Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS
Ega vist. Tänud igatahes käe analüüsi eest, järgmine kord tean kuidas veel võimalus mängida seda.

Uurisin veits oma statse. Tundub, et mul jääb kohati agressioonist kõvasti puudu, samas nagu kõik töötab.
NL10-nes viimased 30k kätt ja winrate 6,5BB/100-le nende stattidega.
NL25 24k kätt , 4,4BB/100-le.
Sample küll väike aga ehk mingi aimuse saab.
Aga küsimus just sellest, et mis te arvate kas ma peaks midagi muutma? (mõtlen just agressiivsemalt mängima, rohkem erinevatel tänavatel bettima). Kunagi kui ehk tahaks suuremaid limiite proovida , siis vist selline passiivse mänguga seal vaevalt läbi lööb? Et siis parem juba NL25-es oma mängu parandada?
Täna võtan Ranka tabeli ka ette ja üritan selle abil ranget natuke laiemaks tõmmata.
Ega vist. Tänud igatahes käe analüüsi eest, järgmine kord tean kuidas veel võimalus mängida seda.
Uurisin veits oma statse. Tundub, et mul jääb kohati agressioonist kõvasti puudu, samas nagu kõik töötab.
NL10-nes viimased 30k kätt ja winrate 6,5BB/100-le nende stattidega.
NL25 24k kätt , 4,4BB/100-le.
Sample küll väike aga ehk mingi aimuse saab.
Aga küsimus just sellest, et mis te arvate kas ma peaks midagi muutma? (mõtlen just agressiivsemalt mängima, rohkem erinevatel tänavatel bettima). Kunagi kui ehk tahaks suuremaid limiite proovida , siis vist selline passiivse mänguga seal vaevalt läbi lööb? Et siis parem juba NL25-es oma mängu parandada?
Täna võtan Ranka tabeli ka ette ja üritan selle abil ranget natuke laiemaks tõmmata.
K
7
A 

Päeval siis hakkan seda jama tagasi grindima. 


Comment