[NL25 FR] OskarR89 @ PokerStars / Full Tilt Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #31
    Re: OskarR89 @ PS

    Algselt postitas OskarR89

    3.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    See käsi oli kasutaja K2snakalle vastu :P
    Mul pole elusees nii naljakat kätt olnud kui see :)
    Turni minraise tuli sellest, et tahtsin Oskarile chatis kirjutada, aga krt nii kui A tähte vajutasin, siis tegi minraise (hot keys)
    Aga noh lõpp läks kenaks :D

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #32
      Re: OskarR89 @ PS

      Teen kuidas kunagi. Tavaliselt 8-10 laual. Aga vaheldumisi 6/8 kuni 16-18. Aga swong on sees :(

      Comment

      • OskarR89
        Julm Donk
        • Dec 2009
        • 81

        #33
        Re: OskarR89 @ PS

        Algselt postitas Jennifer
        Teen kuidas kunagi. Tavaliselt 8-10 laual. Aga vaheldumisi 6/8 kuni 16-18. Aga swong on sees :(
        Njaa, sama siin, cashi graafik näeb välja nagu mingi kardiogrammi oma :D


        Kuna cash eriti ei lähe viimasel ajal, siis tegin 5 taalaseid turbo DON'e ja 2 taalaseid HU SNG-sid ;D
        Päris huvitav vaheldus cashile. DON-id 5/4 ja HU võitsin 8/6.

        Esimene HU oli huvitav kohe, teine käsi KK vs. AA sain ära. Siis järgminel kohe tõmmati turni mingi 5 outer jne.
        Mõned käed ka:

        1.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        5.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        6.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        7.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • OskarR89
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 81

          #34
          Re: OskarR89 @ PS

          2 järjestikust kätt ühe ja sama fishi vastu ;D Mängis stattidega 66/13 vms ja oli suutnud endale 26 taalase stäki hankida kuidagi.

          1.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Õnneks tunneli lõpus juba valgus paistab ja kuu hakkab ka vaikselt miinusest välja tulema :)

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #35
            Re: OskarR89 @ PS

            Miks mina selliseid fishe ei näe :D

            Comment

            • OskarR89
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 81

              #36
              Re: OskarR89 @ PS


              NL5 ja NL10 segamini.

              Jaanuari eesmärgid:
              1. NL10-nes pluss poolel olevat graafikut näidata kuu lõpuks. - FAIL
              2. vähemalt 1 raamat läbi lugeda. - FAIL
              3. Kasum vähemalt 250 taala. - FAIL
              4. Vähem tilti :D - TÄIESTI FAIL
              5. 2+2 foorumit rohkem lugeda. - SUCCESS
              6. PT3 fulli peab hankima, trial läbi kohe. - SUCCESS
              Suht jama kuu. 18+ laual multitablemine on täiesti mõttetu kui mängida ei oska.
              Veebruariks samad eesmärgid, laudu/käsi vähemaks ja võiks rohkem mängu jälgida, ehk läheb paremaks.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #37
                Re: OskarR89 @ PS

                Soovin edu veebruariks! :P
                Kohtumiseni laudades :P

                Comment

                • OskarR89
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 81

                  #38
                  Re: OskarR89 @ PS

                  Algselt postitas Jennifer
                  Soovin edu veebruariks! :P
                  Kohtumiseni laudades :P
                  Tänks Jen. Sulle ka :)

                  Kuu ei alanud hästi, kohe mingi -7bi miinusesse, samal päeval suutsin selle peaaegu tagasi grindida.
                  Aga täna kena päev olnud, cashis +70 taala 2k käega ja 5 taalastes turbo DONides +25 taala. NL25 roll ka pmst koos aga ei roni sinna veel, lasen vähemalt nädala veel kindlasti NL10-t.

                  Comment

                  • OskarR89
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 81

                    #39
                    Re: OskarR89 @ PS

                    Esimene suurem NL25 sess tehtud. 1,5k kätt ja -35. Hittimine oli kehvavõitu, 92-st paarist hittis setiks või majajs ainult 3, flushe ja ridu sain vist ainult 2 kokku.
                    Igatahes midagi hullu ei tundunud.

                    Suurimad kaotatud käed:

                    1.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    2.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    3.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    4. Siin panin ta overpairi peale. Selles käes võib ainult ennast süüdistada, PF 3bet ilmselgelt liiga vähe :-\ Mingi 3,50-4.00 oleks normaalne olnud?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • OskarR89
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 81

                      #40
                      Re: OskarR89 @ PS

                      Sai siis NL25-te proovitud, mitte kuigi edukalt. Roll ei luba enam jätakata ka seal, nii, et nüüd mõneks ajaks tagasi NL10-nesse.
                      Ehk keegi viitsib NL25 statid üle vaadata, tundub, et kusagil on mingi suur leak.

                      Stats:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Positions:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      BB-l vist on midagi väga mäda?
                      Ehk keegi viitsib üle vaadata ja leaiks need leakid ülesse.


                      Samas NL10-nes jooksen juba viimased paar nädalat päris kenasti, kuu algus ka täitsa korralik.
                      Graafik:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Comment

                      • OskarR89
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 81

                        #41
                        Re: [NL10 FR] OskarR89 @ PS

                        Viimasel ajal vähe mänginud, kuna haige olnud pmst nädal aega. Sai pokkerist puhatud ja täna/eile proovisin teist korda NL25-te, seekord võeti kena heateriga vastu. Usun, et seekord suudan suuremasse limiiti pidama jääda.


                        Mõned käed ka:

                        1. Kas siin tuleks pf olles nupud sisse ajada? Fold on ok? Call vist on halb variant?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        2.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        3.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        4.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        5.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        6.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        7.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by OskarR89; 19.02.10, 16:18.

                        Comment

                        • OskarR89
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 81

                          #42
                          Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                          Peale heaterit on alati...


                          1.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          4.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          6.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          7.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          8.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          9.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                            1. käsi
                            Kui vastane peaks preflopis 4betima siis mida sa teed? Ma 3beti asemel calliks, isegi dongi vastu.

                            Comment

                            • OskarR89
                              Julm Donk
                              • Dec 2009
                              • 81

                              #44
                              Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              1. käsi
                              Kui vastane peaks preflopis 4betima siis mida sa teed? Ma 3beti asemel calliks, isegi dongi vastu.
                              Mõtled seda blind vs. blind kätt? Miks seal 3bet halb on? Ma arvan, et ma oleks ta 4beti peale nuppe pannud seal


                              Igatahes kuu läbi ja olen päris rahul. Umbes pool kuud sai NL10-t lastud, siis nädal aega NL10 ja Nl25 segamini, lõpuks viimane nädal enamasti ainult NL25. Nüüd loodan, et ei pea enam kunagi NL10-nesse tagasi minema, vaikselt hakkan ka NL25-ega harjuma

                              NL10:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              NL25:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              PL25: ????
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Veebruar kokku cashis:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              SNG, MTT-d +180 umbes.
                              Stellarid +80.

                              Kuu kokku: ~980$

                              Märtsi eesmärgid:

                              * Õppida, õppida, õppida!
                              * Rohkem käsi/statte analüüsida.
                              * Veebruarist parem kuu teha.
                              Last edited by OskarR89; 28.02.10, 23:39.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: [NL25 FR] OskarR89 @ PS

                                Arvad tõesti, et 4betib lightilt? 3betil on kindlasti valuet aga ma tahaks postfloppi mängida IP tema väga laia range vastu. BvB sa ei pea isegi floppi hittima, et callida edasi ta panused.

                                Comment

                                Working...