Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #241
    Re: Jenny on the block

    1. vist oleks ise ka siin bustoks läinud.. hiljemalt turnis.. sõltub vastase statidest.. kui tal 3bet väga väike.. siis oleks võibolla foldinud.. ma oleks siin ta KQ või KJ peale pannud.. KQ oleks meid ka beatinud...
    2. kõik õige.. nupud sisse.. cooler
    3. ma oleks ka turnil samamoodi teise barreli veel pannud.. riveris oleks checkinud.. kui sul FTP's on acount siis vaata sela ühte videot top 5 leaks.. seal on juttu ka riveri panustamistest.. riveris me panustame ainult väga he akäega.. või nõrga käega, kui on võimalik pot maha võtta.. medium kätega checkime, sets meid beativ käsi võib järgi checkida.. või check-callime, kui tunne on, et meil on showdown valuet.. obv annab meile infot ka vastase beti suurus..
    4. hea shove vastase poolt... ma oleks ka seal callinud.. shit happens
    5. soovitan hakata mõtlema pot controli peale selles mõttes.. et kui oled postsioonis, siis top pair hea kicker vms tüüpi kätel.. ära aja poti suureks.. turnis saad checkida järgi.. pot aja suureks siis kui sul on tugev käsi.. set ja parem.. ehk võida suuri pote, kaota väikeseid pote..
    6. sama asi.. läksid lihtsalt hulluks ära.. sa oled positsioonis.. võta kaart.. p.s. ma jälgin kasutajatel ka fold to turn cbet ja went showdown stati.. see võib ka anda märku, kas jama on käes või mitte... ja turnis reraise saamine tähendab tihti ikkagi vastaselt tugevat kätt.. mingi nimega teoreem oli ka selle kohta olemas..
    7. tõenäolisel toli jah KK või AA vastas.. ma oleks vaadanud tüübi state.. kas miski nit või regular.. fishi vastu oleks vast ära callinud..
    8. kõik õige.. cooler

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #242
      Re: Jenny on the block

      Algselt postitas Facepoker
      3. Mai tea kuidas sa mängid 22-1010 ranka tabeli järgi? Ise limbin ja kui pihta ei saa siis fold.
      absoluutne leak.. kui hitid seti, on sul limbitud pot.. mis on väike, seda on raske suureks kasvatada.. ja mingid hullud võivad olla suvalise any2 kaardiga miski OESD või flushdraw kokku tõmmata, mille hitivad ja sina maksad oma setiga nende käe kinni.. aga nemad enamasti oma any2 käega sinule sinu seti kinni ei maksa.. rääkimata sellest, et kui oled preflopis agressor, siis tihti saad flopis poti maha ka siis kui sa ei hiti.. ehk sealt tuleb ka raha tagasi..

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #243
        Re: Jenny on the block

        Algselt postitas Rage
        absoluutne leak.. kui hitid seti, on sul limbitud pot.. mis on väike, seda on raske suureks kasvatada.. ja mingid hullud võivad olla suvalise any2 kaardiga miski OESD või flushdraw kokku tõmmata, mille hitivad ja sina maksad oma setiga nende käe kinni.. aga nemad enamasti oma any2 käega sinule sinu seti kinni ei maksa.. rääkimata sellest, et kui oled preflopis agressor, siis tihti saad flopis poti maha ka siis kui sa ei hiti.. ehk sealt tuleb ka raha tagasi..
        Kui ma nüüd natuke mõtlen siis tegelikult on su jutus tõepõhi all :)

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #244
          Re: Jenny on the block

          On tõesti. Proovisin ka ise limpi aga raise on õigem. AGA... AGA! Selle toimimiseks pead õppima cbettima õiges olukorras kui ei peaks setti hittima. Kui cbetti õigesti ei kasuta siis jääb suur raha saamata.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #245
            Re: Jenny on the block

            Algselt postitas StripPoker
            On tõesti. Proovisin ka ise limpi aga raise on õigem. AGA... AGA! Selle toimimiseks pead õppima cbettima õiges olukorras kui ei peaks setti hittima. Kui cbetti õigesti ei kasuta siis jääb suur raha saamata.
            jah.. soovitan Pokah vms kuskil topicus oli ranka statitsika võetud, mis flopis ja millal cbet teha.. + mina jälgin fold to cbeti stati vastastel ja went to showdowni.. + kui ikka flop tuleb selline mis vastase rangesse kuulub.. siis jätan ka tegemata cbeti...

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #246
              Re: Jenny on the block

              Aitäh teile vastuste eest!:)

              Täna jätan pokkeri vahele ning püüan oma vigadest õppida.
              Plaan oleks ikkagi selle kuu lõpuks NL10 jõuda.

              Muutusin vast liiga enesekindlaks ning seetõttu on ka palju vigu mängus tulnud.
              Tõmban laudade arvu koomale->nüüdsest maksimaalselt 10. Optimaalne oleks 8.
              Enne mõtlesin kõik oma käed läbi->nüüdsest pean oma käsi veelgi rohkem läbi mõtlema.

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #247
                Re: Jenny on the block

                Tead, mulle jõudis see ka üllatusena, aga proovi mängida 4-6 lauaga, korralikult selecti lauad: alla 15bb average pot ei tohi olla ja plrs/flop võiks olla kõrgeim, hands/hr <80, maksimaalselt 2 alla 80bb mängijat, plrs waiting max 1, kui sa saadki istekoha, siis tee kindlaks, et sa ei istu silverstari või kõrgema VIP staatusega inimese kõrval(vasakul temast). Kui need nõudmised on täidetud, siis see laud peaks palju jõukohasem olema. Ja regulaarselt checki avg pot, et ei langeks alla 15bb ja plrs/flop alla 20%, kui üks nendest juhtub siis otsi enne järgmist bbd uus laud.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #248
                  Re: Jenny on the block

                  Juba teengi seda. Isegi siis, kui 13+lauda lahti :D :D :D

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #249
                    Re: Jenny on the block

                    Omg, sind peaks tableselectoriks palkama ;D 8+ lauaga läheb table selectimine raskeks, kuna laudu on iga mingi 20-30 käe tagant vaja vahest välja vahetada:D

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #250
                      Re: Jenny on the block

                      See 4-6 laua teema on õppimiseks OK väga väga alguses. Minuarust 12 lauda oleks õppimiseks veel väga hea sest on küllalt aega tight mängu puhul otsuseid mõelda. Aga eks see igaühe tunde asi ole. Tähtis on mitte aega raisata foldimisele ja laudade mõttetule liigutamisele stack laotuse puhul stackist välja - kogu mängu aitab kiirendada gamepadi kasutamine (kui juba ei kasuta siis vt näiteks minu postitust TableNinja threadis.)

                      NL2 hakkasin ka laskma juba 22 lauaga ja ei olnud probleemi. Nüüd NL5 liikudes siiski u 14-15 lauda, et jääks mõtlemisele ja õppimisele ka aega.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #251
                        Re: Jenny on the block

                        Ma ei tea, gamepad vist ei ole väga minu teema. Kuigi tableninjaga oleks vist küll väga mugav :D

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #252
                          Re: Jenny on the block

                          Ära võta seda nagu mingit arvutimängu teemat vaid see on tõesti mugav ja mängukiirendav asjandus. Väga täpselt käejärgi ja hiirega on lausa vastik mängida kui gamepadiga harjunud.

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #253
                            Re: Jenny on the block

                            Peab vist enne kusagil proovima seda. Pole kunagi sellist asjandust proovinud. Liiga "mänguliseks" vms ei lähe sellega? :D

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #254
                              Re: Jenny on the block

                              Ma leian, et neid asju pole vaja... Väga lihtsalt saab ka ilma hakkama, ega see otsustusaeg nii lühike ka nüüd pole, ja kui ongi siis võta laudu vähemaks. BB/100 tõuseb kindlalt

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #255
                                Re: Jenny on the block

                                No selle suhtumisega on PT3 ka mõttetu sest paberil saab ka arvet pidada :D

                                Comment

                                Working...