Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #196
    Re: Jenny on the block

    Pean kurvastusega teile ütlema, et ei, see ei ole mina. :D

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #197
      Re: Jenny on the block

      Algselt postitas ristijeesus
      Kas googeldades ei leidnud Annika Vokkseppast ühtegi pilti, et võrrelda saaks?
      Mis see googeldamine on? googelmoogeli tegemine vä

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #198
        Re: Jenny on the block

        Heleda pea ja suurte prillidega pilt tuli esimesena :)

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #199
          Re: Jenny on the block

          Olin 5BI plussis. Siis sain kaks korda samal laual järjest AA versus AA ning vastane sai endale runner runner flushi.
          Lihtsalt ownitud :/
          Nüüd siis 1BI plussis. :(

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #200
            Re: Jenny on the block

            15% AA AI minnes peadki saama ownitud :D Matemaatika :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #201
              Re: Jenny on the block

              Algselt postitas StripPoker
              15% AA AI minnes peadki saama ownitud :D Matemaatika :D
              Wut? AA vs AA on equity 50% ajast ja tie pot 47.83% ajast ehk siis 95.66% ajast on split, ülejäänud ajast võidab üks ässapaaridest, mis teeb AA vs AA olukorras vastase võidu protsendiks 2.17% (võidab terve panga).

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #202
                Re: Jenny on the block

                PIdasin silmas üldist võiduvõimalust AA vs XX käsi. Mälu järgi oli võidu tõenäosus 85-86% kui preflopis nupud sisse panna?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #203
                  Re: Jenny on the block

                  Algselt postitas StripPoker
                  PIdasin silmas üldist võiduvõimalust AA vs XX käsi. Mälu järgi oli võidu tõenäosus 85-86% kui preflopis nupud sisse panna?
                  Ümardatult 80% aga kontrolliks tõmba pokerstove - http://www.pokerstove.com

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #204
                    Re: Jenny on the block

                    85% on õige

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #205
                      Re: Jenny on the block

                      Kas teil ei ole nii, et kui teete mitme lauaga, siis ühel hetkel on äkitselt pea 8lauas/nt 20st väga head käed(AA,KK, AK, AJ jne). Hetk läheb mööda ja siis ei ole jälle tükk aega ühtegi kätt, kui toimub sama situatsioon. Jube kummaline :D :D

                      Comment

                      • s1990n
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 107

                        #206
                        Re: Jenny on the block

                        Vahest ikka juhtub nii :D:D See ainult hea ju

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #207
                          Re: Jenny on the block

                          Seda küll. Ainult kiireks läheb :D :D

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #208
                            Re: Jenny on the block

                            Jube õhtu oli.

                            Kõik AA, KK ja teised head käed said nii haledalt pähe. Graafik jooksis ainult alla.

                            Lõpuks jäin -3,5 BI :(

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #209
                              Re: Jenny on the block

                              postita need AA ja KK käed siia mis pähe said

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #210
                                Re: Jenny on the block

                                KK peab vist üldse hakkama mängima nagu 22 :D Alati on vastas AA kas preflopist või flopist ... kirjutamata reegel kuskil Starsi softis vist.

                                AA ka parem ei ole vist sest istusin ühte lauda kus kohe esimene käsi AA. Raise 4BB. Tont vastas lükkab AI. Mina heameelega call ja loomulikult tont sai oma 34s kokku maja :D

                                Siis sain aru, et tüüp shoves KÕIK käed preflop. Ootan oma korda. Varsti käes KQs ja võtsin väiksema stackiga vastu tema shove. Tal käes 64o ja sai 2 paari. Mul ei midagi. Jälle owniti :D

                                Comment

                                Working...