Re: OskarR89 @ PS
Mul pole elusees nii naljakat kätt olnud kui see :)
Turni minraise tuli sellest, et tahtsin Oskarile chatis kirjutada, aga krt nii kui A tähte vajutasin, siis tegi minraise (hot keys)
Aga noh lõpp läks kenaks :D
Algselt postitas OskarR89
Turni minraise tuli sellest, et tahtsin Oskarile chatis kirjutada, aga krt nii kui A tähte vajutasin, siis tegi minraise (hot keys)
Aga noh lõpp läks kenaks :D
3 
7






Ma arvan, et ma oleks ta 4beti peale nuppe pannud seal




Comment