Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1

    Back to the future [NL16 6max] @ Stars

    Tegin päeviku, et enda tegemistel ülevaadet hoida ja endale "juhtkirju" jätta.
    Siit on hea lugeda:)
    Cashi hakkasin sügavamalt alles sügisest mängima.
    Hetkel mängin Full Tildis NL2.
    Bankrolli lubades liigun NL5 edasi. Jne sealt.
    Kui saan piisava arvu käsi, siis postitan oma graafiku ka.


    Kas Starsis oleks kergem grindida? Praegu olen Tildis aga nii palju coolereid saanud, et lausa paha hakkab:/

    Mõned juhtlaused siis endale NL2 biitimiseks:

    1.Räige overbet=nuts
    2.Kui raisin PF ja olen flopis 2 või enama vastase vastu ning OOP, siis kindalt ei tohi teha C-Bet!!!
    3.Kui raisin nt. pocket 10dega. Flop tuleb 2J8 rbw, teen C-Beti ja saan räige overbeti, siis KINDEL FOLD. NL2 tähendab see 95% ulatuse, et neil on J, või suurem pocket!!!
    4.NL2 EI BLUFI KEEGI.Kui tuleb räige bet, siis see ka tähendab räiget betti ja seda ei TOHIKS callida enam-jaolt.

    EDIT2:
    5.Preflopis call all in ainult siis, kui sul on AA või KK, QQ on kaheldav. Alla nende on FOLD
    6.Flopil olles vastu vastase all iniga on parem see foldida, kui callida.
    Last edited by Jennifer; 30.03.10, 22:54.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Jenny on the block.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    edu edu

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: Jenny on the block.

      super

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: Jenny on the block.

        Mis sa neid graafikuid ikka postitad, postita pigem rohkem käsi, kus mõttekäik toppama jäi vms.

        Ja NL2 pole absoluutselt vahet, kus toas mängid.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: Jenny on the block.

          Algselt postitas Jennifer


          Mõned juhtlaused siis endale NL2 biitimiseks:

          1.Räige overbet=nuts
          2.Kui raisin PF ja olen flopis 2 või enama vastase vastu ning OOP, siis kindalt ei tohi teha C-Bet!!!
          3.Kui raisin nt. pocket 10dega. Flop tuleb 2J8 rbw, teen C-Beti ja saan räige overbeti, siis KINDEL FOLD. NL2 tähendab see 95% ulatuse, et neil on J, või suurem pocket!!!
          4.NL2 EI BLUFI KEEGI.Kui tuleb räige bet, siis see ka tähendab räiget betti ja seda ei TOHIKS callida enam-jaolt.
          tohib ikka cbetti teha ainult ära õhuga tee
          ja NL2-s bluffitakse ikka ainult sinu eesmärk pole nende bluffide pärast muretseda vaid oma käsi mängida

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Jenny on the block.

            Algselt postitas Jennifer
            Kas Starsis oleks kergem grindida? Praegu olen Tildis aga nii palju coolereid saanud, et lausa paha hakkab:/
            Minu kui NL2-NL10 limiitides hulkuva pärdiku 2 senti:

            Öeldakse küll, et NL2-10 pole mingit vahet, vaid bankrolli järgi valid limiiidi. Mina aga avastasin, et kui NL2'st liikusin NL5-NL10 peale, siis muutus mäng oluliselt loogilisemaks. Ei ole nii palju seda, nagu NL2, et kui betid monsteriga alates PF, siis 5-6 matsi callivad rämpsuga, lootuses et ehk hitivad. Ja kui nii paljud osalevad potis, siis juhtubki, et kaotad oma KK või AA-ga suurelt, sest keegi ikka sai näiteks oma 73o-ga rea vms või kobistas riveris flushi.
            Inimesed saavad juba natuke paremini oma käte väärtustest aru.

            Samas on NL5-s ja NL10-s juba pinutäis laudu, kus kõik istuvad lihtsalt nitilt ja ootavad nutsi, mis tähendab, et oma PF tõstetega korjad vaid blindisente. Ma nüüd hakkasin lobbyst enda laudade flopis osalejate protsente jälgima (lihtsam kui 10 laua puhul HUDi järgi analüüsida, kui nit iga laud on)
            Kui see protsent ikka väga madalale vajub, siis vahetan kohe laua ära. Jube tüütu ja aeganõudeb on, kui kasvõi 1$ kasumi jaoks pead mingi 15 korda blinde korjama :)

            Edu.

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #7
              Re: Jenny on the block.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #8
                Re: Jenny on the block.

                Ei ole. Näed, niki leidis minust pildi üles!

                Esialgu olen veel NL2, nii kui roll lubab, liigun ülesse:)

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: Jenny on the block.

                  vahva.


                  mitme bi juures üles liigud?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #10
                    Re: Jenny on the block.

                    Tundub, et ma ei liigu kusagile.
                    Bankroll süüakse lihtsalt ära. Kõige rohkem kaotanud olen AA(4 BI juba).
                    Tegin tunnise sessi ning olen veel rohkem miinuses, ehk siis 4BI :S


                    Mis värk on???:S:S
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Mängisin valesti?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: Jenny on the block.

                      kuidas see saab vale olla, kui sa paned nupud sisse siis, kui sa ees oled?
                      õige on kõik
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #12
                        Re: Jenny on the block.

                        Proovisin ühte NL5 lauda.

                        Kas mul lihtsalt ei ole õnne või on midagi väga väga valesti?
                        Graafik jookseb ainult alla ja alla :S:S:S


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: Jenny on the block.

                          selliseid käsi väga pole mõtet siia postitada.
                          pane kuhugi kalkulaatorisse, näed, et sa oled ees. mis siis ikka, cooler.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #14
                            Re: Jenny on the block.

                            Algselt postitas Jennifer
                            Proovisin ühte NL5 lauda.

                            Kas mul lihtsalt ei ole õnne või on midagi väga väga valesti?
                            Graafik jookseb ainult alla ja alla :S:S:S


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            imo ka ära posti selliseid, vaid pigem kus sul tekib mingi küsimus, mida teha
                            bad beat päevikut täiesti pointless pidada ju, kui saad rahad parima käega sisse ja siis küsid kas tegin midagi valesti????
                            obv ei teinud ju

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #15
                              Re: Jenny on the block.

                              Tänud. Lihtsalt sellised käed viivad raskelt tilti.

                              Tänase sessi graafik. Me not like it.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...