Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #211
    Re: Jenny on the block


    Täiesti tüüpiline ja selle peale ei viitsi ma isegi kulmu enam liigutada, sest tean, et küll ma temalt või järgmiselt fishilt raha tagasi saan. Endal on probleem suckoutidega....kui ikka keegi mulle 2-se suckoudi tõmbab riveriga, siis lähen endast välja.
    KK+ kindlasti PF all-in.
    Ja alati ei ole KK-le AA vastas. Oleneb täitsa vastasest ja on juhtunud ka, et KK vastas on KK

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #212
      Re: Jenny on the block

      Seda kindlalt, et KK pf on all in.
      Lihtsalt kui AA versus K6o ja board tuleb x K x turn x ja river K, siis natuke teeb meele kurvaks :(

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #213
        Re: Jenny on the block

        kurvaks just ei tee, aga tilti ajab küll...närvi on õigem sõna minu puhul.
        et päris ot ei oleks,
        Kas sina või su tüüp mängib nime all MrJakeSmith?

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #214
          Re: Jenny on the block

          Mina mängin. Tal oli konto starsis ning kunagi ammusest ajast natuke raha ka peale jäänud. Nii, et võtsin üle :D

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #215
            Re: Jenny on the block

            Bodysnatcher...

            KK pre AI? Nii õpetatakse jah aga kui ikka 75% kordadest sind ära kotitakse AAga siis kipun vastu vaidlema. Mingi 90/80 tüübi vastu ehk küll jah aga muidu...

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #216
              Re: Jenny on the block

              Sama lugu AK. Kui ees on raise 4BB ning vastane tundub regular. Teed reraisi 12BB ja saad shove, siis tuleks vist foldida?
              Callimine oleks vast liiga -EV?:D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #217
                Re: Jenny on the block

                mul pohhui.. never ei foldi KK preflopis... ja ausalt.. vahest on 99,99% kindel olnud et vastas AA, aga ikka on näitatud AK või QQ vms... nii et ei foldi ka edaspidi KK'd

                Comment

                • s1990n
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 107

                  #218
                  Re: Jenny on the block

                  AK ei ole alati fold.Oleneb ikka regularist ja oleneb tema 3bet %

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #219
                    Re: Jenny on the block

                    Rage, ma foldiks KK siis kui vastas mingi 5/1 stattidega ultranit ja 3bet on shove ning ta on väga deep. Võimalus, et vastas KK on, on liigagi väike, AA on ainuke tõenäoline, QQ selline ultranit ei shove. Kuid miks me ronime äärmustesse, NL5s never fold KK preflop

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: Jenny on the block

                      Algselt postitas Jennifer
                      Sama lugu AK. Kui ees on raise 4BB ning vastane tundub regular. Teed reraisi 12BB ja saad shove, siis tuleks vist foldida?
                      Callimine oleks vast liiga -EV?:D
                      Mikros ma foldiks.

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #221
                        Re: Jenny on the block

                        ma olen elus 1 korra foldinud KK preflo kuna vastane oli VÄGA imelik ja read oli et tal on AA muidu KK on allin välja.. AK mina tavaliselt foldin 4betile kui just yberdonk ei ole

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #222
                          Re: Jenny on the block

                          Kuidas läheb seep sul NL5 muidu? :D

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #223
                            Re: Jenny on the block

                            argh. Üldse ei lähe enam NL5. Hetkeseis -2BI GRRRRRR


                            EDIT: Hetkeseis -4BI :( :( :(

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #224
                              Re: Jenny on the block

                              mis su kasutajanimi starsis on
                              või sa mängid FTPs`?

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #225
                                Re: Jenny on the block

                                Erm no ütleme nii, et kokkuvõttes olen NL5 lifetime graphis veidi üle -3BI ehk kuskil -$16,5 vms... Ma ootan seda hetke, kus ma hommikul ärkan üles, ja crackin NL5te nagu ma ei tea mis asja, nagu NL2ga oli. ;D

                                Jenni, pane lauad kinni, kui sitt päev, siis on sitt päev, ega sealt midagi paremaks eriti ei lähe vast.

                                Comment

                                Working...