul on ja ma saan heast naljast aru. Aga palun ärge minge rõvedaks ning ärge lihtsalt läbustage mu päevikut.
    Aitäh :)

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #317
      Re: Jenny on the block

      Algselt postitas Jennifer
      Ses suhtes, et naljasoont mul on ja ma saan heast naljast aru. Aga palun ärge mingi rõvedaks ning ärge lihtsalt läbustage mu päevikut.
      Aitäh :)
      Minu siirad vabandused, enam ei juhtu.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #318
        Re: Jenny on the block

        Mul häbi on, aga ei tunne ja kindlasti juhtub veel :D

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #319
          Re: Jenny on the block

          Stars on fishe ja donke täis aga ükski käsi ei pea :S :S :S
          Juba -4 Buy ini :-\

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #320
            Re: Jenny on the block

            sa mängid nitringi või 6max?

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #321
              Re: Jenny on the block

              fullringi

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #322
                Re: Jenny on the block

                okei, siis küll.
                pole laudades kohanud, aga kui fullring siis pole ime.
                gl at the tables

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #323
                  Re: Jenny on the block

                  Mis su nimi lauas? :D

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #324
                    Re: Jenny on the block

                    OlenBauss, 6maxi lasen tho.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #325
                      Re: Jenny on the block

                      Jess! 8) 8) 8)

                      Roll sai täis, et liikuda edasi NL10sse

                      Stop lossiks jääb hetkel 175 dollarit :)

                      Loodan, et enam ei pea NL2 ega NL5 kunagi külastama ;D

                      Comment

                      • paradigmlost
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 421

                        #326
                        Re: Jenny on the block

                        tubli jennifer..(Y) keep grindin´ ja edu laudades:P

                        (ma ise ntks polegi suutnud neid limiite(nl4,nl5, nl2,) niimoodi mängida järjepidevalt, et neis ajada nl10ne bankoll kokku. olen alati enne turniire ja sng-sid donakama asunud. õnneks olen alati mingi rolli kuskilt hittind või nii)

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #327
                          Re: Jenny on the block

                          Ma soovitaks NL10 üsna ettevaatlik olla, tulevad juba suuremad muutused sisse võrreldes NL2, NL5. Mul endal selline tunne, et enam NL10 väga tagasi ei tahaks minna, pigem teeks NL5 :D

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #328
                            Re: Jenny on the block

                            Alustasin Partypokeris turneed 22$ ning 5K Grd. Ja kohe vasakul istub minust raisydaisy :D Jess :D

                            Loodame, et tuleb võit ära :)

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #329
                              Re: Jenny on the block

                              Algselt postitas Jennifer
                              Alustasin Partypokeris turneed 22$ ning 5K Grd. Ja kohe vasakul istub minust raisydaisy :D Jess :D

                              Loodame, et tuleb võit ära :)
                              Soovin sulle ässasi

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #330
                                Re: Jenny on the block

                                FUCK OFF partypoker!

                                Lendasin välja. KK vs KK ja tema sai endal runner runner flushi.
                                Tra >:( >:( >:(

                                Täiega ajab leili. FAAAAAAAAK >:( >:(

                                Comment

                                Working...