[NL25 FR] OskarR89 @ PokerStars / Full Tilt Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OskarR89
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 81

    #46
    Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

    Ega vist. Tänud igatahes käe analüüsi eest, järgmine kord tean kuidas veel võimalus mängida seda.


    Uurisin veits oma statse. Tundub, et mul jääb kohati agressioonist kõvasti puudu, samas nagu kõik töötab.
    NL10-nes viimased 30k kätt ja winrate 6,5BB/100-le nende stattidega.
    NL25 24k kätt , 4,4BB/100-le.
    Sample küll väike aga ehk mingi aimuse saab.
    Aga küsimus just sellest, et mis te arvate kas ma peaks midagi muutma? (mõtlen just agressiivsemalt mängima, rohkem erinevatel tänavatel bettima). Kunagi kui ehk tahaks suuremaid limiite proovida , siis vist selline passiivse mänguga seal vaevalt läbi lööb? Et siis parem juba NL25-es oma mängu parandada?
    Täna võtan Ranka tabeli ka ette ja üritan selle abil ranget natuke laiemaks tõmmata.
    Last edited by OskarR89; 03.03.10, 21:37.

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #47
      Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

      Krt nagu enda state vaataks :D, aga ise arvan (enda kohta, aga ehk leidub mingeid mõtteid ka Sulle) 3beti range võiks vähe laiem olla ilmselt, eriti fishisemate vastaste ja teiste regide LP avangute ja isolatsioonide vastu. stealida võiks ka rohkem, Sul Nl 10s on 25 % steal samasse auku võiks ka NL 25s proovida ilmselt (tegelt võiks see ideaalis mingi 30 % lasua olla vist). Cbeti kohta ma ei tea, mul on see natuke kõrgem ja success on viimase 20k käe peale kasvanud, samas eelmine kuu oli räme floatimine kogu aeg ja hakkas tunduma, et plegi mõtet cbeti teha :D. Aa ja AF tundub ka natuke madal, see ilmselt üldise weak-tight mängu tulemus? Ilmselt ei teeks paha katsetada veidi rohkem agressiivne olla.

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #48
        Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

        No yks mis mulle sinu statsides kohe silma hakkab on blindide stealimine. Endalt lased stealida 80+% ja ise stealid 20%. Kui mul on mängija kohta sample 100+ kätt ja ta FoldBB to steal on 80+% siis ma stealin teda 100% kuna pikemas perspektiivis on see kasulik liigutus. Ise peaks ka ikka kõvasti rohkem stealima kui 20%.
        Ise ma ei ole kyll suurte kogemuste pagasiga mängumees aga kõrgetel limiitidel stealimine ja kaitsmine muutub ikka kõvasti tähtsamaks.
        Last edited by Hullapple; 04.03.10, 14:48.

        Comment

        • OskarR89
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 81

          #49
          Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

          Vahepeal olin nädala Eestist eemal ja ei saanud kahjuks pokkerit mängida. Nüüd tagasi ja võtsin ka kahe eelneva postitaja nõu kuulda, natukene on paranenud statsid. Agressioni olen kõrgemaks saanud, samuti ka steali. 2-nd barreli panekuga on aga probleemid , Tihtipeale oop olles kui flopp mööda läheb siis betin, calli saades aga ei oska turnis enam midagi teha ja tihti peale lõpeb see check/foldiga.


          3beti, agressioni, AFq üritan veel natukene kõrgemaks ajada, siis peaks juba päris viisakad statsid olema.

          Eile oli üle pika aja korralik sess ka. 1,5k kätt ja +4,5bi.
          Mõned käed ka:

          1.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          3. Mingi täielik fish vastas, keegi callib turni?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          4. PF oleks pidanud foldima. Riveris ka halb call, ei biidi midagi seal.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          5. Standard set vs set ka.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #50
            Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

            esimene k2si imo 2nd bullet pole vajalik enam .. turn imho c/f
            kolmandas k2es vaataks fishi agri faktorid, kui suur, siis calliks

            Comment

            • OskarR89
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 81

              #51
              Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              esimene k2si imo 2nd bullet pole vajalik enam .. turn imho c/f
              kolmandas k2es vaataks fishi agri faktorid, kui suur, siis calliks
              mõtled teist kätt arvatavasti, seal oleks turnis pidanud c/f-ima jep.

              Aga 3-as käsi. Fishi af oli 3,7. Flop AF 3,5 ja turni oma 4,2.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                Algselt postitas OskarR89 Vaata postitust
                mõtled teist kätt arvatavasti, seal oleks turnis pidanud c/f-ima jep.

                Aga 3-as käsi. Fishi af oli 3,7. Flop AF 3,5 ja turni oma 4,2.

                aa teine k2si jah ..
                mis ta agg freq % on ja mitme käe peale? kui mingi ~10x siis ilmselt call

                Comment

                • OskarR89
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 81

                  #53
                  Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS


                  Üks ilus graafik ka vahelduseks :)

                  1. Hea näide miks ei tohiks kunne pf foldida :)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2. Polegi vist enne niimoodi seti foldinud flopist.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  3. Päris huvitav villain.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by OskarR89; 17.03.10, 20:44.

                  Comment

                  • Poku
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 295

                    #54
                    Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                    irwwww
                    Viimane on hea
                    Selliseid idioote leidub ikka NL25 ka veel:D
                    Loodab et sa jätad 31.2 panga juures 5.9 juurde panemata :D
                    Või tegi seda for value :D:D:D

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #55
                      Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                      obv for value, tal ju paar ja top kicker :D

                      täna leidus siis minu AA-dele vastu 45s, KT, ja 56. No on idioote jah seal, kusjuures mingi 4-5 ajal viskab uue portsu tohmaneid juurde.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #56
                        Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                        Sa mängid nii vara hommikul? :D

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #57
                          Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                          tra ma olen siiamaani üleval, tegelt mul on selline töökoht, kus saan 0000st kuni 7ni grindida nii, et ükski tont ei sega :D

                          Comment

                          • OskarR89
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 81

                            #58
                            Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                            Viimasel ajal iga sess algab super hästi aga lõpeb ikka mingi p*asaga. Peab vist hakkama lühemaid sesse tegema. Viimased 500 kätt oli juba mõnus tilt kallal.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            1. Et selline vend siis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2. Ja siis algas kõik sellest käest. Sama vend kes esimeses käes.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            3. Järjekordne fish hittis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            4. 2 kätt hiljem sama vana vastu.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            5. Ja veel, siin olin juba toredasti tiltis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            7. Lõpetuseks veel selline iludus ka, mille peale lauad insta kinni lendasid.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Viimased päevad on ilusa kuu graafiku ära rikkunud Päeval siis hakkan seda jama tagasi grindima.

                            ÖÖD!
                            Last edited by OskarR89; 21.03.10, 10:56.

                            Comment

                            • OskarR89
                              Julm Donk
                              • Dec 2009
                              • 81

                              #59
                              Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Eile ja täna. Kehv run + tilt. Paar biiti ja mu mäng on täiesti lõhutud. Ei suuda enam oma mängu teha lihtsalt.

                              Samas PT3-e uurides avastasin, et PL lauad tunduvad täielikud kullaaugud olema :) Õhtul võtangi ainult PL lauad ja vaatan kuidas seal läheb.
                              PL25 see kuu:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #60
                                Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                                Täna sai sinuga koos mängitud

                                PL on ikka nii nuts koht.
                                Elu fishid seal ja kui kaart peab,siis on tulemus super.

                                E:Täna võtsingi ainult PL lauad lahti.

                                Comment

                                Working...